Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Maciej Barański SKS Start Łódź 16 326 20.38
2. Jan Łuczak Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 14 315 22.50
3. Mikołaj Miśkiewicz AZS PWSZ Skierniewice 15 284 18.93
4. Maksymilian Gajek ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 14 279 19.93
5. Mikołaj Majer SKS Start Łódź 16 260 16.25
6. Dorian El-Ward Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 14 253 18.07
7. Mikołaj Osiecki KKS Pro-Basket Kutno 16 249 15.56
8. Maciej Kidawa SKS Start Łódź 12 247 20.58
9. Jakub Bogus KKS BZURA Łowicz 15 233 15.53
10. Maksym Branicki UMKS Księżak Łowicz 14 227 16.21
11. Kacper Moczkowski SUNBUD PKK 99 Pabianice 16 226 14.13
12. Jakub Marczak KKS Pro-Basket Kutno 16 225 14.06
13. Jakub Kowalewski KKS Pro-Basket Kutno 14 221 15.79
14. Wiktor Szewczyk ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 15 198 13.20
15. Wojciech Wierzchowski SUNBUD PKK 99 Pabianice 15 188 12.53
16. Bartosz Andraszewski AZS PWSZ Skierniewice 15 186 12.40
17. Kacper Koc ŁKS II Szkoła Gortata Łódź, ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 10 177 17.70
18. Jakub Domanowski AZS PWSZ Skierniewice 9 176 19.56
19. Jakub Wojtczak KKS Pro-Basket Kutno 16 174 10.88
20. Bartosz Keller ŁKS II Szkoła Gortata Łódź, ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 13 172 13.23
21. Kacper Ambroziak ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 12 170 14.17
22. Michał Sierocki KKS Pro-Basket Kutno 16 169 10.56
23. Mateusz Zaręba AZS PWSZ Skierniewice 14 165 11.79
24. Gabriel Wojda KKS BZURA Łowicz 15 164 10.93
25. Igor Dmochowski ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 15 163 10.87
26. Wojciech Żurawski ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 16 155 9.69
27. Maciej Szalak ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 12 150 12.50
28. Jakub Zapart ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 11 148 13.45
29. Szymon Biegański ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 15 144 9.60
30. Antoni Lewicki KKS Pro-Basket Kutno 15 136 9.07
31. Miłosz Liberski UMKS Księżak Łowicz 11 130 11.82
32. Adrian Adamowicz ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 10 127 12.70
33. Kamil Dogadalski KKS Pro-Basket Kutno 14 125 8.93
34. Antoni Wróblewski KKS BZURA Łowicz 16 123 7.69
35. Aleksander Jęch SUNBUD PKK 99 Pabianice 14 121 8.64
36. Jakub Stań ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 8 121 15.13
37. Michał Teofilak AZS PWSZ Skierniewice 13 119 9.15
38. Antoni Zdanowicz ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 11 117 10.64
39. Maciej Szewczyk SUNBUD PKK 99 Pabianice 11 115 10.45
40. Marcel Barburski SKS Start Łódź 15 110 7.33
41. Mateusz Skoneczka SUNBUD PKK 99 Pabianice 16 109 6.81
42. Mateusz Błasiak KKS BZURA Łowicz 10 104 10.40
43. Krystian Góralski KKS BZURA Łowicz 14 95 6.79
44. Jan Kurowski SUNBUD PKK 99 Pabianice 9 94 10.44
45. Filip Antosik Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 14 94 6.71
46. Jakub Marat AZS PWSZ Skierniewice 14 91 6.50
47. Dawid Kuligowski SUNBUD PKK 99 Pabianice 15 91 6.07
48. Łukasz Pińkowski UMKS Księżak Łowicz 11 91 8.27
49. Jan Załuski KKS BZURA Łowicz 11 89 8.09
50. Mikołaj Duda ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 14 86 6.14
51. Szymon Rękoś ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 12 84 7.00
52. Jędrzej Olejniczak ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 13 83 6.38
53. Piotr Wlazło SUNBUD PKK 99 Pabianice 13 83 6.38
54. Szymon Durmaj UMKS Księżak Łowicz 15 82 5.47
55. Maksymilian Jęch SUNBUD PKK 99 Pabianice 12 81 6.75
56. Maciej Wójcik Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 14 78 5.57
57. Domink Wilk UMKS Księżak Łowicz 14 78 5.57
58. Jakub Zieliński KKS Pro-Basket Kutno 11 75 6.82
59. Kajetan Kowalski UMKS Księżak Łowicz 15 68 4.53
60. Szymon Borowski ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 15 68 4.53
61. Maciej Kenig ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 12 66 5.50
62. Nikodem Tartanus Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 14 64 4.57
63. Robert Wewersowicz SUNBUD PKK 99 Pabianice 11 63 5.73
64. Antoni Siewruk TKM Włocławek 2 60 30.00
65. Wojciech Stańczyk ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 14 60 4.29
66. Eryk Golenia AZS PWSZ Skierniewice 12 59 4.92
67. Dawid Szachogłuchowicz UMKS Księżak Łowicz 15 59 3.93
68. Karol Aleksandrowicz Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 11 52 4.73
69. Filip Kijewski SKS Start Łódź 15 51 3.40
70. Bartłomiej Kurbiel SUNBUD PKK 99 Pabianice 10 49 4.90
71. Filip Śnieżyński ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 11 47 4.27
72. Przemysław Kociszewski TKM Włocławek 2 45 22.50
73. Mikołaj Jabłoński UMKS Księżak Łowicz 11 45 4.09
74. Piotr Szczepaniak SKS Start Łódź 15 44 2.93
75. Ignacy Krawczyk KKS BZURA Łowicz 14 43 3.07
76. Wiktor Czyżnielewski TKM Włocławek 2 42 21.00
77. Szymon Bakalarz ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 10 41 4.10
78. Kamil Bieliński AZS PWSZ Skierniewice 8 38 4.75
79. Oliwier Kołaczyński KKS BZURA Łowicz 15 34 2.27
80. Zbigniew Krauze ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 10 34 3.40
81. Jakub Wójt AZS PWSZ Skierniewice 12 33 2.75
82. Natan Ręklewski SKS Start Łódź 13 29 2.23
83. Juliusz Hilchen AZS PWSZ Skierniewice 10 29 2.90
84. Kacper Kacprzak ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 11 28 2.55
85. Mikołaj Tracz SKS Start Łódź 9 22 2.44
86. Mateusz Wentland ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 11 22 2.00
87. Norbert Wojda KKS BZURA Łowicz 11 22 2.00
88. Filip Piechota Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 10 21 2.10
89. Hubert Nowakowski SKS Start Łódź 13 20 1.54
90. Paweł Sowiński Twarde Pierniki Toruń 1 19 19.00
91. Jakub Berut SUNBUD PKK 99 Pabianice 10 18 1.80
92. Jan Bosowicz Twarde Pierniki Toruń 1 18 18.00
93. Jakub Laskowski SKS Start Łódź 14 17 1.21
94. Kacper Krokos SKS Start Łódź 13 17 1.31
95. Michał Warzywoda KKS BZURA Łowicz 12 17 1.42
96. Jakub Kornatka TKM Włocławek 2 14 7.00
97. Michał Matusiak TKM Włocławek 2 13 6.50
98. Jan Wdzięczny TKM Włocławek 2 13 6.50
99. Bartosz Mrówczyński MKS Novum Bydgoszcz 1 10 10.00
100. Adrian Michalczyk SKS Start Łódź 10 10 1.00
101. Wojciech Szygulski UMKS Księżak Łowicz 12 10 0.83
102. Bartosz Dziuba AZS PWSZ Skierniewice 14 10 0.71
103. Grzegorz Krzyżanowski UMKS Księżak Łowicz 14 8 0.57
104. Michał Robak MKS Novum Bydgoszcz 1 8 8.00
105. Igor Marcinkowski Twarde Pierniki Toruń 1 7 7.00
106. Gabriel Ciesielski Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 12 7 0.58
107. Jakub Olszewski MKS Novum Bydgoszcz 1 6 6.00
108. Marcel Drozdowski Twarde Pierniki Toruń 1 6 6.00
109. Damian Czajka KKS BZURA Łowicz 9 5 0.56
110. Bartosz Białczak TKM Włocławek 2 5 2.50
111. Wiktor Urban MKS Novum Bydgoszcz 1 5 5.00
112. Szymon Prokopowicz Twarde Pierniki Toruń 1 5 5.00
113. Dominik Walenciak Twarde Pierniki Toruń 1 4 4.00
114. Kacper Zawadzki Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 11 4 0.36
115. Patryk Trębacz Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 9 4 0.44
116. Bartłomiej Wójcik UMKS Księżak Łowicz 14 4 0.29
117. Bartłomiej Lefek Twarde Pierniki Toruń 1 4 4.00
118. Marek Olszewski MKS Novum Bydgoszcz 1 4 4.00
119. Szymon Rechnio AZS PWSZ Skierniewice 9 4 0.44
120. Nikodem Biliński TKM Włocławek 2 3 1.50
121. Krzysztof Juźwiuk Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 11 3 0.25
122. Stanisław Rubach Twarde Pierniki Toruń 1 2 2.00
123. Jakub Bęben TKM Włocławek 2 2 1.00
124. Szymon Jaskółd Twarde Pierniki Toruń 1 2 2.00
125. Fabian Milde Twarde Pierniki Toruń 1 2 2.00
126. Oliwier Gołembiewski MKS Novum Bydgoszcz 1 2 2.00
127. Bartosz Preus MKS Novum Bydgoszcz 1 1 1.00
128. Dominik Wierzbicki TKM Włocławek 2 0 0.00
129. Jakub Sołtys TKM Włocławek 2 0 0.00
130. Wojciech Gulbinowicz MKS Novum Bydgoszcz 1 0 0.00
131. Konrad Michalski MKS Novum Bydgoszcz 1 0 0.00
132. Tymoteusz Dziubich MKS Novum Bydgoszcz 1 0 0.00
133. Paweł Jędrzejczak MKS Novum Bydgoszcz 1 0 0.00
134. Mateusz Kowalski Twarde Pierniki Toruń 1 0 0.00
135. Jan Misiaszek Twarde Pierniki Toruń 1 0 0.00
136. Marcin Kryś MKS Novum Bydgoszcz 1 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz