Turnieje

Odsłon: 1532

Olga Gocek

Zaproszenie na Turniej Bożonarodzeniowy Dziewcząt

KS Wichoś zaprasza na Bożonarodzeniowy Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry.

Turniej odbędzie sie w terminie 21-22.12.2018 r. w obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 11 im.Fryderyka Chopina w Jeleniej Górze.  Hala główna z dwoma boiskami oddzielonymi strefą neutralną (obręcze na 280 cm), sala boczna rozgrzewkowa do dyspozycji drużyn z sześcioma mini koszami. Ponadto kryta pływalnia do dyspozycji uczestników w piątek i sobotę.

Zespoły powinny skłądać się z dziewcząt rocznika 2008 i młodszych. W skład powinny wchodzić cztery zawodniczki na boisku plus dwie rezerwowe. Każdy klub wystawia dwa zespoły.

Czas gry to 2 x 20 minut (ryczałt) - zatrzymywany tylko na rzuty wolne od momentu ogłoszenia przewinienia przy rzucie. Wszystkie przewinienia nie karane rzutami wolnymi, auty, błędy nie wymagają podania piłki do sędziego. O momencie wprowadzenia piłki do gry decyduje zawodniczka. Nie obowiązuje błąd połowy boiska, błąd 8 sek., błąd 24 sek. Nie obowiązuje rzut dodatkowy po cenym rzucie z faulem. Przerwy na żądanie: po jednej przerwie (60 sek) w każdej połowie dla każdego zespołu. Zmiany zawodniczek: bez zatrzymywania czasu (w locie - tzw. „hokejowe”). Sposób krycia: obowiązuje „krycie każdy swego”, bez podwajania zawodniczki. Sędziowanie: każdy mecz sędziować będą sędziowie wyznaczeni przez DZKosz. Tablice wyników: elektroniczny pomiar czasu i wynik na obu boiskach. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zespołów. Planujemy rozegranie 30 gier. Grać będziemy na dwóch boiskach równolegle wg planu:
- piątek 21.12: godzina 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00
- sobota 22.12: godzina 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00

Zakwaterowanie: sale lekcyjne SP nr 11 Jelenia Góra ul. Moniuszki 9 (zapewniamy materace) - zalecamy śpiwór lub koc. Odpłatność za noclegi to15 zł od osoby.
Wyżywienie: stołówka SP nr 11 Jelenia Góra ul.Moniuszki 9. Odpłatność za posiłki: śniadanie - 12 zł, obiad - 16 zł, kolacja - 12 zł(godziny posiłków dopasowane do oczekiwań kierownictwa zespołów). Woda mineralna dla zespołów - bez ograniczeń.

Trenerzy i opiekunowie (po 2 osoby z każdego klubu ) - zwolnieni z opłat za noclegi i posiłki. Wpisowe -200 zł od każdego klubu (za dwa zespoły łącznie) płatne na konto: 77 1940 1076 3124 5272 0000 0000 , Klub Sportowy Wichoś” Jelenia Góra, ul Moniuszki 9 , 58-506 Jelenia Góra.

Nagrody:
Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry za I miejsce zespołu
Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry za I miejsce klubu(suma miejsc dwóch zespołów)