Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jakub Łukasiewicz KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 14 403 28.79
2. Michał Skrzypiński MKS ÓSEMKA Skierniewice 13 339 26.08
3. Mateusz Ćwirko-Godycki KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 14 253 18.07
4. Norbert Łęski JUNAK Radomsko 14 253 18.07
5. Marcel Karpiak ŁKS Szkoła Gortata I 14 249 17.79
6. Bartosz Malarczyk PKK 99 PAWO Pabianice 14 227 16.21
7. Maciej Wiercioch KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 13 214 16.46
8. Bartosz Zakrzewski ŁKS Szkoła Gortata I 14 199 14.21
9. Piotr Rajch ŁKS Szkoła Gortata I 14 185 13.21
10. Adrian Stadnicki ŁKS Szkoła Gortata I 14 176 12.57
11. Bartosz Skowronek UMKS PIOTRCOVIA 13 169 13.00
12. Filip Firlej ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 14 158 11.29
13. Kacper Flasza UMKS PIOTRCOVIA 13 154 11.85
14. Kacper Kujawa ŁKS Szkoła Gortata I 14 147 10.50
15. Mateusz Depta JUNAK Radomsko 14 147 10.50
16. Dawid Wisławski PKK 99 PAWO Pabianice 14 147 10.50
17. Filip Nurzyński JUNAK Radomsko 14 142 10.14
18. Patryk Sadowski ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 14 139 9.93
19. Eryk Bryłka ŁKS Szkoła Gortata I 13 138 10.62
20. Jakub Jakubowski ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 13 137 10.54
21. Patryk Strykowski MKS ÓSEMKA Skierniewice 13 130 10.00
22. Piotr Maciejewski ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 12 125 10.42
23. Aleksander Placek PKK 99 PAWO Pabianice 14 122 8.71
24. Jakub Brandys ŁKS Szkoła Gortata I 13 115 8.85
25. Tobiasz Wnuk ŁKS Szkoła Gortata I 13 110 8.46
26. Aleksander Jóźwik PKK 99 PAWO Pabianice 14 108 7.71
27. Bartosz Gawron ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 14 105 7.50
28. Alan Papis-Brzęczek SKS START Łódź 13 104 8.00
29. Marcel Haczyk KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 13 100 7.69
30. Tomasz Kozieł UMKS PIOTRCOVIA 12 99 8.25
31. Michał Zalewski SKS START Łódź 14 96 6.86
32. Bartosz Nowacki UMKS PIOTRCOVIA 12 92 7.67
33. Szymon Barys PKK 99 PAWO Pabianice 10 89 8.90
34. Szymon Owczarek PKK 99 PAWO Pabianice 10 85 8.50
35. Krzysztof Wojtczak KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 12 84 7.00
36. Bartłomiej Młynarczyk JUNAK Radomsko 13 84 6.46
37. Piotr Lewandowski SKS START Łódź 10 82 8.20
38. Michał Popławski KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 14 78 5.57
39. Adam Boroń KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 14 78 5.57
40. Igor Walczak PKK 99 PAWO Pabianice 14 77 5.50
41. Szymon Rogoziński PKK 99 PAWO Pabianice 14 77 5.50
42. Rusłan Kaszperskij PKK 99 PAWO Pabianice 10 76 7.60
43. Jakub Mróz KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 11 74 6.73
44. Piotr Kaleta JUNAK Radomsko 14 74 5.29
45. Wojciech Jankiewicz MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 70 5.83
46. Adrian Lipiński ŁKS Szkoła Gortata I 14 68 4.86
47. Hubert Glejzer UMKS PIOTRCOVIA 12 67 5.58
48. Miłosz Michałowski PKK 99 PAWO Pabianice 11 65 5.91
49. Bartłomiej Dróżdż UMKS PIOTRCOVIA 13 64 4.92
50. Norbert Nowysz MKS ÓSEMKA Skierniewice 13 53 4.08
51. Daniel Kosut ŁKS Szkoła Gortata I 9 53 5.89
52. Michał Boguś ŁKS Szkoła Gortata I 10 48 4.80
53. Adam Postolski KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 13 48 3.69
54. Patryk Kacperski MKS ÓSEMKA Skierniewice 8 45 5.63
55. Wojciech Brancewicz SKS START Łódź 12 44 3.67
56. Bartosz Sucharzewski SKS START Łódź 8 42 5.25
57. Jakub Nowak UMKS PIOTRCOVIA 13 41 3.15
58. Mateusz Dominiak MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 40 3.33
59. Szymon Szczepański UMKS PIOTRCOVIA 13 39 3.00
60. Hubert Gustowski SKS START Łódź 12 37 3.08
61. Dominik Witkowski SKS START Łódź 9 37 4.11
62. Szymon Gajek UMKS PIOTRCOVIA 9 36 4.00
63. Maciej Kowalczyk JUNAK Radomsko 10 36 3.60
64. Maciej Ciesielski SKS START Łódź 7 34 4.86
65. Ernest Szwed MKS ÓSEMKA Skierniewice 13 34 2.62
66. Szymon Sikora ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 13 34 2.62
67. Konrad Czarnecki PKK 99 PAWO Pabianice 11 33 3.00
68. Krzysztof Kin PKK 99 PAWO Pabianice 8 32 4.00
69. Igor Nowinowski ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 10 32 3.20
70. Piotr Kozłowski ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 9 32 3.56
71. Dominik Bralewski PKK 99 PAWO Pabianice 7 31 4.43
72. Mateusz Szelest UMKS PIOTRCOVIA 11 29 2.64
73. Mateusz Włodarczyk ŁKS Szkoła Gortata I 9 27 3.00
74. Robert Wnuk UMKS PIOTRCOVIA 13 27 2.08
75. Bartosz Nowak PKK 99 PAWO Pabianice 7 27 3.86
76. Piotr Jaczewski SKS START Łódź 11 21 1.91
77. Maksym Tarnowski ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 8 18 2.25
78. Maciej Feliga SKS START Łódź 9 17 1.89
79. Hubert Grzegorzewski MKS ÓSEMKA Skierniewice 8 15 1.88
80. Michał Kukawski MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 14 1.17
81. Mateusz Rosa KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 8 13 1.63
82. Igor Grzymała ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 10 10 1.00
83. Adrian Nowak ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 13 8 0.62
84. Jakub Karwulewicz UMKS PIOTRCOVIA 9 8 0.89
85. Krzysztof Kamieniarz MKS ÓSEMKA Skierniewice 7 7 1.00
86. Dominik Flaszka JUNAK Radomsko 12 4 0.33
87. Michał Wysocki ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 11 4 0.36
88. Jakub Radziejewski JUNAK Radomsko 12 2 0.17

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz