Gdzie zapisać dziecko?
Wykaz boisk i hal
Dokumenty
Archiwum
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U20M
U19M
U18M
U17M
U16M
U15M
U14M
U13M
U12M
U11M
Ligi żeńskie
2LK W
U22K
U19K
U18K
U17K
U16K
U15K
U14K
U13K
U12K
U11K
3x3
News
LDZ 3x3
Przepisy gry 3x3
Basketmania 2024 - U15, U17, U23
Basketmania 2024 - OPEN
MBL
Mini Basket Liga
Sędziowie
Przepisy
Ekwiwalenty
Regulamin Wydziału
Regulamin Sędziego
Obsługa tablic
Kontakt
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
2 Liga Kobiet W
3 Liga Mężczyzn
U19K
U19M
U17K
U17M
U15K
U15M
U14K
U14M
U13K
U13M
U12K
U12M
U11K
U11M
21.04.2024
MKK Boruta Zgierz wygrywa strefę 3x3 (U23M)
21.04.2024
MUKS KING Tomaszów Mazowiecki mistrzem strefy 3x3 (U15M)
21.04.2024
MUKS Bydgoszcz wygrywa turniej strefowy 3x3 juniorek
27.03.2024
MKS Ósemka Skierniewice mistrzem młodzików
25.03.2024
ŁKS Politechnika Łódzka wygrywa III ligę
Aktualności
Najnowsze
Ważne
24.04.2024
Kadetki z Pabianic powalczą w półfinałach MMP U15K!
24.04.2024
ŁKS Politechnika Łódzka w finałach 3LM
23.04.2024
Zmarł Zdzisław Kobierski - data pogrzebu
22.04.2024
MUKS Bełchatów i Basket 4Ever w 1/2 MMP U13K
22.04.2024
1/4 Mistrzostw Polski U13M w Skierniewicach
19.03.2024
Basket 4EVER Ksawerów mistrzem młodziczek
13.03.2024
MUKS KING Tomaszów Maz. mistrzem kadetów
11.03.2024
Basket 4EVER Ksawerów mistrzem kadetek
04.03.2024
Kadra Woj. Łódzkiego druga na Olimpiadzie!
04.03.2024
ŁKS KM Szkoła Gortata mistrzem juniorów
Newsletter - zapisz się
Zapisz
Galerie
22.04.2024
U13K: 1/4 Mistrzostw Polski - 3 dzień.
22.04.2024
U13K: 1/4 Mistrzostw Polski - 1 dzień.
21.04.2024
U13K. ćwierćfinał MP. MKS Kusy Szczecin - Basket 4Ever Ksawerów
21.04.2024
2LM: ŁKS Coolpack Łódź - Enea Żubry Chorten Białystok
20.04.2024
1LK: PTK Grot F&F Automatyka Pabianice - AZS Politechnika Korona Kraków
07.04.2024
U12K: PTK F&F Automatyka Pabianice - KS Kutno
Zaproszenia
Sukcesy
16.04.2024
Mecz Gortat Team - NATO znów w Łodzi
01.04.2024
Mistrzostwa Strefy ŁÓDŹ 3x3
22.03.2024
Festiwal Koszykówki 8 czerwca 2024 r.
07.02.2024
Kursy trenerskie (lic. B i C) od marca w Łodzi
08.01.2024
Ruszają zapisy do Szkoły Trenerów PZKosz
27.12.2023
Konkurs na trenera Kadry Wojewódzkiej młodzików
16.12.2023
Kurs dla sędziów stolikowych w ferie
01.12.2023
Terminarz drugiego turnieju Centralnej Ligi Juniorek
22.04.2024
MUKS Bełchatów i Basket 4Ever w 1/2 MMP U13K
18.04.2024
Janicka w Kadrze Narodowej U20K
10.04.2024
3 zespoły w 1/2 MMP U17K
26.03.2024
Kadeci z Tomaszowa M. awansowali do 1/4 MP
25.03.2024
Uniwersytet Medyczny w Łodzi najlepszy w Polsce!
25.03.2024
Trzy drużyny z łódzkiego w 1/2 MMP 17K
20.03.2024
Koszykarki z łódzkiego "Grają dla Polski"
18.03.2024
Wiktoria Danych "Gra dla Polski"
Wyniki
Kalendarz
U11M | 21.04.2024 12:30
UKS Akademia Gortata
57
MKS ÓSEMKA Skierniewice
27
U11M | 21.04.2024 11:15
UMKS Księżak Łowicz
59
UKS Akademia Gortata
38
U11M | 21.04.2024 10:00
MKS ÓSEMKA Skierniewice
7
UMKS Księżak Łowicz
58
U11M | 21.04.2024 09:30
AZS PWSZ Skierniewice
80
MUKS King Tomaszów Mazowiecki
54
U11M | 21.04.2024 11:00
FABRYKANCI
27
AZS PWSZ Skierniewice
78
U11M | 21.04.2024 12:30
MUKS King Tomaszów Mazowiecki
80
FABRYKANCI
42
Znajdź nas na Facebook'u
Śledź nas na Twitterze
Obsługa rozgrywek
Sponsorzy
Sponsorzy 3x3
Partnerzy
Wyślij wiadomość