Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

24.11.2020

Turnieje

Odsłon: 684

Olga Gocek

Zaproszenie na turniej do Krakowa

Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków zaprasza na 7. edycję międzynarodowego turnieju dziewcząt o Puchar Prezesa Firmy CANPACK S.A. Turniej rozegrany zostanie w trzech kategoriach wiekowych U13, U15 i U17.

Organizator - Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków
Miejsce turnieju - Hale Sportowe TS Wisła Kraków / AGH Kraków / KS Bronowianka
Termin - 28 – 30.12.2020
Kontakt - Michał Sumara (CPCUP2020@wislacanpack.pl) +48 531 601 710
Grupy wiekowe- U13 (2008 i mł) U15 (2006 / 2007) U17 (2004 / 2005)
Relacja LIVE - Z większości meczy przeprowadzona zostanie relacja LIVE za pośrednictwem oficjalnego kanału Akademii oraz kanału YouTube.

Turniej rozegrany zostanie w systemie każdy z każdym, według oficjalnych przepisów. Przewidywany jest udział 6-8 drużyn w każdej kategorii wiekowej. Każda drużyna rozegra 5 spotkań. Czas gry 4x8min - zatrzymywany.

Opłata startowa wynosi 250 zł. Opłata wpisowego płatna w terminie 14dni od dnia potwierdzenia udziału zespołu w turnieju (pod rygorem wycofania drużyny z turnieju). Opłata startowa jest opłatą bezzwrotną. W ramach opłaty startowej każda zawodniczka otrzyma upominek turniejowy.

Drużyny mogą skorzystać z zakwaterowania i wyżywienia oferowanego przez organizatora. Koszt pełnego wyżywienia (śniadanie, obiad, kolacja) oraz zakwaterowania wynosi 100 zł / osoba / doba. Szczegóły zakwaterowania i wyżywienia będą ustalane indywidualnie. Uczestnicy będą zakwaterowani w hotelu 4Seasons Apartments Cracow. Całość wyżywienia dla drużyn zakwaterowanych w apartamentachbędzie realizowana przez pobliski BAR „Marco”. Ilość miejsce w Hotelu ograniczona o kolejności rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń. Druga opcją zakwaterowania jest hotel należący do kompleksu sportowego KS Bronowianka Kraków. Wyżywienie w restauracji w budynku na dole. Liczba miejsce w obu hotelach ograniczona. O kolejności rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenie drużyny do turnieju należy dokonywać tylko i wyłącznie za pośrednictwem wiadomości e-mail przesłanej na adres CPCUP2020@wislacanpack.pl podając w tytule „CANPACK CUP 2020”. W treści wiadomości należy podać szczegóły dotyczących zgłaszanych do turnieju -roczników (U13, U15, U17) oraz liczbę osób w każdej z drużyn włącznie z trenerami, opiekunami i ewentualnie kierowcą, proszę również o podanie wybranej opcji zakwaterowania. O przyjęciu drużyny do turnieju decyduje organizator po otrzymaniu zgłoszenia i opłacie wpisowego. W każdej z kategorii organizator przewiduje maksymalnie 6-8 miejsc.

Więcej informacji TUTAJ

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Platin Studio SandBus Manufaktura MAKiS Vera Sport

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi PZkosz