Rozgrywki

Odsłon: 1419

Piotr Ciesielski

MKS Ósemka Skierniewice mistrzem kadetów

Poznaliśmy Mistrza Województwa Łódzkiego w cyklu kadetów (U15M) - został nim zespół MKS Ósemka Skierniewice.

Przed ostatnią kolejką spotkań znaliśmy zestaw drużyn, które reprezentować będą nasz okręg w turnieju strefowym kadetów. Niewiadomą pozostawał jedynie podział złotego i srebrnego medalu. Po raz drugi w tym sezonie Ósemka Skierniewice pokonała rówieśników z ŁKS Szkoła Gortata i to skierniewiczanie, prowadzeni przez duet trenerski Adrian El-Ward i Cezary Włuczyński, wywalczyli tytuł mistrzowski, a także prawo organizacji turnieju strefowego. Na podium wskoczył także drugi klub ze Skierniewic - AZS PWSZ, który zdobył brązowe medale.

Imponujące osiągnięcie zanotował Dorian El-Ward, który zakończył rozgrywki wojewódzkie ze średnią zdobywanych w meczu punktów na poziomie aż 47,9!