Duże emocje w U16K

14.12.2017 20:47:00 | Amanda Wójcik

Święta zbliżają się wielkimi krokami, jednak nasi zawodnicy przed udaniem się na chwilowy odpoczynek muszą rozegrać jeszcze swoje spotkania na parkiecie.

Największe emocje zapowiadają się w grupie U16K, w której poznamy sześć zespołów, które zagrają o awans do rozgrywek strefowych. Grać w niej będą po trzy z każdej grupy. Rozgrywki będą rozgrywane każdy z każdym z zaliczeniem wyników meczów z grup A oraz B. Pewne awansu z grupy A są zespoły KKS Pro-Basket Kutno i Widzew Łódź, z dotychczasowym bilansem 8 zwycięstw oraz 1 porażki. W grupie B pewnym awansu jest zespół PTK Szok Pabianice z bilansem 7 zwycięstw bez ani jednej porażki. Szanse na awans w gr. A mają zespoły MKS Ósemka Skierniewice oraz Alles Basket Głowno, które posiadają bilans 3 zwycięstw oraz 5 porażek w grupie A. Natomiast w grupie B swoją szansę mają UKS Basket Aleksandrów Łódzki oraz MUKS Bełchatów z bilansem 4 zwycięstw oraz trzech porażek. Tak więc zapowiadają się wielkie emocje!

Pojedynek również godny uwagi, to mecz w rozgrywkach U18M. Drużyna KKS-Pro Basket Kutno, która zajmuje obecnie pozycję lidera z bilansem 7 zwycięstw bez ani jednej porażki, podejmie na własnym parkiecie zespół AZS PWSZ Skierniewice, który obecnie plasuje się na 2 miejscu w tabeli z bilansem 5 zwycięstw oraz 3 porażek.

Trzymamy mocno kciuki za wszystkie zespoły i liczymy na grę fair play.

in4matica.pl