Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

19.09.2019

Turnieje

Odsłon: 1304

Olga Gocek

Łódzkie turniejami stoi!

Wrzesień to ostatni moment na przygotowanie do sezonu i sprawdzenie formy przed rozpoczynającymi sięw październiku rozgrywkami w kraju i regionie.

Harmonogram turniejów przedsezonowych:

20-22 września - Memoriał Andrzeja Nowakowskiego (1 Liga Kobiet, U18K)
Hala SP 1, ul. Waryńskiego 22/26, Aleksandrów Łódzki (1LK)
Hala ZSZ, ul. Łęczycka 1, Aleksandrów Łódzki (U18)

Kategoria 1LK
Piątek
godz. 16.00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – PTK Pabianice
godz. 18.00 MUKS Poznań – KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Sobota
godz.16.00 PTK Pabianice – MUKS Poznań
godz.17.45 Uroczyste otwarcie VII Memoriału im. Andrzeja Nowakowskiego w hali SP 1 ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim
godz.18.30 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Niedziela
godz. 11.00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - PTK Pabianice
godz. 13.00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – MUKS Poznań
godz. 15.00 Uroczyste zakończenie VII Memoriału im. Andrzeja Nowakowskiego w hali SP 1 ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim

Kategoria U18
Piątek
godz. 17.00 MUKS Poznań – PTK Pabianice
godz. 19.00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – Widzew Łódz

Sobota
godz. 11.00 Widzew Łódz – MUKS Poznań
godz. 13.00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – PTK Pabianice
godz. 17.45 Uroczyste otwarcie VII Memoriału im. Andrzeja Nowakowskiego w hali SP 1 ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim

Niedziela
godz. 9.00 PTK Pabianice – Widzew Łódz
godz. 11.00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – MUKS Poznań
godz. 15.00 Uroczyste zakończenie VII Memoriału im. Andrzeja Nowakowskiego w hali SP 1 ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim
 

20-22 września - Ziuna Cup - Międzynarodowy Turniej Kadetek im. Józefa "Ziuny" Żylińskiego (U16K)
Łódź Sport Arena im. Józefa "Ziuny" Żylińskiego, al. Unii 2 w Łodzi

Piątek
godz. 9.00 Ukraina : PTK Pabianice
godz. 10.30 LT Wilno : Zastal Zielona Góra
godz. 12.00 MUKS Poznań : LT Poniewiezji
godz. 13.30 GUKS Olimpijczyk Łomża : ŁKS KK
godz. 15.00 Ukraina : MUKS Poznań
godz. 16.30 LT Wilno : GUKS Olimpijczyk Łomża
godz. 17.45 Uroczyste otwarcie turnieju
godz. 18.30 LT Poniewiezji : PTK Pabianice
godz. 20.00 Zastal Zielona Góra : ŁKS KK

Sobota
godz. 9.00 ŁKS KK : LT Wilno
godz. 10.30 PTK Pabianice : MUKS Poznań
godz. 12.00 Zastal Zielona Góra : GUKS Olimpijczyk Łomża
godz. 13.30 LT Poniewiezji : Ukraina
godz. 15.00 AIII : BIV
godz. 16.30 BIII : AIV
godz. 18.00 A I : B II
godz. 19.30 B I : A II

Niedziela
godz. 9.00 mecz o 7 miejsce
godz. 10.30 mecz o 5 miejsce
godz. 12.00 mecz o 3 miejsce
godz. 14.00 mecz o 1 miejsce
godz. 16.00 uroczyste zakończenie turnieju

 

20-22 września - X Ogólnopolski Turniej Koszykówki dziewcząt "Multibasketmania 2019" (U12K, U14K, U16K)
Sala Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Łasku Kolumnie
Hala ZS nr 2 w Łasku

Harmonogra turnieju do ściągnięcia TUTAJ

 

20 - 22 września - Ogólnopolski Turniej Chłopców "Basket Kids Cup 2019" (U14M)
Skierniewice, hala przy ul. Tetmajera

Piątek
godz. 16:00 MKS Ósemka Skierniewice - KS Legion Legionowo
godz. 17:20 MKK Pyra Poznań - Kadra Województwa Lubelskiego
godz. 18:40 Warsaw Basketball - Twarde Pierniki Toruń
godz. 20:00 Basket Team Suchy Las - MKS Piotrówka Radom

Sobota
godz. 9:00 Kadra Województwa Lubelskiego - Twarde Pierniki Toruń
godz. 9:00 MKK Pyra Poznań - Warsaw Basketball
godz. 10:20 MKS Ósemka Skierniewice - Basket Team Suchy Las
godz. 10:20 MKS Piotrówka Radom - KS Legion Legionowo
godz. 13:00 Kadra Województwa Lubelskiego - Warsaw Basketball
godz. 13:00 Twarde Pierniki Toruń - MKK Pyra Poznań
godz. 14:20 MKS Ósemka Skierniewice - MKS Piotrówka Radom
godz. 14:20 KS Legion Legionowo - Basket Team Suchy Las
godz. 17:00 A3 vs. B4
godz. 17:00 A4 vs. B3
godz. 18:20 B1 vs. A2
godz. 19:40 A1 vs. B2

Niedziela
godz. 9:00 mecz o 7 miejsce
godz. 10:20 mecz o 5 miejsce
godz. 11:40 mecz o 3 miejsce
godz. 13:00 finał
godz. 14:10 uroczyste zakończenie turnieju

 

20 września - Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w koszykówce 3x3
Łódź

 

7 września - Streetball Zgierz
Park Miejski w Zgierzu (zmiana miejsca na dużą halę MOSiR przy ul. Wschodniej 2)
godz. 11-13 rozgrywki 11-15 lat
godz. 13-14 rozgrywki 7-10 lat
godz. 15-18 rozgrywki OPEN (+16 lat)

 

7-8 września - Puchar Burmistrza Miasta Łowicza (1/2 Liga Mężczyzn)
Hala OSiR nr 1, ul. Jana Pawła II 3 w Łowiczu
Sobota
godz. 16.00 ELEKTROBUD - INVESTMENT ZB Pruszków - KKS PRO-BASKET Kutno S.A.
godz. 18.15 KSIĘŻAK Łowicz - PKK 99 Pabianice

Niedziela
godz. 12.00 mecz o III miejsce / ew. mecz o I miejsce
godz. 1430 KSIĘŻAK Łowicz vs .................................

 

13-15 września - Łódeczka Cup - Memoriał Roberta Zająca (U14M i U16M)
Hala Parkowa ul. Małachowskiego 7/9 w Łodzi (U14M)
Hala Uniwersytetu Łódzkiego ul. Styrska 24 w Łodzi (U16M)

Kategoria U14M
Piątek
godz. 11.00 TKM Włocławek – ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata
godz. 12.30 MOSM Tychy – Basket Junior Poznań
godz. 13.45 Otwarcie turnieju (hala Uniwersytetu Łódzkiego ul. Styrska 24)
godz. 14.00 MKS Grójec – Oknoplast Basket Kraków
godz. 15.30 TKM Włocławek - MOSM Tychy
godz. 17.00 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – MKS Grójec
godz. 18.30 Basket Junior Poznań – Oknoplast Basket Kraków

Sobota
godz. 9.30 Basket Junior Poznań - MKS Grójec
godz. 11.15 TKM Włocławek – Oknoplast Basket Kraków
godz. 13.00 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – MOSM Tychy
godz. 14.45 TKM Włocławek -Basket Junior Poznań
godz. 16.30 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – Oknoplast Basket Kraków
godz. 18.15 MOSM Tychy – MKS Grójec

Niedziela
godz. 9.00 MKS Grójec – TKM Włocławek
godz. 10.45 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – Basket Junior Poznań
godz. 12.30 MOSM Tychy – Oknoplast Basket Kraków
godz. 14.30 – zakończenie turnieju (hala Uniwersytetu Łódzkiego ul. Styrska 24)

Kategoria U16M
Piątek
godz. 11.00 TKM Włocławek – ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata
godz. 12.30 UKS Gim 92 Warszawa – Basket Junior Poznań
godz. 13.45 Otwarcie turnieju (hala Uniwersytetu Łódzkiego ul. Styrska 24)
godz. 14.00 MOSM Tychy – Obra Kościan
godz. 15.30 TKM Włocławek - UKS Gim 92 Warszawa
godz. 17.00 Basket Junior Poznań – Obra Kościan
godz. 18.30 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – MOSM Tychy

Sobota
godz. 9.30 TKM Włocławek – Obra Kościan
godz. 11.15 Basket Junior Poznań - MOSM Tychy
godz. 13.00 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – UKS Gim 92 Warszawa
godz. 14.45 TKM Włocławek -Basket Junior Poznań
godz. 16.30 UKS Gim 92 Warszawa – MOSM Tychy
godz. 18.15 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – Obra Kościan

Niedziela
godz. 9.30 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – Basket Junior Poznań
godz. 11.15 MOSM Tychy – TKM Włocławek
godz. 13.00 UKS Gim 92 Warszawa - Obra Kościan
godz. 14.30 – zakończenie turnieju (hala Uniwersytetu Łódzkiego ul. Styrska 24)

Zapraszamy do kibicowania!

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz