Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

25.05.2022

Kadry

Odsłon: 989

Przemysław Drożdż

Konsultacja Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Trener Kadry Województwa Łódzkiego, poraz kolejny spotka się z najlepszymi zawodnikami, którzy mają szansę zostać powołanymi do kadry chłopców na najbliższą Olimpiadę Młodzieży.

Trener Rafał Antoszewski zwołał w dn. 28-29 maja 2022 r. konsultacje selekcyjną kadry chłopców z rocznika 2009/2010. Odbędzie się ona w Łodzi, w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej przy al. Politechniki 10.

Wytypowani zawodnicy

sobota 28.05.2022 r. godz. 17
1. Wojciech Dzieśnieński – ŁKS KM
2. Antoni Głowacki - Basket Stryków
3. Igor Jakubiszak - MUKS KING Tomaszów Mazowiecki
4. Filip Korycki - AZS Skierniewice
5. Szymon Kalwinek - PKK 99 Pabianice
6. Mateusz Kowalski - Basket Stryków
7. Dawid Kaźmierczak - ŁKS KM
8. Borys Łamajkowski - MUKS KING Tomaszów Mazowiecki
9. Piotr Mąkolski - Ósemka Skierniewice
10. Oliwier Niedomagała – ŁKS KM
11. Aleksander Romanowicz - MUKS KING Tomaszów Mazowiecki
12. Wiktor Szewczyk - AZS Skierniewice
13. Maksymilian Skalski - PKK 99 Pabianice

sobota 28.05.2022 r., godz. 19
1. Jędrzej Antczak – ŁKS KM
2. Bartosz Ambroziak - ŁKS KM
3. Tomasz Cybulski – KS Kutno
4. Szymon Filipczyński – ŁKS KM
5. Erwin Guminiak - PKK Pabianice
6. Oliwier Jabrzyk - MUKS KING Tomaszów Mazowiecki
7. Rafał Moraczewski – ŁKS KM
8. Mikołaj Radaczyński - ŁKS KM
9. Marcel Snochowski – ŁKS KM
10. Michał Szpil – ŁKS KM
11. Adam Shawesh - MUKS KING Tomaszów Mazowiecki
12. Kuba Tomaszewski – ŁKS KM

niedziela 29.05.2022, godz. 12
1. Bartosz Ambroziak - ŁKS KM
2. Erwin Guminiak - PKK Pabianice
3. Antoni Głowacki - Basket Stryków
4. Oliwier Jabrzyk - MUKS KING Tomaszów Mazowiecki
5. Mateusz Kowalski - Basket Stryków
6. Szymon Kalwinek - PKK 99 Pabianice
7. Dawid Kaźmierczak - ŁKS KM
8. Borys Łamajkowski - MUKS KING Tomaszów Mazowiecki
9. Piotr Mąkolski - Ósemka Skierniewice
10. Oliwier Niedomagała – ŁKS KM
11. Marcel Snochowski – ŁKS KM
12. Kuba Tomaszewski – ŁKS KM

niedziela 29.05.2022, godz 14
1. Jędzrzej Antczak - ŁKS KM
2. Tomasz Cybulski – KS Kutno
3. Wojciech Dzieśnieński - ŁKS KM
4. Szymon Filipczyński - ŁKS KM
5. Igor Jakubiszak - MUKS KING Tomaszów Mazowiecki
6. Filip Korycki - AZS Skierniewice
7. Rafał Moraczewski - ŁKS KM
8. Aleksander Romanowicz - MUKS KING Tomaszów Mazowiecki
9. Mikołaj Radaczyński - ŁKS KM
10. Adam Shawesh - MUKS KING Tomaszów Mazowiecki
11. Michał Szpil - ŁKS KM
12. Maksymilian Skalski - PKK Pabianice
13. Wiktor Szewczyk - AZS Skierniewice

Prosimy aby zawodnicy wzięli ze sobą:
- legitymację szkolną,
- ważne badania lekarskie,
- bidon z piciem,
- sprzęt sportowy niezbędny do zajęć szkoleniowych w hali,
- piłkę do koszykówki w rozmiarze 6,
- roler.

Obowiązkowo należy mieć wypełnione i podpisane:
- zgodę rodzica lub opiekuna prawnego i oświadczenie dot. danych osobowych (do ściagnięcia TUTAJ),
- kwestionariusz sanitarny (do ściagnięcia TUTAJ)

Jeżeli któryś z zawodników nie może wziąć udziału w konsultacji, prosimy o niezwłoczne poinformowanie o tym trenera
Rafała Antoszewskiego - tel. 604 129 920 lub r.antoszewski@onet.pl

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Platin Studio SandBus Tabaco Hotel Manufaktura MAKiS Vera Sport Gremium

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi PZkosz