Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

13.06.2022

3x3

Odsłon: 694

pzkosz.pl

12 drużyn z Łódzkiego w finałach MMP 3x3

Zakończyła się rywalizacja w turniejach strefowych oraz rangi Grand Prix Młodzieżowych Mistrzostw Polski w koszykówce 3x3. Na tej podstawie Wydział Rozgrywek podał składy grup finałowych MMP 3x3 w kategorii U15, U17 i U23 kobiet oraz mężczyzn.

 Finały rozegrane zostaną na w obiekcie COS Torwar w Warszawie w dniach:
- 17 czerwca 2022 r. (piątek) – U17K i U17M
- 18 czerwca 2022 r. (sobota) - U23K i U23M
- 19 czerwca 2022 r. (niedziela) – U15K i U15M

Zespoły zakwalifikowane do finału w kategorii U15K:
1. Szkoła Gortata PG1 (Sportowa Politechnika Gdańsk) – mistrz strefy Gdańsk
2. Bogdanka AZS UMCS Lublin LZWN (KU AZS UMCS Lublin) – mistrz strefy Rzeszów
3. 3x3 4Ever Academy (Basket 4Ever Ksawerów) – mistrz strefy Bydgoszcz
4. MOSiR Bochnia (MOSiR Bochnia) – mistrz strefy Kraków
5. KKS I Siechnice (KKS Siechnice) – mistrz strefy Wrocław
6. RMKS II Rybnik (RMKS Rybnik) – mistrz strefy Katowice
7. MKS Opalenica (MKS w Opalenicy) – mistrz strefy Poznań
8. MKS Grójec (MKS Grójec) – mistrz strefy Warszawa
9. MKS Truso I Elbląg (MKS Truso Elbląg) – GP
10. PTK Pabianice (PTK w Pabianicach) - GP
11. Młode Lwice Gdańsk 1 (KK Młode Lwice Gdańsk) – GP
12. KKS Siechnice 2 (KKS Siechnice) - GP
13. Enea AZS Poznań (OŚ AZS Poznań) – GP
14. Szkoła Gortata PG2 (Sportowa Politechnika Gdańsk) – GP
15. UKS Jedynka Nidzica (UKS Jedynka Nidzica) – GP
16. GTK 4 Gdynia (GTK Gdynia) - GP
rezerwa – GTK 3 Gdynia (GTK Gdynia)

Zespoły zakwalifikowane do finału w kategorii U17K:
1. Szkoła Gortata PG1 (Sportowa Politechnika Gdańsk) – mistrz strefy Gdańsk
2. Bogdanka AZS UMCS Lublin 1 (KU AZS UMCS Lublin) – mistrz strefy Rzeszów
3. ENEA AZSAJP 1 Gorzów (AZS AJP Gorzów Wielkopolski) – mistrz strefy Wrocław
4. RMKS Rybnik (RMKS Rybnik) – mistrz strefy Katowice
5. Widzew I Łódź (MUKS Widzew Łódź) – mistrz strefy Bydgoszcz
6. Wisła Canpack I Kraków – (TS Wisła Kraków) – mistrz strefy Kraków
7. MKS Opalenica (MKS w Opalenicy) – mistrz strefy Poznań
8. MPKK OSiR Sokołów SA (MPKK Sokołów Podlaski) – mistrz strefy Warszawa
9. MUKS Piaseczno (MUKS Piaseczno) – GP
10. MKS Kosz Białogard (MKS Kosz Białogard) – GP
11. GTK 1 Gdynia (GTK Gdynia) - GP
12. Młode Lwice Gdańsk 1 (KK Młode Lwice Gdańsk) – GP
13. 3x3 4Ever Academy II (Basket 4Ever Ksawerów) – GP
14. MUKS I Bydgoszcz (MUKS Bydgoszcz) – GP
15. KSKK Koszalin (KSKK Koszalin) – GP
16. MUKS II Piaseczno (MUKS Piaseczno) – GP
rezerwa – GTK 2 Gdynia (GTK Gdynia)

Zespoły zakwalifikowane do finału w kategorii U23K:
1. Szkoła Gortata PG1 (Sportowa Politechnika Gdańsk) – mistrz strefy Gdańsk
2. Bogdanka AZS UMCS 1 Lublin (KU AZS UMCS Lublin) – mistrz strefy Rzeszów
3. ENEA AZS AJP Gorzów (AZS AJP Gorzów Wielkopolski) – mistrz strefy Wrocław
4. La Manga (SKK Polonia Warszawa Sp. z o.o.) - mistrz strefy Warszawa
5. Stal Brzeg 1 (KSK Stal Brzeg) - mistrz strefy Katowice
6. MKS Ósemka Skierniewice (MKS Ósemka Skierniewice) - mistrz strefy Bydgoszcz
7. AZS PK II (Politechnika Kraków) – mistrz strefy Kraków
8. MUKS Poznań (MUKS Poznań) – mistrz strefy Poznań
9. Enea AZS Poznań (OŚ AZS Poznań) – GP
10. GTK 1 Gdynia (GTK Gdynia) – GP
11. MKS Opalenica (MKS Opalenica) – GP
12. Enea AZS II Poznań (OŚ AZS Poznań) – GP
13. AZS UG (AZS OŚ w Gdańsku) – GP
14. GTK 2 Gdynia (GTK Gdynia) – GP
15. PTK Pabianice (PTK w Pabianicach) – GP
16. KKS Agapit Olsztyn (KKS Olsztyn) - GP
rezerwa 3x3 4Ever Academy (Basket 3Ever Ksawerów)

Zespoły zakwalifikowane do finału w kategorii U15M:
1. Czarni Słupsk (STK Czarni Słupsk) – mistrz strefy Gdańsk
2. AZS Politechnika (KU AZS PR Rzeszów) – mistrz strefy Rzeszów
3. Ósemka Skierniewice (MKS Ósemka Skierniewice) – mistrz strefy Bydgoszcz
4. AZS UJK III Kielce (KU AZS UJK w Kielcach) – mistrz strefy Kraków
5. MKK Pyra II Poznań (MKK Pyra Poznań) – mistrz strefy Poznań
6. Ochota Team Warszawa (MKS Ochota Warszawa) – mistrz strefy Warszawa
7. WKS Śląsk I Wrocław (WKS Śląsk Wrocław) – mistrz strefy Wrocław
8. GTK Gliwice (GTK Gliwice) – mistrz strefy Katowice
9. ŁKS Basketball (ŁKS KM Łódź) – GP
10. MKS Pruszków (MKS Pruszków) – GP
11. Trójeczka Olsztyn (UKS Trójeczka Olsztyn) – GP
12. Pivot Piastów QNA (MUKS Pivot Piastów) – GP
13. Gim92 Warszawa (UKS Gim 92 Ursynów Warszawa) – GP
14. ŁKS piłaaa (ŁKS KM Łódź) – GP
15. UKS Piątka (UKS Piątka Ostrów Wielkopolski) – GP
16. GAK 2 Gdynia (GAK Gdynia) – GP
rezerwa – TKM Włocławek (TKM Włocławek)

Zespoły zakwalifikowane do finału w kategorii U17M:
1. Szkoła Gortata PG1 (Sportowa Politechnika Gdańsk) – mistrz strefy Gdańsk
2. MKS Start I Lublin (MKS Start SA Lublin) - mistrz strefy Rzeszów
3. WKK I Wrocław (WKK Wrocław) - mistrz strefy Wrocław
4. ŁKS Hakuna Matata (ŁKS KM Łódź) – mistrz strefy Bydgoszcz
5. Wisła 2 (TS Wisła Kraków) - mistrz strefy Kraków
6. Gromy Akademia I Nowy Tomyśl (MKS Gromy Nowy Tomyśl)- mistrz strefy Poznań
7. Profbud Legia (Legia Warszawa Sekcja Koszykówki SA) - mistrz strefy Warszawa
8. GTK Gliwice (GTK SA Gliwice) – mistrz strefy Katowice
9. Trzech Kumpli (MUKS 1811 Tarnów) – GP
10. RTK Radom (RTK Basket Radom) – GP
11. Szkoła Gortata PG2 (Sportowa Politechnika Gdańsk) – GP
12. Orlen Akademia I (BM Slam Stal Ostrów Wlkp.) - GP
13. Gromy Akademia II Nowy Tomyśl (MKS Gromy Nowy Tomyśl) - GP
14. MKS Nysa I Kłodzko – (MKS Nysa Kłodzko) GP
15. Gimbasket I Wrocław (UKS Gimbasket Wrocław) – GP
16. Trefl Sopot (Trefl Sopot SA) – GP
rezerwa – GAK 1 Gdynia (GAK Gdynia)

Zespoły zakwalifikowane do finału w kategorii U23M:
1. Sportowa PG 2 (Sportowa Politechnika Gdańsk) – mistrz strefy Gdańsk
2. Kangoo Basket Gorzów (KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp.) – mistrz strefy Wrocław
3. Grupa Strategia Gim92 Warszawa (UKS Gim 92 Ursynów Warszawa) – mistrz strefy Warszawa
4. KS Cracovia 3x3 (KS Carcovia 1906 Kraków) – mistrz strefy Kraków
5. MKK Pyra I Poznań (MKK Pyra Poznań) – mistrz strefy Poznań
6. Start Lublin 1 (MKS Start SA Lublin) – mistrz strefy Rzeszów
7. MCKiS Jaworzno (MCKiS Jaworzno) – mistrz strefy Katowice
8. Akademia 3x3 U21 Gdańsk (Akademia 3x3 Gdańsk) – GP
9. Akademia 3x3 U19 Gdańsk (Akademia 3x3 Gdańsk) – GP
10. Sportowa PG 1 (Sportowa Politechnika Gdańsk) – GP
11. CharakternyOrtopeda (MUKS 1811 Tarnów) – GP
12. Sokoły Ostrów Mazowiecka (Sokoły Ostrów Mazowiecka) – GP
13. Asseco Arka Gdynia (GKK Arka SA Gdynia) – GP
14. KSC Rakieta 3x3 (KS Carcovia 1906 Kraków) - GP
15. KS Sky Tattoo Radom (KS Sky Tattoo Basket Radom) – GP
16. ŁKS Coolpack (ŁKS KM Łódź) - GP
rezerwa – Energa MJMS Słupks (STK Czarni Słupsk) lub UKS Regis 23A (UKS Regis Wieliczka)

Pełna treść komunikatu PZKosz - TUTAJ

Tagi: finał MMP 3x3

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Platin Studio SandBus Tabaco Hotel Manufaktura MAKiS Vera Sport

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz