Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

25.03.2021

Rozgrywki

Odsłon: 247

Olga Gocek

Trzy drużyny w ćwierćfinałach MP U17K

W nowym terminie odbędą się turnieje ćwierćfinałowe Mistrzostw Polski U17 Kobiet. Organizacje turnieju grupy B przyznano Basket 4ever Ksawerów. W grupie C znalazły się dziewczyny z ŁKS KK Łódź które zagrają w Rybniku, a UKS Basket Aleksanrów Łódzki w grupie F i zagra w Lublinie. 

Podział na grupy i organizatorzy

GRUPA A – organizator: TS Wisła Kraków
MKS Polkowice
Wisła CanPack Kraków
LOMS Enea Basket Piła
KKK MOSiR Krosno

GRUPA B – organizator: Basket 4Ever Ksawerów
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań
SPZ WJM Gmina Krasne
KK Młode Lwice Gdańsk
Basket 4Ever Ksawerów

GRUPA C – organizator: RMKS Rybnik
MUKS Piaseczno
RMKS Rybnik
ŁKS KK Łódź
Pompax Tęcza Leszno

GRUPA D – organizator: GTK Gdynia
MKS MOS Katowice
GTK Gdynia
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
MKS Pałac Młodzieży Tarnów

GRUPA E – organizator: TS MOSiR Bochnia
MOSiR Bochnia
MKS MOS Betard Wrocław
ISJW KMS Stalmach Wisła
UKS Nowa Wieś

GRUPA F – organizator: KU AZS UMCS Lublin
KU AZS UMCS Lublin
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
UKS Dwójka Nidzica

Harmonogram turniejów z udziałem naszych drużyn

Grupa B

15:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - Basket 4EVER Ksawerów
17:30 SPZ WJM Gmina Krasne - KK Młode Lwice Gdańsk

12:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - SPZ WJM Gmina Krasne
14:30 Basket 4EVER Ksawerów - KK Młode Lwice Gdańsk

10:00 KK Młode Lwice Gdańsk - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań
12:30 SPZ WJM Gmina Krasne - Basket 4EVER Ksawerów

Grupa C

16:00 MUKS Piaseczno - Pompax Tęcza Leszno
18:15 RMKS Rybnik - ŁKS KK Łódź

10:00 MUKS Piaseczno - RMKS Rybnik
12:15 Pompax Tęcza Leszno - ŁKS KK Łódź

10:00 ŁKS KK Łódź - MUKS Piaseczno
12:15 RMKS Rybnik - Pompax Tęcza Leszno

Grupa F

17:00 Bogdanka AZS UMCS Lublin - UKS Dwójka Nidzica
19:30 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski

11:00 Bogdanka AZS UMCS Lublin - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
13:30 UKS Dwójka Nidzica - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski

09:30 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - Bogdanka AZS UMCS Lublin
12:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS Dwójka Nidzica

 

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Platin Studio SandBus Manufaktura MAKiS Vera Sport

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi PZkosz