Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

06.09.2022

Odsłon: 1193

Piotr Ciesielski

Zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych zamknięte

 Upłynął termin zgłoszeń drużyn do rozgrywek młodzieżowych i seniorskich w sezonie 2022/2023. Na starcie stanie łącznie 76 ekip (za ok. miesiąc dodamy do tej liczby drużyny U11 i U12).

 Oto lista drużyn, które wezmą udział w rozgrywkach młodzieżowych i seniorskich w sezonie 2022/2023. Prosimy przedstawicieli klubów o sprawdzenie, czy prawidłowo wysłane zostały zgłoszenia, a co za tym idzie, czy dotarły one do Wydziału Rozgrywek ŁZKosz. W razie wątpliwości, prosimy o pilny kontakt.

Przypominamy jednocześnie, że cały czas poprzez system ESOR zgłaszać można drużyny do rozgrywek dziecięcych (U11 i U12).

Systemy rozgrywek i terminarze zostaną opublikowane w najbliższym czasie.

II LK (podział na makroregiony dokonany przez PZKosz; grupa z naszymi drużynami prowadzona będzie przez WOZKosz WM)

1. Basket 4EVER Ksawerów
2. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

III LM (liga rozgrywana będzie wspólnie z KPZKosz)

1. ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź
2. UKS Siódemka Kutno

U19K (czekamy na informację z KPZKosz, czy liga będzie rozgrywana wspólnie dla obu województw)

1. Basket 4EVER Ksawerów
2. ŁKS KK Łódź
3. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
4. Widzew Łódź

U19M

1. AZS PWSZ Skierniewice (poza konkursem)
2. ŁKS Szkoła Gortata I Łódź
3. ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
4. MKS Ósemka Skierniewice
5. PKK 99 Pabianice
7. SKS Start Łódź
6. UKS Siódemka Kutno

U17K (czekamy na informację z KPZKosz, czy liga będzie rozgrywana wspólnie dla obu województw)

1. Basket 4EVER Ksawerów
2. ŁKS KK Akademia Gortata Łódź
3. PTK Pabianice
4. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
5. Widzew Łódź

U17M

1. AZS PWSZ Skierniewice
2. Basket Stryków
3. KS Kutno
4. ŁKS Szkoła Gortata I Łódź
5. ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
6. MKS Ósemka Skierniewice
7. PKK 99 Pabianice
8. SKS Start Łódź
9. UKS Siódemka Trans Michor Kutno
10. UMKS Księżak Łowicz
11. UMKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

U15K

1. Basket 4EVER Ksawerów
2. Basket Stryków
3. KS Sirmax Kutno
4. ŁKS KK Geocover Łódź
5. PTK Pabianice
6. Trójka - Akademia Gortata Sieradz
7. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
8. Widzew Łódź

U15M

1. AZS PWSZ SKierniewice
2. Basket Stryków
3. KS Kutno
4. ŁKS Szkoła Gortata I Łódź
5. ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
6. ŁKS Szkoła Gortata III Łódź
7. MKS Ósemka Skierniewice
8. MUKS KING Tomaszów Mazowiecki
9. PKK 99 Pabianice
10. SKS Start Łódź
11. UMKS Piotrcovia

U14K

1. Basket 4EVER Ksawerów
2. PTK Pabianice
3. SMOK Trójka Sieradz
4. Widzew Łódź

U14M

1. AZS PWSZ Skierniewice
2. MKS Ósemka Skierniewice
3. PKK 99 Pabianice

U13K

1. Basket 4EVER Ksawerów
2. Basket Stryków
3. KS Kutno
4. ŁKS KK MSMS Łódź
5. MKS Ósemka Skierniewice
6. PTK I Pabianice
7. PTK II Pabianice
8. UKS Akademia Gortata Łódź
9. UKS Basket Aleksandrów Łódzki
10. UKS Orlik Ujazd
11. UMKS Księżak Łowicz
12. Widzew Łódź

U13M

1. AZS PWSZ Skierniewice
2. Basket Stryków
3. ŁKS Szkoła Gortata I Łódź 
4. ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
5. MKS Ósemka Skierniewice
6. PKK 99 Pabianice
7. UKS Siódemka Kutno
8. UMKS Księżak Łowicz
9. Złote Kolibry PKK 99 Pabianice

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Platin Studio SandBus Tabaco Hotel Manufaktura MAKiS Vera Sport

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz