Taniej na mecz Reprezentacji Polski z Litwą!

13.06.2018 16:48:00 | PZKosz

Spotkanie w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2019 Polska - Litwa, zostanie rozegrane w czwartek 28 czerwca w hali ERGO ARENA w Trójmieście. PZKosz przygotował bardzo atrakcyjną zniżkę na bilety!


fot. PZKosz

To będzie wielkie święto koszykówki! Reprezentacja Polski zmierzy się z Litwą - zespołem, który wywalczył srebrne medale na EuroBasketach w 2013 i 2015 roku, uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku. A to tylko ostatnie wielkie osiągnięcia tej drużyny.

Swoją obecność w kadrze podczas tego okienka reprezentacyjnego zapowiada jedna z gwiazd Toronto Raptors Jonas Valanciunas. Można więc spodziewać się, że nasi wschodni sąsiedzi zagrają w bardzo silnym składzie. Trzeba również pamiętać, że trenerem tej reprezentacji jest doskonale znany w naszym kraju Dainius Adomaitis.

Reprezentacja Polski jest obecnie na drugim miejscu w grupie C kwalifikacji do Mistrzostw Świata. To będzie już trzecie “okienko reprezentacyjne” w tym cyklu. W poprzednim Biało-Czerwoni pewnie pokonali Kosowo we Włocławku i musieli uznać wyższość Węgier na wyjeździe.

Do kolejnej fazy kwalifikacji awansują trzy najlepsze drużyny z grupy. W drugim etapie będziemy mieli tylko cztery sześciozespołowe grupy – wyniki z poprzednich meczów zostaną zachowane. “Polska” grupa łączy się z grupą D, gdzie grają Włochy, Rumunia, Holandia i Chorwacja.

Spotkania zostaną rozegrane we wrześniu, listopadzie i grudniu 2018 roku (mecze w Polsce ponownie odbędą się w ERGO ARENIE w Gdańsku) oraz w lutym 2019 roku. Do Mistrzostw Świata zakwalifikują się po trzy najlepsze drużyny w grupie (łącznie 12 zespołów z Europy).

UWAGA! PZKosz przygotował specjalny kod rabatowy na mecz dostępny dla wszystkich – po wpisaniu kodu OZKOSZ . Cena biletu zostanie obniżona o 40%!

Więcej informacji:

http://koszkadra.pl/ - oficjalna strona Reprezentacji Polski,
https://www.youtube.com/koszkadra - oficjalny profil YouTube Reprezentacji Polski
https://www.facebook.com/koszkadrapl/ - oficjalny profil Facebook Reprezentacji Polski

in4matica.pl