Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

06.09.2018

Rozgrywki

Odsłon: 371

Piotr Cyniak

Zgłoszenia dobiegły końca

Dobiegł końca termin zgłoszeń drużyn do nachodzącego sezonu w większości kategorii rozgrywkowych. Teraz czas na zgłoszenia zawodników i zawodniczek do drużyn. Już wkrótce terminarze !!

Do rozgrywek w poszczególnych ligach zgłosiły się następujące drużyny:

* 3LM (2 drużyny): ŁKS Szkoła Gortata Łódź, ZEC PKK 99 Pabianice

2LK (4 drużyny): UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki , UKS Szkoła Gortata Łódź, LUKS Trójka Sieradz, Widzew Łódź
Rozgrywki prowadzone w ramach grupy WSCHÓD przez Warszawski Okręgowy Związek Koszykówki,

* U22K (2 drużyny): UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki, Widzew Łódź

* U20M (2 drużyny): KKS Pro-Basket Kutno, ŁKS Szkoła Gortata Łódź

U18K (5 drużyn): AKS SMS Łódź, ÓSEMKA Skierniewice, PTK CIS Multis Multum Pabianice, UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki, Widzew Łódź

U18M (6 drużyn): AZS PWSZ Skierniewice, ŁKS Szkoła Gortata Łódź I, ŁKS Szkoła Gortata Łódź II, KKS Pro-Basket Kutno, SKS Start Łódź, UKMS Księżak Łowicz

U16K (10 drużyn): KKS Pro-Basket Kutno , LUKS Trójka Sieradz, ŁKS KK Łódź, ŁKS KK RMed Łódź, MUKS Bełchatów, PTK Liceum Sportowe Pabianice, PTK LO Nowoczesna Edukacja Pabianice, TK Basket Stryków UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki, Widzew Łódź

U16M (10 drużyn): AZS PWSZ ÓSEMKA Skierniewice, AZS PWSZ Skierniewice, GTK Głowno, KKS Pro-Basket Nijhof Wassink Kutno, ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź, ŁKS Szkoła Gortata II Łódź, PKK 99 Pabianice I, PKK 99 Pabianice II, SKS Start Łódź, UMKS Księżak Łowicz

U14K (11 drużyn): AKS SMS Łódź, Basket 4EVER Ksawerów, KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno, ŁKS KK Łódź, MKS Ósemka Skierniewice, PTK OrtoMedSport Pabianice, PTK Foto Ciesielski Pabianice, SK MAG-RYS Zgierz, TK Basket Stryków, UKS Basket Aleksandrów Łódzki, Widzew Łódź

U14M (7 drużyn):AZS PWSZ ÓSEMKA Skierniewice, KKS Pro-Basket Kutno, ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź, ŁKS Szkoła Gortata II Łódź, MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice, SKS Start Łódź, UMKS Księżak Łowicz

U13K (11 drużyn): Alles Basket Głowno, AKS SMS Łódź, Basket 4EVER Ksawerów, KKS Pro-Basket Kutno, MKS Ósemka Skierniewice, MUKS Bełachtów, PTK Szmigiel Znaki Pabianice, UKS Szkoła Gortata, UMKS Księżak Łowicz, Widzew Łódź

U13M (8 drużyn): AZS PWSZ ÓSEMKA Skierniewice, AZS PWSZ ÓSEMKA II Skierniewice, KKS Pro-Basket Kutno, LUKS Trójka Sieradz, ŁKS Szkoła Gortata Łódź, MKS OSEMKA AZS PWSZ Skierniewice, PKK 99 Pabianice, SKS Start Łódź

* Rozgrywki, gdzie zgłosiło się mniej drużyn niż cztery, będą organizowane wspólnie z Kujawsko-Pomorskim Związkiem Koszykówki.

 

W ligach dziecięcych, w kategoriach U11 i U12, termin zgłoszeń mija 26 listopada 2018.

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz