Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jakub Niedźwiadek AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 13 411 31.62
2. Artur Lewandowski KKS Pro-Basket Kutno 10 319 31.90
3. Bartosz Dylik UMKS Księżak Łowicz 9 205 22.78
4. Piotr Jaczewski SKS Start Łódź 10 172 17.20
5. Kacper Grontkowski KKS Pro-Basket Kutno 10 167 16.70
6. Michał Gędek AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 13 166 12.77
7. Piotr Keller ŁKS Szkoła Gortata Łódź 9 159 17.67
8. Dominik Bartoniewicz AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 13 152 11.69
9. Szymon Gralewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 11 152 13.82
10. Mikołaj Baranowicz ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 10 152 15.20
11. Kacper Kramarz ŁKS Szkoła Gortata Łódź 12 144 12.00
12. Tomasz Zając ŁKS Szkoła Gortata Łódź 12 135 11.25
13. Mateusz Dominiak AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 13 134 10.31
14. Szymon Gładki UMKS Księżak Łowicz 10 133 13.30
15. Krzysztof Deka ŁKS Szkoła Gortata Łódź 10 106 10.60
16. Andrzej Górniak UMKS Księżak Łowicz 10 106 10.60
17. Jakub Pierc ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 10 102 10.20
18. Alan Papis-Brzęczek SKS Start Łódź 6 96 16.00
19. Kamil Bielecki KKS Pro-Basket Kutno 10 94 9.40
20. Filip Parfieniuk ŁKS Szkoła Gortata II Łódź, ŁKS Szkoła Gortata Łódź 11 89 8.09
21. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata Łódź 8 83 10.38
22. Tomasz Kwieciński ŁKS Szkoła Gortata II Łódź, ŁKS Szkoła Gortata Łódź 8 79 9.88
23. Kacper Dudek UMKS Księżak Łowicz 9 79 8.78
24. Jakub Katarzyński KKS Pro-Basket Kutno 9 78 8.67
25. Wojciech Kucharek UMKS Księżak Łowicz 9 75 8.33
26. Kacper Maj ŁKS Szkoła Gortata Łódź 12 69 5.75
27. Michał Kaczorowski ŁKS Szkoła Gortata II Łódź, ŁKS Szkoła Gortata Łódź 12 66 5.50
28. Łukasz Lipiński ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 8 62 7.75
29. Artur Sobczak SKS Start Łódź 7 59 8.43
30. Dominik Witkowski SKS Start Łódź 10 59 5.90
31. Michał Zalewski KKS Pro-Basket Kutno 9 57 6.33
32. Szymon Pajor KKS Pro-Basket Kutno 8 52 6.50
33. Mateusz Chmielewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 11 51 4.64
34. Adrian Sobkowiak Twarde Pierniki Toruń 3 48 16.00
35. Adam Frąckiewicz Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 47 15.67
36. Kacper Witkiewicz ŁKS Szkoła Gortata Łódź 10 46 4.60
37. Jakub Klimczak SKS Start Łódź 10 44 4.40
38. Jakub Łoniewski SKS Start Łódź 9 44 4.89
39. Jakub Owczarek AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 9 41 4.56
40. Jakub Ciemiński Twarde Pierniki Toruń 3 41 13.67
41. Sebastian Graś Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 40 13.33
42. Arkadiusz Bazak UMKS Księżak Łowicz 9 39 4.33
43. Igor Supcziński ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 10 38 3.80
44. Adrian Kotlarski UMKS Księżak Łowicz 9 37 4.11
45. Łukasz Stachowski ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 8 36 4.50
46. Kamil Krużyński Twarde Pierniki Toruń 3 36 12.00
47. Marcel Badek AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 12 34 2.83
48. Jakub Malicki KKS Pro-Basket Kutno 7 33 4.71
49. Dawid Bogusławski ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 7 29 4.14
50. Maksymilian Estkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 28 9.33
51. Sebastian Łazęcki AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 11 28 2.55
52. Jakub Ziętkowski SKS Start Łódź 8 28 3.50
53. Bartosz Jończyk ŁKS Szkoła Gortata II Łódź, ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 27 5.40
54. Kacper Bochat Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 27 9.00
55. Karol Lebiedziński Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 27 9.00
56. Mateusz Gładki UMKS Księżak Łowicz 9 26 2.89
57. Dominik Wróblewski ŁKS Szkoła Gortata II Łódź, ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 24 4.80
58. Jakub Jagodziński Twarde Pierniki Toruń 3 24 8.00
59. Kacper Zakrzewski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 8 23 2.88
60. Krzysztof Kalisiak AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 13 23 1.77
61. Łukasz Kaszuba ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 5 23 4.60
62. Bartosz Sobczyk KKS Pro-Basket Kutno 8 22 2.75
63. Oskar Kacperski SKS Start Łódź 5 21 4.20
64. Maksymilian Majda KKS Pro-Basket Kutno 8 21 2.63
65. Jakub Lambarski Twarde Pierniki Toruń 3 21 7.00
66. Nataniel Kolasiński Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 20 6.67
67. Michał Oleszczyk SKS Start Łódź 6 19 3.17
68. Piotr Pawłowski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 7 18 2.57
69. Michał Bibik AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 7 18 2.57
70. Oliwier Wiśniewski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 17 5.67
71. Krystian Szyjak ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 5 16 3.20
72. Remigiusz Pająk ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 5 14 2.80
73. Mateusz Ziółkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 14 4.67
74. Emilian Jaros SKS Start Łódź 5 13 2.60
75. Michał Kuliński UMKS Księżak Łowicz 10 13 1.30
76. Kacper Liwiński KKS Pro-Basket Kutno 9 12 1.33
77. Damian Sypniewski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 2 11 5.50
78. Mateusz Bałut AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 9 10 1.11
79. Maciej Pluta KKS Pro-Basket Kutno 8 10 1.25
80. Mikołaj Szumański Twarde Pierniki Toruń 3 10 3.33
81. Maksymilian Makowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 2 9 4.50
82. Jakub Bierski Twarde Pierniki Toruń 3 9 3.00
83. Mateusz Kowalewski KKS Pro-Basket Kutno 5 9 1.80
84. Hubert Paluch Twarde Pierniki Toruń 3 8 2.67
85. Adrian Hyla ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 6 8 1.33
86. Kacper Pięta UMKS Księżak Łowicz 6 7 1.17
87. Jakub Wasilewski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 13 5 0.38
88. Stanisław Górniak UMKS Księżak Łowicz 8 3 0.38
89. Mateusz Kobuszewski UMKS Księżak Łowicz 5 3 0.60
90. Wojciech Kaniewski Twarde Pierniki Toruń 2 2 1.00
91. Łukasz Gliszczyński Twarde Pierniki Toruń 2 2 1.00
92. Mateusz Skonieczny Twarde Pierniki Toruń 2 2 1.00
93. Wiktor Czereda SKS Start Łódź 7 2 0.29
94. Adam Hirsz Twarde Pierniki Toruń 2 2 1.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz