Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

03.03.2020

Kadry

Odsłon: 2243

Olga Gocek

Olimpiadę Młodzieży czas zacząć

Już 4 marca 2020 roku w Cieszynie wystartuje Ogólnopolska Olimpiady Młodzieży w koszykówce dziewcząt, gdzie nasza Kadra Młodziczek będzie bronić złotego medalu, jaki zdobyła w ubiegłym roku

Województwo Łódzkie reprezentować będą:

Zawodniczki:
Banasiak Klaudia (nr 12) - Basket 4EVER Ksawerów
Chałupka Natalia (nr 14) - Basket 4EVER Ksawerów
Dajer Oliwia (nr 17) - KKS Pro-Basket MOSIR Kutno
Dobrosz Natalia (nr 16) - PTK Pabianice
Koryzna Julia (nr 10) - Basket 4EVER Ksawerów
Kowalska Zuzanna (nr 13) - UKS Szkoła Gortata
Młynarczyk Natalia (nr 6) - PTK Pabianice
Nowakowska Weronika (nr 15) - PTK Pabianice
Rakowska Julia (nr 11) - Basket 4EVER Ksawerów
Redłowska Tatiana (nr 7) - UKS Basket Aleksandrów Łódzki
Śliwińska Natalia (nr 5) - Widzew Łódź
Uławska Wiktoria (nr 18) - PTK Pabianice
Wieczorek Natalia (nr 9)  - PTK Pabianice

Trenerki:
Anna Chodera - Widzew Łódź
Sylwia Wieczorek - Widzew Łódź

Fizjoterapeutka:
Sonia Bałwas - UKS Basket Aleksandrów Łódzki
 

Wybrane zawodniczki spotkają się w poniedziałek 2 marca 2020 r. na oficjalnym wręczeniu nominacji połączonym z oficjalną sesją zdjęciową. Odbędzie się ona o godz. 17 w hali Zespołu Szkół przy ul. Czajkowskiego 14 w Łodzi. Zawodniczki muszą posiadać ze sobą buty oraz skarpetki do gry. Następnego dnia tj. 3 marca br. o godz. 9, odbędzie się trening tuż przed wyjazdem do Cieszyna

Uwaga, zawodniczki na wyjazd muszą zabrać aktualne badania lekarskie!

Podział na grupy turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży:

Grupa A
- Pomorskie
- Mazowieckie
- Dolnośląskie
- Lubuskie

Grupa B
- Łódzkie
- Wielkopolskie
- Malopolskie
- Kujawsko-Pomorskie

Harmonogram meczów
04.03.2020 – środa
10.00 Małopolskie – Wielkopolskie 48:77
12.30 Łódzkie – Kujawsko-Pomorskie 74:56 (statystyki TUTAJ)
15.00 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU
16.00 Pomorskie – Lubuskie 89:21
18.30 Mazowieckie – Dolnośląskie 63:51

05.03.2020 – czwartek
10.00 Kujawsko-Pomorskie - Małopolskie 77:75
12.30 Wielkopolskie – Łódzkie 54:51 (statystyki TUTAJ)
16.00 Dolnośląskie – Pomorskie 37:97
18.30 Lubuskie – Mazowieckie 64:68

06.03.2020 – piątek
10.00 Wielkopolskie – Kujawsko-Pomorskie 96:45
12.30 Łódzkie – Małopolskie 74:39 (statystyki TUTAJ)
16.00 Dolnośląskie – Lubuskie 53:43
18.30 Pomorskie – Mazowieckie 117:28

07.03.2020 – sobota
10.00 o utrzymanie: Kujawsko-Pomorskie - Lubuskie 72:63
12.30 o utrzymanie: Dolnośląskie - Małopolskie 33:56
16.00 pólfinał Mazowieckie - Wielkopolskie 48:52
18.30 półfinał Łódzkie - Pomorskie 33:101 (statystyki TUTAJ)

08.03.2020 – niedziela
10.00 o 3 miejsce: 3 Mazowieckie - Łódzkie 43:60 (statystyki TUTAJ)
12.30 o 1 miejsce: Wielkopolskie - Pomorskie 60:78
14.30 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Szczegółowe informacje o tu.rnieju znaleźć można TUTAJ
Transmisja na żywo do obejrzenia TUTAJ
Sesja zdjęciowa przed wyjazdem TUTAJ

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz