Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

21.09.2018

Turnieje

Odsłon: 408

ŁKS Szkoła Gortata

Mocny turniej kadetów i młodzików

Rozegrany zostanie w ciągu trzech dni, w dwóch kategoriach wiekowych, a udział w nich wezmie 12 drużyn i ok 500 zawodników. 

Terminarz turnieju Kadetów U16 - rozgrywany w Hali Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Styrskiej 20/24 w Łodzi

Piątek 21.09.2018
11.00 TKM Włocławek – ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata
12.30 UKS Gim 92 Warszawa – Basket Junior Poznań
13.45 Otwarcie turnieju (hala Uniwersytetu Łódzkiego ul. Styrska 24)
14.00 MKKS Rybnik – Basket Team Opalenica
15.30 TKM Włocławek - UKS Gim 92 Warszawa
17.00 Basket Junior Poznań – Basket Team Opalenica
18.30 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – MKKS Rybnik

Sobota 22.09.2018
9.30 Basket Junior Poznań - MKKS Rybnik
11.15 TKM Włocławek – Basket Team Opalenica
13.00 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – UKS Gim 92 Warszawa
14.45 TKM Włocławek -Basket Junior Poznań
16.30 UKS Gim 92 Warszawa – MKKS Rybnik
18.15 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – Basket Team Opalenica

Niedziela 23.09.2018
9.30 MKKS Rybnik – TKM Włocławek
11.15 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – Basket Junior Poznań
13.00 UKS Gim 92 Warszawa - Basket Team Opalenica
14.30 – zakończenie turnieju (hala Uniwersytetu Łódzkiego ul. Styrska 24)

 

Terminarz turnieju Młodzików U14  - rozgrywany w Hali MOSiR Parkowa przy ul. Małachowskiego 7/9 w Łodzi

Piątek 21.09.2018
11.00 TKM Włocławek – ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata
12.30 MKS Dąbrowa Górnicza – Basket Junior Poznań
13.45 Otwarcie turnieju (hala Uniwersytetu Łódzkiego ul. Styrska 24)
14.00 MKKS Rybnik – Grom Nowy Tomyśl
15.30 TKM Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza
17.00 Basket Junior Poznań – – Grom Nowy Tomyśl
18.30 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – MKKS Rybnik

Sobota 22.09.2018
9.30 Basket Junior Poznań - MKKS Rybnik
11.15 TKM Włocławek – Grom Nowy Tomyśl
13.00 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – MKS Dąbrowa Górnicza
14.45 TKM Włocławek -Basket Junior Poznań
16.30 MKS Dąbrowa Górnicza – MKKS Rybnik
18.15 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – Grom Nowy Tomyśl

Niedziela 23.09.2018
9.00 MKKS Rybnik – TKM Włocławek
10.45 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – Basket Junior Poznań
12.30 MKS Dąbrowa Górnicza – Grom Nowy Tomyśl
14.30 – zakończenie turnieju (hala Uniwersytetu Łódzkiego ul. Styrska 24)

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz