Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Anna Kudelska CosinusMED Widzew Łódź 15 270 18.00
2. Natalia Gzinka CosinusMED Widzew Łódź 14 217 15.50
3. Natalia Łopińska ŁKS SMS Łódź 14 203 14.50
4. Natalia Wiaderkiewicz ŁKS SMS Łódź 16 172 10.75
5. Paulina Kacprowicz KKS PRO-BASKET Kutno Tonsmeier Centrum 14 165 11.79
6. Dominika Szczygieł Dekorex Pabianice 15 155 10.33
7. Agata Maciejewska SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki 10 152 15.20
8. Paulina Kalas ŁKS SMS Łódź 15 127 8.47
9. Sara Kaczmarek ŁKS SMS Łódź 15 110 7.33
10. Martyna Borowiecka KKS PRO-BASKET Kutno Tonsmeier Centrum 12 106 8.83
11. Katarzyna Hamera Dekorex Pabianice 14 103 7.36
12. Kinga Sierakowska CosinusMED Widzew Łódź 14 100 7.14
13. Paulina Kossowska CosinusMED Widzew Łódź 13 98 7.54
14. Sandra Romanowska Dekorex Pabianice 16 96 6.00
15. Marlena Piotrowska SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki 9 94 10.44
16. Wiktoria Stępień CosinusMED Widzew Łódź 9 91 10.11
17. Weronika Przybylak SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki 15 91 6.07
18. Natalia Furmańska KKS PRO-BASKET Kutno Tonsmeier Centrum 9 88 9.78
19. Weronika Karpiszuk SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki 11 87 7.91
20. Patrycja Morawiec Dekorex Pabianice 14 86 6.14
21. Weronika Bogdańska KKS PRO-BASKET Kutno Tonsmeier Centrum 15 82 5.47
22. Klaudia Łapińska SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki 16 81 5.06
23. Anna Walicka KKS PRO-BASKET Kutno Tonsmeier Centrum 13 77 5.92
24. Małgorzata Lesicka KKS PRO-BASKET Kutno Tonsmeier Centrum 13 76 5.85
25. Marta Kwiatkowska Dekorex Pabianice 12 68 5.67
26. Karina Gzinka CosinusMED Widzew Łódź 9 62 6.89
27. Natalia Klimczyk CosinusMED Widzew Łódź 10 61 6.10
28. Karolina Woźniczak SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki 15 59 3.93
29. Maja Zapart SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki 8 58 7.25
30. Julia Januszewska ŁKS SMS Łódź 11 53 4.82
31. Greta Kuszlik SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki 13 52 4.00
32. Zuzanna Molka KKS PRO-BASKET Kutno Tonsmeier Centrum 12 50 4.17
33. Natalia Król CosinusMED Widzew Łódź 9 46 5.11
34. Patrycja Goc SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki 15 41 2.73
35. Natalia Stec Dekorex Pabianice 12 40 3.33
36. Izabela Chomicz SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki 14 37 2.64
37. Martyna Goniarska KKS PRO-BASKET Kutno Tonsmeier Centrum 13 37 2.85
38. Justyna Torbicka ŁKS SMS Łódź 8 32 4.00
39. Żaneta Januszewska ŁKS SMS Łódź 12 29 2.42
40. Katarzyna Kępka CosinusMED Widzew Łódź 11 28 2.55
41. Kinga Chodorowska KKS PRO-BASKET Kutno Tonsmeier Centrum 12 28 2.33
42. Wiktoria Rojewska CosinusMED Widzew Łódź 11 28 2.55
43. Joanna Płoszaj ŁKS SMS Łódź 15 25 1.67
44. Patrycja Golak ŁKS SMS Łódź 12 17 1.42
45. Martyna Jacoń Dekorex Pabianice 12 16 1.33
46. Aleksandra Ptaszyńska ŁKS SMS Łódź 8 16 2.00
47. Angelika Izydorczyk ŁKS SMS Łódź 8 15 1.88
48. Dominika Cichawa CosinusMED Widzew Łódź 10 12 1.20
49. Marta Świderska Dekorex Pabianice 11 9 0.82
50. Małgorzata Prociów CosinusMED Widzew Łódź 10 9 0.90
51. Oliwia Woźniak KKS PRO-BASKET Kutno Tonsmeier Centrum 8 4 0.50
52. Blanka Zawierucha KKS PRO-BASKET Kutno Tonsmeier Centrum 10 2 0.20

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz