Występy naszych zespołów (8.11-12.11)

12.11.2017 19:46:00 | Dariusz Kiedrzyński

ŁKS AZS UŁ liderem grupy B 2 Ligi Mężczyzn, kolejna wygrana Polfarmexu Kutno, 50. punktowa wygrana zespołu Elżbiety Nowak.

1 Liga Kobiet

ŁKS SMS Łódź - MOS Karkonosze 72:22 - statystyki TUTAJ

Zawodniczka ŁKS Natalia Gwizdała rzuciła w tym meczu 25 punktów, czyli o trzy więcej niż cała drużyna z Dolnego Śląska. Wysoka wygrana podopiecznych trener Elżbiety Nowak z pewnością dobrze wpłynie na morale w zespole.

Pomarańczarnia Poznań - Grot TomiQ Pabianice 85:47 - statystyki TUTAJ

Pabianiczanki dostały srogą nauczkę w stolicy Wielkopolski. Pomarańczarnia nie pozwoliła na wiele swoim przeciwniczkom, narzucając im swój styl gry od samego początku spotkania. Najbardziej boli przegrana aż 20. punktami trzecia kwarta (5:25). Miejmy nadzieję, że jest to wypadek przy pracy.

MUKS Chrobry Głuchołazy - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 81:64 - statystyki TUTAJ

Basketki nie miały dobrego spotkania - nie trafiały za trzy (2/17), dodatkowo przegrały walkę na zbiórkach (21:34). Zawodniczki z Aleksandrowa Łódzkiego trzymały się dzielnie do trzeciej kwarty, w której nastąpił zwrot akcji i głuchołazianki odskoczyły kończąc kwartę wynikiem 25:10. Martyna Leszczyńska rzuciła 18 punktów dodając 7 zbiórek.

1 Liga Mężczyzn

Polfarmex Kutno - Kotwica Kołobrzeg 100:84 - statystyki TUTAJ

Kutnianie nie zwalniają tempa, wygrywają mecz za meczem. W spotkaniu z Kotwicą byli świetnie dysponowani rzutowo, nastawieni ofensywnie. Kapitalny mecz rozegrał Arkadiusz Kobus - 21 punktów oraz Mateusz Zębski - 16 oczek.

2 Liga Mężczyzn

ŁKS UŁ AZS SG Łódź - Żubry Białystok 85:82 - statystyki TUTAJ

Mecz o supremację w tabeli grupy B 2 Ligi Mężczyzn nie zawiódł zgromadzonych w hali przy ul. Skorupki w Łodzi widzów. Była walka, były emocje oraz wynik dobry dla naszej drużyny, która poprowadzona przez Bartłomieja Bartoszewicza (26 punktów) zagrała świetną drugą połowę tego zaciętego spotkania, przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę. ŁKS jest liderem i to jest świetna wiadomość.