Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

14.06.2019

Odsłon: 721

Bartłomiej Wojdak

Festiwal Koszykówki - harmonogram

 Przypominamy, że Festiwal Koszykówki rozpocznie się punktualnie o godz. 10,30 a zakończenie planowane jest najpózniej ok 13,30.

Powitanie Prezes Bartłomiej Wojdak

Prezentacja drużyn juniorskiego Meczu Gwiazd

Prezentacja złotych medalistek Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i wręczenie nagród od firmy Rossmann i Łódzkiego Związku Koszykówki w uznaniu za osiągnięty historyczny wynik

I kwarta juniorskiego Meczu Gwiazd (6 min. czas ciągły)

Nagrody dla najlepszych zespołów U14K (młodziczka) otrzymują puchary, medale, proporce
- 1 miejsce U14K - drużyna: PTK ORTOMEDSPORT Pabianice
- 2 miejsce U14K - drużyna: MUKS Widzew Łódź
- 3 miejsce U14K - drużyna: KKS PRO-BASKET APP INTENSO Kutno

II kwarta juniorskiego Meczu Gwiazd (6 min. czas ciągły)

Nagrody dla najlepszych zespołów w kategorii U14M (młodzik) otrzymują puchary, medale, proporce
- 1 miejsce U14M - drużyna: ŁKS AZS Szkoła Gortata Łódź
- 2 miejsce U14M - drużyna: MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice
- 3 miejsce U14M - drużyna: SKS START Łódź

III kwarta juniorskiego Meczu Gwiazd (6 min. czas ciągły)

Nagrody dla Mistrzów w kategorii U18K (juniorka) i U18M (junior) otrzymują puchary, medale, proporce
- 1 miejsce U18K - drużyna: PTK CIS Multis Multum Pabianice
- 1 miejsce U18M - drużyna: ŁKS Szkoła Gortata Łódź

IV kwarta juniorskiego Meczu Gwiazd (5 min. czas ciągły i ostatnia 1 min. czas zatrzymywany)

Wręczenie pucharu ufundowanego przez KEEZA dla zwycięzców Meczu Gwiazd i wspólne zdjęcie

Wręczenie nagród dla najskuteczniejszych zawodniczek i zawodników przez naszego specjalnego gości

Pokaz taneczny

Prezentacja Mistrzów w kategorii U11K (skrzatka) i U11M (skrzat) otrzymują proporce
- 1 miejsce U11K - drużyna: PTK Cocomore Pabianice
- 1 miejsce U11M - drużyna: ŁKS Miniliga Szkoła Gortata

Prezentacja Mistrzów U12K (żaczka) i U12M (żak) otrzymują proporce
- 1 miejsce U12K - drużyna: PTK Cocomore Pabianice
- 1 miejsce U12M - drużyna: ŁKS Miniliga Szkoła Gortata

Prezentacja drużyn Sędziów i Trenerów

Nagrody dla najlepszych zespołów U13K (młodziczka młodsza) otrzymują puchary, medale, proporce
- 1 miejsce U13K - drużyna: Basket 4EVER Ksawerów
- 2 miejsce U13K - drużyna: PTK Szmigiel Znaki Pabianice
- 3 miejsce U13K - drużyna: MKS Ósemka Skierniewice 

I kwarta meczu Sędziowie vs. Trenerzy (6 min. czas ciągły)

Nagrody dla najlepszych zespołów U13M (młodzik młodszy) otrzymują puchary, medale, proporce
- 1 miejsce U13M - drużyna: MKS Ósemka AZS PWSZ Skierniewice
- 2 miejsce U13M - drużyna: ŁKS Szkoła Gortata Łódź
- 3 miejsce U13M - drużyna: PKK 99 Pabianice

II kwarta meczu Sędziowie vs. Trenerzy (6 min. czas ciągły)

Nagrody dla najlepszych zespołów U16K (kadetka) otrzymują puchary, medale, proporce
- 1 miejsce U16K - drużyna: KKS PRO-BASKET Kutno
- 2 miejsce U16K - drużyna: MUKS Widzew Łódź
- 3 miejsce U16K - drużyna: PTK Liceum Sportowe Pabianice

III kwarta meczu Sędziowie vs. Trenerzy (6 min. czas ciągły)

Nagrody dla najlepszych zespołów U16M (kadet) otrzymują puchary, medale, proporce
- 1 miejsce U16M - drużyna: ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź
- 2 miejsce U16M - drużyna: AZS PWSZ ÓSEMKA Skierniewice
- 3 miejsce U16M - drużyna: PKK 99 Pabianice I

IV kwarta meczu Sędziowie vs. Trenerzy (5 min. czas ciągły i 1 minuta zatrzymywany)

Wspólne zdjęcie

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz