Głosowanie na Mecz Gwiazd trwa!

21.05.2017 21:00:00 | Dariusz Kiedrzyński

Kto zagra w juniorskim meczu All-Star podczas Festiwalu Koszykówki? Zależy od Ciebie! Zagłosuj na swoich ulubionych zawodników i zawodniczki!

Mecz Gwiazd odbędzie się 10 czerwca 2017 r. podczas trzeciej już edycji Festiwalu Koszykówki, o którym pisaliśmy TUTAJ. Głosować można na pięć dziewczyn i pięciu chłopców w każdej z drużyn, czyli w sumie na 10 graczy w drużynie Zachodu i 10 graczy w drużynie Wschodu. Uwaga, głosować można tyllko raz!

Plebiscyt trwa do środy 31 maja 2017 r. do godz. 23,59. Głosować można TUTAJ

 

W każdej drużynie zagra 14 zawodników (7 dziewczyn i 7 chłopców).

Dziewczyny:
1) MVP rozgrywek (nie można na nią głosować bo z automatu weźmie udział)
2) Najskuteczniejsza w rozgrywkach (nie można na nią głosować bo z automatu weźmie udział)
3) Wybrana w głosowaniu (z największą liczbą głosów)
4) Wybrana w głosowaniu (z drugą największą liczbą głosów)
5) Wybrana w głosowaniu (z trzecią największą liczbą głosów)
6) Wybrana w głosowaniu (z czwartą największą liczbą głosów)
7) Wybrana w głosowaniu (z piątą największą liczbą głosów)

Chłopcy:
1) MVP rozgrywek (nie można na niego głosować bo z automatu weźmie udział)
2) Najskuteczniejszy w rozgrywkach (nie można na niego głosować bo z automatu weźmie udział)
3) Wybrany w głosowaniu (z największą liczbą głosów)
4) Wybrany w głosowaniu (z drugą największą liczbą głosów)
5) Wybrany w głosowaniu (z trzecią największą liczbą głosów)
6) Wybrany w głosowaniu (z czwartą największą liczbą głosów)
7) Wybrany w głosowaniu (z piątą największą liczbą głosów)

 

WSCHÓD

MVP - wybrana: Karina Gzinka (Widzew Szkoła Gortata Łódź) KONTUZJA
MVP - wybrany: Kacper Kujawa (ŁKS Szkoła Gortata I)

Najskuteczniejsza - statystyki: Karolina Zaborska (MKS Ósemka Skierniewice)
Najskuteczniejszy - statystyki: Michał Skrzypiński (MKS Ósemka Skierniewice)

Zawodniczki:

  • Patrycja Kawczyńska (Widzew Szkoła Gortata Łódź)
  • Patrycja Kryszka (ŁKS SMS Łódź)
  • Natalia Łopińska (ŁKS SMS Łódź)
  • Wiktoria Rzeźnik (Widzew Szkoła Gortata Łódź)
  • Patrycja Stangreciak (MKS Ósemka Skierniewice)
  • Julia Stankiewicz (Widzew Szkoła Gortata Łódź)
  • Wiktoria Stępień (Widzew Szkoła Gortata Łódź)
  • Vittoria Tortora (ŁKS SMS Łódź)
  • Zuzanna Włodarczyk (MKS Ósemka Skierniewice)
  • Julia Zbudniewek (MKS Ósemka Skierniewice)

Zawodnicy:

  • Filip Firlej (ŁKS Szkoła Gortata II)
  • Kacper Flasza (UMKS Piotrcovia)
  • Marcel Karpiak (ŁKS Szkoła Gortata I)
  • Tomasz Kozieł (UMKS Piotrcovia)
  • Piotr Maciejewski (ŁKS Szkoła Gortata II)                                                 
  • Bartosz Nowacki (UMKS Piotrcovia)
  • Piotr Rajch (ŁKS Szkoła Gortata I)
  • Adrian Stadnicki (ŁKS Szkoła Gortata I)
  • Patryk Strykowski (MKS Ósemka Skierniewice)                                                              
  • Bartosz Zakrzewski (ŁKS Szkoła Gortata I)       

Głosować można TUTAJ


ZACHÓD

MVP - wybrana: Julia Piestrzyńska (PTK Lumi Pabianice)
MVP - wybrany: Bartosz Malarczyk (PKK 99 PAWO Pabianice)

Najskuteczniejsza - statystyki: Martyna Leszczyńska (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki)
Najskuteczniejszy - statsytyki: Jakub Łukasiewicz (KKS PRO-BASKET Fresenius Kabi)

Zawodniczki:

  • Martyna Cybert (PTK Lumi Pabianice)
  • Martyna Dolewa (PTK Lumi Pabianice)
  • Patrycja Kirsz (PTK Lumi Pabianice)
  • Wiktoria Kośla (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki)
  • Daria Kowalczyk (PTK Lumi Pabianice)
  • Patrycja Krzyszczak (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki)
  • Marlena Piotrowska (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki)
  • Justyna Rudzka (PTK Lumi Pabianice)
  • Karina Skopińska (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki)
  • Jessica Solak (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki)

 Zawodnicy:

  • Mateusz Ćwirko-Godycki (KKS PRO-BASKET Fresenius Kabi)
  • Marcel Haczyk (KKS PRO-BASKET Fresenius Kabi)
  • Aleksander Jóźwik (PKK 99 PAWO Pabianice)
  • Norbert Łęski (Junak Radomsko)
  • Filip Nurzyński (Junak Radomsko)
  • Alan Papis-Brzęczek (SKS Start Łódź)
  • Aleksander Placek (PKK 99 PAWO Pabianice)
  • Igor Walczak (PKK 99 PAWO Pabianice)
  • Maciej Wiercioch (KKS PRO-BASKET Fresenius Kabi)
  • Dawid Wisławski (PKK 99 PAWO Pabianice)

Głosować można TUTAJ

 

in4matica.pl