Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michał Gędek AZS PWSZ Skierniewice 3 84 28.00
2. Dominik Bartoniewicz AZS PWSZ Skierniewice 3 65 21.67
3. Maciej Pluta KKS Pro-Basket Kutno 3 52 17.33
4. Jakub Ziętkowski SKS Start Łódź 4 50 12.50
5. Cyprian Karecki ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 3 48 16.00
6. Tomasz Kwieciński ŁKS II Szkoła Gortata Łódź, ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 47 15.67
7. Filip Rafałek ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 39 13.00
8. Szymon Pajor KKS Pro-Basket Kutno 3 38 12.67
9. Karol Kołodziejczyk ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 38 12.67
10. Jakub Owczarek AZS PWSZ Skierniewice 3 37 12.33
11. Bartłomiej Dróżdż ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 2 35 17.50
12. Maciej Barański SKS Start Łódź 3 34 11.33
13. Jakub Barański SKS Start Łódź 2 34 17.00
14. Jakub Klimczak SKS Start Łódź 3 33 11.00
15. Łukasz Stachowski ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 3 32 10.67
16. Konstanty Hasiak ŁKS II Szkoła Gortata Łódź, ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 30 10.00
17. Dawid Bykowski ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 2 29 14.50
18. Paweł Bieliński ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 3 29 9.67
19. Bartosz Stępień ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 28 9.33
20. Piotr Pawłowski AZS PWSZ Skierniewice 3 25 8.33
21. Mateusz Chmielewski ŁKS II Szkoła Gortata Łódź, ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 24 8.00
22. Bartosz Jończyk ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 3 22 7.33
23. Kacper Maj ŁKS II Szkoła Gortata Łódź, ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 20 6.67
24. Marcel Mirowski SKS Start Łódź 4 20 5.00
25. Mikołaj Baranowicz ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 2 19 9.50
26. Oskar Orlicki AZS PWSZ Skierniewice 2 17 8.50
27. Marek Kozyra ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 16 5.33
28. Kacper Zakrzewski AZS PWSZ Skierniewice 3 16 5.33
29. Michał Oleszczyk SKS Start Łódź 2 16 8.00
30. Jakub Marczak KKS Pro-Basket Kutno 2 15 7.50
31. Łukasz Gregorczuk ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 2 15 7.50
32. Emilian Jaros SKS Start Łódź 2 14 7.00
33. Maciej Maciesiak AZS PWSZ Skierniewice 3 14 4.67
34. Bartłomiej Pająk ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 2 14 7.00
35. Dawid Przyżycki AZS PWSZ Skierniewice 3 14 4.67
36. Bartosz Sobczyk KKS Pro-Basket Kutno 3 13 4.33
37. Patryk Wojtczak KKS Pro-Basket Kutno 3 12 4.00
38. Edward Hilchen AZS PWSZ Skierniewice 2 10 5.00
39. Jakub Kowalewski KKS Pro-Basket Kutno 3 10 3.33
40. Maksymilian Majda KKS Pro-Basket Kutno 2 10 5.00
41. Kacper Liwiński KKS Pro-Basket Kutno 2 9 4.50
42. Aleksander Pawłowski ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 3 9 3.00
43. Ignacy Wabiński ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 3 7 2.33
44. Michał Sierocki KKS Pro-Basket Kutno 2 6 3.00
45. Mikołaj Majer SKS Start Łódź 3 6 2.00
46. Łukasz Lipiński ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 6 2.00
47. Marcel Badek AZS PWSZ Skierniewice 3 6 2.00
48. Michał Kucner SKS Start Łódź 2 5 2.50
49. Kamil Dogadalski KKS Pro-Basket Kutno 2 5 2.50
50. Mateusz Kowalewski KKS Pro-Basket Kutno 3 4 1.33
51. Damian Gabara ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 3 4 1.33
52. Antoni Lewicki KKS Pro-Basket Kutno 2 4 2.00
53. Jakub Zieliński KKS Pro-Basket Kutno 2 3 1.50
54. Mikołaj Maciesiak AZS PWSZ Skierniewice 2 2 1.00
55. Michał Boguszewski ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 2 1 0.50
56. Kacper Krokos SKS Start Łódź 2 0 0.00
57. Jakub Laskowski SKS Start Łódź 2 0 0.00
58. Stanisław Sudzik ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 2 0 0.00
59. Jakub Rutkowski AZS PWSZ Skierniewice 3 0 0.00
60. Piotr Szczepaniak SKS Start Łódź 2 0 0.00
61. Filip Kijewski SKS Start Łódź 2 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz