Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

14.06.2020

Kadry

Odsłon: 1960

Bartłomiej Wojdak

Powołania na Konsultacje Selekcyjną Kadry Wojewódzkiej Młodziczek

Trener Kadry Wojewódzkiej młodziczek, Anna Chodera i Sylwia Wieczorek, przedstawiają listę powołanych zawodniczek na Konsultacje Selekcyjną, która odbędzie się w poniedziałek 22 czerwca 2020 roku.

Zapraszamy do Hali MOSiR "Parkowa", w Łodzi przy ul. Małachowskiego 5/7

Poniżej lista i podział na grupy:

I grupa (godz. 15 – 17,00)

1.Klaudia Stasiak AKS SMS Łódź
2.Jagoda Trześniewska AKS SMS Łódź
3.Natalia Puchalska AKS SMS Łódź
4.Marta Mazur AKS SMS Łódź
5.Aleksandra Matusiak AKS SMS Łódź
6. Weronika Herman UKS Szkoła Gortata Łódź
7. Julia Patyk UKS Szkoła Gortata Łódź
8.Rozalia Kwapińska UKS Szkoła Gortata Łódź
9. Lena Rogużyńska Widzew Łódź
10. Justyna Klatd Widzew Łódź
11. Wiktoria Nawrocka Widzew Łódź
12.Wiktoria Kozłowska Widzew Łódź
13. Julia Mrozińska Widzew Łódź
14.Inga Kraszewska Widzew Łódź
15.Katarzyna Kauc Widzew Łódź
16.Julia Kifer Widzew Łódź
17.Amira Triki Widzew Łódź
18. Amelia Canert ŁKS KK Łódź
19.Bińkowska Julia ŁKS KK Łódź
20.Duczek Maria ŁKS KK Łódź
21.Flaszka Patrycja ŁKS KK Łódź
22.Gajdzicka Nikola ŁKS KK Łódź
23. Weronika Nowakowska PTK Pabianice
24. Wiktoria Uławska PTK Pabianice
25. Natalia Dobrosz PTK Pabianice
26. Wiktoria Wilczek PTK Pabianice
27. Martyna Stępińska PTK Pabianice
28. Zuzanna Majchrzak PTK Pabianice/MUKS Bełchatów
29. Tatiana Redłowska PTK Pabianice/ UKS Aleksandrów Łódzki

 

II grupa (godz. 17.15 – 19.15)

1.Oliwia Tomasik KKS PRO-BASKET Kutno
2. Patrycja Wielemborek KKS PRO-BASKET Kutno
3.Antonina Orłowska KKS PRO- BASKET Kutno
4.Daria Koszewska KKS PRO – BASKET Kutno
5.Nikola Pawlak KKS PRO- BASKET Kutno
6.Karolina Olszyńska UKS Orlik Ujazd
7.Julia Adamus UKS Orlik Ujazd
8.Oliwia Gleń UKS Basket Aleksandrów Łódzki
9.Weronika Lisiecka UKS Basket Aleksandrów Łódzki
10. Marta Menkarska UKS Basket Aleksandrów Łódzki
11. Oliwia Marciniak MUKS Bełchatów
12. Zuzanna Warnecka MUKS Bełchatów
13.Wiktoria Wacławek MKS Ósemka Skierniewice
14.Gabriela Hilchen MKS Ósemka Skierniewice
15.Oliwia Król MKS Ósemka Skierniewice
16.Oliwia Mąkolska MKS Ósemka Skierniewice
17. Jarmakowska Karolina Basket 4EVER Ksawerów
18.Koryzna Julia Basket 4EVER Ksawerów:
19. Rakowska Julia Basket 4EVER Ksawerów
20. Banasiak Klaudia Basket 4EVER Ksawerów
21. Grabowicz Lena Basket 4EVER Ksawerów
22. Kubińska Aleksandra Basket 4EVER Ksawerów
23. Kosior Natalia Basket 4EVER Ksawerów
24. Śmigiel Zofia Basket 4EVER Ksawerów
25. Papuga Amelia Basket 4EVER Ksawerów
26.Matyjaszczyk Wiktoria Basket 4EVER Ksawerów
27 .Serednicka Kaja Basket 4EVER Ksawerów
28.Choińska Maja Basket 4EVER Ksawerów
29. Jurga Jagoda Basket 4EVER Ksawerów

Potwierdzenie udziału w konsultacji selekcyjnej należy przesłać na adres email trener Anny Chodery - choderakw@fajne.to do soboty 20 czerwca 2020 r., do godz. 22

Ze względu na obostrzenia prosimy rodziców o wypełnienie oświadczenia zawodnika i dostarczenie go w dniu treningu, oraz posiadanie ze sobą aktualnych badań lekarskich. Oświadczenie do pobrania TUTAJ

Zwracamy się z prośbą przestrzeganie zasad bezpieczeństwa nałożonych przez MOSiR:
• Rodzice nie zostaną wpuszczeni na halę. Tylko zawodnicy.
• Grupy trenujące umówione są przed wejściem do budynku w odpowiednich godzinach i każdą grupę odbiera trener przed wejściem (wchodzi cała grupa).
• MOSiR zapewnia płyn dezynfekcyjny do rąk.
• Zalecamy, aby zawodnicy używali tylko i wyłącznie swoich bidonów lub butelek z piciem.
• Proszę, aby dziewczęta posiadały własną piłkę oraz długopis.
• Proszę, aby zawodniczki były w strojach klubowych dla lepszej identyfikacji zawodniczek.

Wyselekcjonowane zawodniczki pojadą na obóz sportowy w terminie 13-19 lipca 2020 r.

Tagi: Kadra Selekcja

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz