Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

08.04.2020

Kadry

Odsłon: 401

Olga Gocek

Szalak i Kociszewski w Kadrze U16

Do szerokiego składu Młodzieżowej Reprezentacji Mężczyzn U16, powołani zostali Maciek Szalak z ŁKS KM oraz Przemek Kociszewski wychowanek PKK 99 Pabianice (obecnie TKM Włocławek).

Lista wszystkich powołanych zawodników:


1. Andrzejewski Jakub - Fundacja PBG Basket Junior
2. Bereszyński Jakub - Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
3. Busz Aleksander - Gdyńska Akademia Koszykówki/SMS PZKosz Władysławowo
4. Czorny Jan - Miejski Koszykarski Klub Sportowy Rybnik
5. Duchnowski Oliwier - Bayer 04 Leverkusen (Niemcy)
6. Duda Alan - Gdyńska Akademia Koszykówki/SMS PZKosz Władysławowo
7. Duda Maksymilian - Uczniowski Klub Sportowy SP 27
8. Dzik Oliwier - Lundahl Middle School (Crystal Lake, USA)
9. Gąsiński Eryk - Międzyszkolny Klub Sportowy Pruszków
10. Grzesiak Michał - Miejski Klub Sportowy Start SA
11. Kociszewski Przemysław - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
12. Kubiak Kamil - Wrocławski Klub Koszykówki
13. Kuczawski Kajetan - Uczniowski Klub Sportowy SP 27
14. Kudzia Mateusz - Wrocławski Klub Koszykówki
15. Kalu Martin - Young Rasta Dragons BBC Osnabruck (Niemcy)
16. Mijalski Damian - Wrocławski Klub Koszykówki
17. Onyeijaka Justin - Young Rasta Dragons BBC Osnabruck (Niemcy)
18. Ozga Jakub - Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
19. Paluch Szymon - Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
20. Piśla Jakub - Uczniowski Klub Sportowy SP 27
21. Prokopowicz Bartosz - Gdyńska Akademia Koszykówki
22. Puchalski Maciej - MUKS Niedźwiadki
23. Rosołowski Patryk - Wrocławski Klub Koszykówki
24. Siewruk Antoni - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
25. Składanowski Christian - Bayern Monachium
26. Sowiński Paweł - Twarde Pierniki SA
27. Szalak Maciej - ŁKS Koszykówka Męska

28. Szczepański Oliwier - Fundacja PBG Basket Junior
29. Śmiglak Jan - Basketball Club Sieraków
30. Węgrowski Ilian - Stowarzyszenie Koszykówki Młodzieżowej Zastal
31. Wilczek Maksymilian - Wrocławski Klub Koszykówki
32. Wojciechowski Mikołaj - Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
33. Wrzeszcz Anthony - St. Pius (Ottawa, Kanada)
34. Wspaniały Filip - Miejski Ośrodek Sportu Młodzieżowego

 Planowane akcje szkoleniowe:
1. Konsultacja Szkoleniowa - Warszawa - 08-09.04.2020r
2. Turniej Międzynarodowy - Włochy - 09-13.04.2020r
3. Badania Lekarskie - Warszawa - 08-10.06.2020r
4. Zgrupowanie Szkoleniowe - COS Władysławowo - 03-11.07.2020r
5. Konsultacja Szkoleniowa - COS Władysławowo - 14-15.07.2020r
6. Gry Kontrolne z Finlandią - COS Władysławowo - 15-17.07.2020r
7. Konsultacja Szkoleniowa - Warszawa - 21-22.07.2020r
8. Turniej Międzynarodowy - Włochy - 23-27.07.2020r
9. Konsultacja Szkoleniowa - COS Władysławowo - 31.07-01.08.2020r
10. Gry Kontrolne - COS Władysławowo - 02-03.08.2020r
11. Konsultacja Szkoleniowa - Warszawa - 08-11.08.2020r
12. Finał Młodzieżowych Mistrzostw Europy Dyw. A - Skopje (Macedonia) - 12-23.08.2020 r

Gratulujemy!

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz