Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

20.11.2018

Turnieje

Odsłon: 797

Kinga El-Ward

Zaproszenie na Basket Kids Cup

MKS ÓSEMKA Skierniewice zaprasza na Basket Kods Cup, który odbędzie się w dniach 27 - 30 grudnia 2018 r.

Turniej organizowany jest dla zespołów dziewcząt i chłopców z rocznika 2006 i młodsi, przewidywany jest udział 8 - 12 zespołów w każdej kategorii, podzielonych  na grupy. Każdy zespół ma zapewnione rozegranie 5 spotkań, w grupie obowiązkuje system ,,każdy z każdym",  następie system pucharowy. Po odpadnięciu z grupy, zespoły zagrają spotkania o miejsca w turnieju.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę oraz upominki od sponsorów. Zespoły otrzymają puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Na imprezie wybierzemy MVP, All Stars, a także MVP każdego zespołu. Wszyscy wyróżnieni otrzymają  nagrody.

Zawody poprowadza licencjonowani sędziowie, obowiązywać będą przepisy PZKosz dla tej kategorii wiekowej z następującymi zmianami:
- czas gry 4x10 min. zatrzymywany na zmiany, rzuty osobiste, podczas zmiany piątek w połowie pierwszych 3 kwart, podczas każdej przerwy na żądanie trenera oraz ostatniej minucie każdej kwarty na każdy gwizdek sędziego
- przerwy między 1 i 2, 3 i 4 kwartą są 1 min. a pomiędzy 2 i 3 kwartą przerwa wynosi 5 min.
- nie będzie odliczany czas 24 sek. ale jeżeli zespół posiadający piłkę będzie grał „na czas” w ocenie sędziego. Sędzia zaczyna odliczanie 10 sek. wyraźnie sygnalizując to ruchem ręki oraz komunikatem „10 sekund do rzutu”.
- mecze rozgrywane są na kosze 3,05 piłkami nr 5 – dziewczęta oraz nr 6 – chłopcy
- w przypadku remisu rozgrywa się 2 min. dogrywkę( druga jej min. jest zatrzymywana).
- wszystkie kwestie sporne rozstrzyga organizator po uprzedniej konsultacji z sędziągłównym turnieju.
- protest dotyczący zawodów musi wpłynąćdo organizatora bezpośrednio po zakończonych zawodach w formie słownej informacji i wyraźnej adnotacji w protokole zawodów. Będzie on rozstrzygnięty po uprzednim wpłaceniu wadium w wysokości 100 zł ( suma podlega zwróceniu po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku)
 

Koszta : Uczestnicy 170 zł - noclegi 27-30.12; wyżywienie od śniadania 28.12 do obiadu 30.12. .Opłata dotyczy wszystkich uczestników, zawodniczek, trenerów, opiekunów, kierowców. Wpisowe od zespołu wynosi 250 zł, wpisowe od zespołu nie nocującego 500 zł. Wadium od zespołu 200zł płatne na miejscu - kwota zostanie zwrócona po zakończeniu Turnieju
Zakwaterowanie w  salach lekcyjnych szkoły, udostępnionych od 27.12 godzina 15.00; organizatorzy zapewniają: jedna sala dla jednej ekipy wyposażoną w materace - należy zabrać własne śpiwory. Posiłki serwuje stołówka szkolna na terenie zakwaterowania.
Każdy uczestnik turnieju musi posiadać ważną legitymacje szkolną ew. paszport oraz ważną zgodę lekarza na udział w turnieju i okazać się nimi na każdą prośbę organizatora lub sędziego głównego. Kartę Zgłoszeniową należy przesyłać do dnia 15.12.2018 na adres e-mail osemka@mks-osemka.pl. Wpisowe i opłaty za uczestników i opiekunów należy wpłacić na miejscu w biurze zawodów.
O zakwalifikowaniu zespołów do turnieju decyduje organizator.

Szczegółowych informacji udziela Kinda El-Ward tel. 48 606-123-094 osemka@mks-osemka.pl

 

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz