U14K: KKS Pro-Basket Kutno mistrzyniami

03.04.2018 20:50:00 | Sekretarz Biura

Koszykarki z Kutna okazały się najlepsze w rywalizacji młodziczek w sezonie 2017/18 dzięki czemu reprezentować będą nasz okręg, razem z drugą drużyną - ŁKS KK, w walce o tytuł Mistrza Polski. Gratulujemy


fot. KKS Pro-Basket Kutno

Choć rozgrywki w kategorii U14K nie zakończyły się jeszcze, już znamy ich zwycięzce. Rozegrano bowiem wszystkie mecze w grupie C walczącej o 1 miejsce. Grupie D do zakończenia rywalizacji pozostały do rozgegrania jeszcze trzy kolejki.

Zawodnicczki KKS Pro-Basket Kutno na zakończenie rywalizacji odniosły zwycięstwo z drużyną UKS Basket Ujazd. Najskuteczniejszą zawodniczką w tym meczu była Wiktoria Kacperska, która rzuciła 14 punktów.

Już w czwartek 5 kwietnia o godz. 17, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie zostanie rozegrany pierwszy mecz w ramach rozgrywek strefowych pomiędzy KKS Pro-Basket Kutno a drugim w rozgrywkach ŁKS KK Łódź. Pierwszy mecz strefowy rozegra również mistrz z wicemistrzem województwa kujawsko –pomorskiego, czyli Basket 25 Bydgoszcz  i MUKS Bydgoszcz. Pozostałe mecze strefowe zostaną rozegrane w Bydgoszczy w dniach 7-8 kwiecień br.

 

Skład zwycięskiego zespołu:
Andziak Justyna
Budner Milena
Dresler Julia
Gołębiewska Klaudia
Jaszczak Julia
Józefowicz Maria
Kacperska Wiktoria
Kadziak Sandra
Krawczyk Paulina
Moszczyńska Oliwia
Poniszewska Paulina
Sieczka Edyta
Tomasik Nikola
Walczak Maja
Wojtczak Wiktoria
Zalewska Weronika

Trener Karolina Kociurska-Tomczak

in4matica.pl