Rozgrywki

Odsłon: 1171

Adriana Kopciuch

Wyniki kolejki 1LM PZKosz (30.01)

Stosunek wygranych do przegranych meczów naszych drużyn we wczorajszej kolejce 1 ligi męskiej PZKosz to 1:1

1 Liga Mężczyzn:

POLFARMEX KUTNO - AZS AGH Kraków 80:66

We wczorajszym meczu kutnianie przegrali jedynie 1sza kwartę 17-22. Po tym zaczęli bardzo szybko i skutecznie odrabiać straty w konsekwencji czego wygrali spotkanie z niżej notowanym rywalem z Krakowa. Najwyższymi zdobyczami punktowymi mogą pochwalić się: J. Fiszer (12pkt, 50% z gry), P. Gospodarek (10pkt) oraz A. Matyszkiewicz (10pkt). Na uwagę zasługuje także gra Januarego Sobczaka, który bardzo dobrze kierował grą kolegów i zdobył na swoim koncie 8 asyst!
Następny mecz drużyna Polfarmexu rozegra na wyjeździe z Górnikiem Trans.eu Wałbrzych 02.02.2019 o godz: 16:00.

Elektrobud-Investment ZB Pruszków - KS KSIĘŻAK SYNTEX ŁOWICZ 64:58

Po przegranej 2giej kwarcie koszykarzom z Łowicza bardzo ciężko było odrobić przewagę i wyjść na prowadzenie. W konsekwencji łowiczanie wrócili na tarczy z Pruszkowa. Najwięcej punktów zdobyli: A. Kobus (19pkt, 44% z gry), J. Grzeliński (12pkt, 45% i 40min gry). Kolejną okazją do odniesienia zwycięstwa będzie mecz wyjazdowy przeciwko drużynie FutureNet Śląsk Wrocław 02.02.2019 o godz: 18:00.