Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

22.09.2021

Rozgrywki

Odsłon: 1130

Piotr Ciesielski

Zgłoszenia do sezonu 2021/2022 zakończone!

Zakończył się proces przyjmowania zgłoszeń drużyn do rozgrywek ŁZKosz w sezonie 2021/2022 w cyklach młodzieżowych i seniorskich.

Wydział Rozgrywek ŁZKosz przyjął i zweryfikował pozytywnie zgłoszenia 81 drużyn. Systemy rozgrywek oraz terminarze zostaną opublikowane w najbliższych dniach.

Poniżej publikujemy listę zgłoszonych i zweryfikowanych zespołów. Prosimy trenerów i kluby o sprawdzenie, czy Państwa drużyny są na liście, a w przypadku stwierdzenia ich braku, prosimy o pilny kontakt z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek ŁZKosz. 

Lista zgłoszonych drużyn

II LK (rozgrywki prowadzone przez WOZKosz WM)
1. ŁKS KK Łódź
2. Ósemka Lucyna Day Spa Skierniewice
3. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

III LM (rozgrywki prowadzone będą wspólne dla ŁZKosz i KPZKosz)
1. Integra PKK 99 Pabianice
2. KS Kutno
3. ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź
4. MKK Boruta Zgierz
5. MKS Ósemka Skierniewice
6. Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

U19K (rozgrywki prowadzone będą wspólne dla ŁZKosz i KPZKosz)
1. Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice
2. Basket Stryków
3. ŁKS KK Łódź
4. ŁKS KK II Łódź
5. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
6. Widzew Łódź

U19M
1. AZS PWSZ Skierniewice
2. KS Kutno
3. ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
4. ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź
5. PKK 99 Pabianice
6. SKS Start Łódź
7. UMKS Księżak Łowicz

U17K
1. Basket 4EVER Geocover Ksawerów
2. ŁKS KK Łódź
3. PTK Compact-Project Pabianice
4. UKS Akademia Gortata Łódź
5. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
6. Widzew Łódź

U17M
1. AZS PWSZ Skierniewice
2. KKS Bzura Łowicz
3. ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
4. ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź
5. MKS Ósemka Skierniewice
6. SKS Start Łódź

U15K
1. AKS SMS SP29 Łódź
2. Basket 4VER Krawgors Ksawerów
3. ŁKS KK Łódź
4. MKS Ósemka Skierniewice
5. PTK IDM Flower Group Pabianice
6. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
7. Widzew Łódź

U15M
1. AZS PWSZ Skierniewice
2. Basket Stryków
3. ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
4. ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź
5. MKS Ósemka Skierniewice
6. PKK 99 Pabianice
7. UKS Siódemka Trans Michor Kutno
8. UMKS Księżak Łowicz
9. UMKS Piotrcovia

U14K
1. AKS SMS SP29 Łódź
2. Basket 4EVER Ksawerów
3. KS Sirmax Kutno
4. LUKS Trójka Sieradz
5. PTK I Pabianice
6. PTK II Pabianice
7. UKS Akademia Gortata Łódź
8. Widzew Łódź

U14M
1. AZS PWSZ Skierniewice
2. Basket Stryków
3. ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź
4. MKS Ósemka Skierniewice
5. PKK 99 Pabianice
6. SKS Start Łódź

U13K
1. Basket 4EVER Ksawerów
2. Basket Stryków
3. ŁKS KK Łódź
4. MKS Ósemka Skierniewice
5. PTK Pabianice
6. SMOK Trójka Sieradz
7. UKS Akademia Gortata Łódź
8. UKS Basket Aleksandrów Łódzki
9. UMKS Księżak Łowicz
10. Widzew Łódź

U13M
1. AZS PWSZ Skierniewice
2. KS Kutno
3. ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
4. ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź
5. MKS Ósemka Skierniewice
6. MUKS KING Tomaszów Mazowiecki
7. Złote Kolibry PKK 99 Pabianice

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Platin Studio SandBus Tabaco Hotel Manufaktura MAKiS Vera Sport Gremium

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi PZkosz