Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Bartosz Dylik UMKS Księżak Łowicz 14 483 34.50
2. Szymon Gładki UMKS Księżak Łowicz 14 413 29.50
3. Dominik Bartoniewicz AZS PWSZ I Skierniewice 12 271 22.58
4. Michał Gędek AZS PWSZ I Skierniewice 11 263 23.91
5. Maciej Maciesiak AZS PWSZ II Skierniewice 14 203 14.50
6. Bartłomiej Młynarczyk ESBANK Junak Radomsko 11 201 18.27
7. Mateusz Depta ESBANK Junak Radomsko 12 192 16.00
8. Cezary Domżał SKS START Łódź 15 182 12.13
9. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata I 10 179 17.90
10. Filip Rafałek ŁKS Szkoła Gortata I 10 168 16.80
11. Marek Kozyra ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata II 9 163 18.11
12. Krzysztof Deka ŁKS Szkoła Gortata I 9 162 18.00
13. Jakub Barański SKS START Łódź 16 154 9.63
14. Antoni Sadowniczyk AZS PWSZ II Skierniewice 12 150 12.50
15. Piotr Droś ESBANK Junak Radomsko 11 148 13.45
16. Dominik Sowa SKS START Łódź 13 147 11.31
17. Jakub Owczarek AZS PWSZ I Skierniewice 10 142 14.20
18. Jakub Tomaszek ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata II 13 141 10.85
19. Szymon Kula PKK 99 Pabianice 16 124 7.75
20. Patryk Czarnecki KKS Pro-Basket TBS Kutno 8 124 15.50
21. Jakub Klimczak SKS START Łódź 14 123 8.79
22. Daniel Nawrocki PKK 99 Pabianice 14 123 8.79
23. Kacper Zakrzewski AZS PWSZ I Skierniewice 8 121 15.13
24. Michał Kuliński UMKS Księżak Łowicz 13 120 9.23
25. Daniel Matuszewski KKS Pro-Basket TBS Kutno 10 119 11.90
26. Maciej Pluta KKS Pro-Basket TBS Kutno 9 113 12.56
27. Krystian Banaszczak ESBANK Junak Radomsko 12 110 9.17
28. Piotr Pawłowski AZS PWSZ II Skierniewice 12 107 8.92
29. Sebastian Łazęcki AZS PWSZ I Skierniewice 12 103 8.58
30. Jakub Dembowski PKK 99 Pabianice 10 102 10.20
31. Dominik Wróblewski ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata II 14 98 7.00
32. Szymon Skulimowski ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata II 12 90 7.50
33. Mateusz Chmielewski ŁKS Szkoła Gortata I 10 89 8.90
34. Aleksander Lisowski ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata II 12 88 7.33
35. Bartłomiej Pająk PKK 99 Pabianice 14 88 6.29
36. Dawid Pietrusiński ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata II 13 84 6.46
37. Kacper Koc ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata II 9 81 9.00
38. Szymon Pajor KKS Pro-Basket TBS Kutno 10 80 8.00
39. Tomasz Kwieciński ŁKS Szkoła Gortata I 10 80 8.00
40. Michał Oleszczyk SKS START Łódź 13 78 6.00
41. Maksymilian Majda KKS Pro-Basket TBS Kutno 10 75 7.50
42. Dawid Przyżycki AZS PWSZ II Skierniewice 10 73 7.30
43. Kacper Maj ŁKS Szkoła Gortata I 9 72 8.00
44. Maksymilian Gajek ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata II 8 70 8.75
45. Bartosz Stępień ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata II 12 65 5.42
46. Kacper Liwiński KKS Pro-Basket TBS Kutno 10 64 6.40
47. Marcel Badek AZS PWSZ I Skierniewice 12 63 5.25
48. Maksymilian Pazdej PKK 99 Pabianice 12 60 5.00
49. Piotr Młynarczyk ESBANK Junak Radomsko 11 60 5.45
50. Mateusz Okruszek PKK 99 Pabianice 13 57 4.38
51. Emilian Jaros SKS START Łódź 12 55 4.58
52. Artur Krajewski PKK 99 Pabianice 15 53 3.53
53. Łukasz Lipiński ŁKS Szkoła Gortata I 10 53 5.30
54. Jakub Rutkowski AZS PWSZ II Skierniewice 13 53 4.08
55. Patryk Wojtczak KKS Pro-Basket TBS Kutno 9 52 5.78
56. Mateusz Kowalewski KKS Pro-Basket TBS Kutno 9 51 5.67
57. Kamil Patan AZS PWSZ II Skierniewice 12 51 4.25
58. Nikodem Dziubaltowski ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata II 9 49 5.44
59. Konstanty Hasiak ŁKS Szkoła Gortata I 9 49 5.44
60. Michał Bibik AZS PWSZ I Skierniewice 9 48 5.33
61. Krystian Łuczak ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata II 10 47 4.70
62. Aleksander Moszyński PKK 99 Pabianice 14 46 3.29
63. Tomasz Popek AZS PWSZ II Skierniewice 12 45 3.75
64. Jakub Łoniewski SKS START Łódź 14 45 3.21
65. Dominik Bartczak SKS START Łódź 14 44 3.14
66. Bartosz Sobczyk KKS Pro-Basket TBS Kutno 10 43 4.30
67. Maksym Branicki UMKS Księżak Łowicz 11 38 3.45
68. Karol Bober AZS PWSZ I Skierniewice 9 36 4.00
69. Kamil Sypulski AZS PWSZ I Skierniewice 12 36 3.00
70. Bartosz Jończyk ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata II 10 29 2.90
71. Damian Żurowski PKK 99 Pabianice 9 28 3.11
72. Łukasz Stachowski ŁKS Szkoła Gortata I 8 28 3.50
73. Mikołaj Maciesiak AZS PWSZ II Skierniewice 9 27 3.00
74. Kacper Pięta UMKS Księżak Łowicz 12 26 2.17
75. Patryk Kwiatkowski ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata II 12 26 2.17
76. Kornel Jonio UMKS Księżak Łowicz 12 24 2.00
77. Bartosz Mendak PKK 99 Pabianice 13 23 1.77
78. Michał Kucner SKS START Łódź 13 21 1.62
79. Tomasz Barańczyk AZS PWSZ II Skierniewice 13 19 1.46
80. Jakub Marat AZS PWSZ II Skierniewice 7 19 2.71
81. Mateusz Kobuszewski UMKS Księżak Łowicz 13 16 1.23
82. Filip Miazek ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata II 8 15 1.88
83. Olivier Kleśta ŁKS Szkoła Gortata I 6 14 2.33
84. Stanisław Górniak UMKS Księżak Łowicz 10 13 1.30
85. Gabriel Kożuchowski KKS Pro-Basket TBS Kutno 7 12 1.71
86. Bartosz Kwiatkowski ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata II 10 11 1.10
87. Filip Hertel ŁKS Szkoła Gortata I 7 10 1.43
88. Hubert Kusiak ESBANK Junak Radomsko 9 8 0.89
89. Kamil Bieliński AZS PWSZ II Skierniewice 8 8 1.00
90. Dawid Pęczkowski UMKS Księżak Łowicz 11 7 0.64
91. Jakub Krzymieniewski KKS Pro-Basket TBS Kutno 6 7 1.17
92. Tymon Jakubowski SKS START Łódź 11 6 0.55
93. Mateusz Chmielewski AZS PWSZ II Skierniewice 11 6 0.55
94. Dawid Bednarek AZS PWSZ I Skierniewice 9 6 0.67
95. Sebastian Białecki ESBANK Junak Radomsko 8 5 0.63
96. Mateusz Banaś ESBANK Junak Radomsko 9 5 0.56
97. Eryk Golenia AZS PWSZ II Skierniewice 8 4 0.50
98. Bartosz Pisarek ESBANK Junak Radomsko 10 4 0.40
99. Karol Wróbel UMKS Księżak Łowicz 9 1 0.11

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz