1LK: Koniec sezonu ŁKS SMS Łódź

13.04.2017 13:03:00 | Dariusz Kiedrzyński

Zawodniczki ŁKS przegrały decydujący, trzeci mecz drugiej rundy play-off z AZS Uniwersytet Gdański i tym samym odpadły z dalszej rywalizacji.

Po porażce w pierwszym meczu z na wyjeździe z akademiczkami z Gdańska po dogrywce 67:81bylismy pełni nadziei na rewanż w Łodzi. Tak też się stało. ŁKS zdołał pokonać po dramatycznym meczu faworyzowane rywalki znad morza 58:57. Po tym morderczym meczu nasze zawodniczki miały zaledwie kilka dni odpoczynku, by udać się ponownie do Gdańska. Niestety, pomimo wspaniałej walki o każdą piłkę i każde posiadanie, akademiczki zdołały wyjść na bezpieczne prowadzenie, którego nie oddały do końca meczu ostatecznie wygrywając 84:64 i całą rywalizację 2:1 - statystyki TUTAJ

Niemniej jednak, należą się wielkie brawa dla drużyny Elżbiety Nowak i Mirosława Trześniewskiego, którzy zdołali zbudować bardzo ciekawy, ambitny zespół składający się w przewadze z młodych zawodniczek chcących grać i, przede wszystkim, wygrywać.

Statystyki zawodniczek TUTAJ

Wierzymy, że w przyszłym roku ŁKS zajdzie znacznie dalej, zwłaszcza, że prawdopodobnie będzie rozgrywał mecze już w nowej hali!

in4matica.pl