Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

25.06.2020

Kadry

Odsłon: 431

Olga Gocek

Nasze zawodniczki na zgrupowaniu Kadry Polski U14

Polski Związek Koszykówki przedstawił powołania na zgrupowania szkoleniowe Młodzieżowej Kadry Kobiet młodziczek, które odbędą się w Giżycku w lipcu br. W pierwszej turze weźmie udział Weronika Chałupka z Basket 4Ever Ksawerów, w drugiej Marta Obrębska i Emilia Szczepaniak z UKS Szkoła Gortata oraz Natalia Wieczorek z PTK Pabianice.

 

W dniach 18-27 lipca 2020, spotkają się niżej wymienione zawodniczki:
1. Bajerska Natalia UKS Huragan Wołomin / KOSSM PZKosz Wołomin
2. Brzeska Julia UKS Bat Kartuzy
3. Chałupka Weronika Basket 4ever Ksawerów
4. Charynek Nela UKS Kielno
5. Fierka Michalina UKS Bat Kartuzy
6. Grządziela Łucja Sportowa Politechnika Gdańsk / KOSSM PZKosz Gdańsk
7. Jałocha Michalina MUKS Poznań / KOSSM PZKosz Poznań 2
8. Kobiella Julia UKS Bryza Kolbudy
9. Kusiak Maja KU AZS UMCS Lublin / KOSSM PZKosz Lublin
10.Maj Karolina UKS Lider Swarzędz / KOSSM PZKosz Swarzędz
11.Majerska Maja SKM Zastal Zielona Góra
12.Malinowska Maja KS AZS UW Warszawa
13.Maławy Alicja UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
14.Napierała Bianka MUKS Poznań / KOSSM PZKosz Poznań 2
15.Owczarzak Anastazja MUKS Poznań / KOSSM PZKosz Poznań 2
16.Rutkowska Natalia UKS Siódemka Sopot / KOSSM PZKosz Gdańsk
17.Stolarska Maria TS MOSiR Bochnia / KOSSM PZKosz Bochnia
18.Szwichtenberg Julia GTK Gdynia / KOSSM PZKosz Gdynia

W dniach 28.07-06.08.2020 r. spotkają się niżej wymienione zawodniczki:
1. Adamczuk Aleksandra MPKK Sokołów Podlaski / KOSSM PZKosz Sokołów Podlaski
2. Burska Kinga TS Wisła Kraków
3. Cabańska Liwia MUKS Poznań / KOSSM PZKosz Poznań 2
4. Cyrbus Maja GTK Gdynia
5. Dmowska Weronika MPKK Sokołów Podlaski / KOSSM PZKosz Sokołów Podlaski
6. Głowacka Hanna UKS Trójka Żyrardów / KOSSM PZKosz Żyrardów
7. Hamadyk Iga GTK Gdynia / KOSSM PZKosz Gdynia
8. Kaczmarek Wiktoria UKS Trójka Żyrardów / KOSSM PZKosz Żyrardów
9. Kiraga Karolina IS Wiślańska Jedynka Wisła
10.Lagutkowa Katsiaryna UKS Trójka Żyrardów / KOSSM PZKosz Żyrardów
11.Mazurek Dominika MPKK Sokołów Podlaski / KOSSM PZKosz Sokołów Podlaski
12.Mielczarek Dominika UKS Siódemka Sopot / KOSSM PZKosz Gdańsk
13.Obrębska Marta UKS Szkoła Gortata Łódź
14.Szczepaniak Emilia UKS Szkoła Gortata Łódź

15.Szwajca Maria MUKS Bydgoszcz / KOSSM PZKosz Bydgoszcz 2
16.Walczak Martyna MUKS Bydgoszcz / KOSSM PZKosz Bydgoszcz 2
17.Wieczorek Natalia PTK Pabianice / KOSSM PZKosz Łódź
18.Wiklak Wiktoria UKS Trójka Żyrardów/ KOSSM PZKosz Żyrardów

Serdecznie gratulujemy!!!
 

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz