Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Antoni Sadowniczyk AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 17 426 25.06
2. Dawid Przyżycki AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 17 299 17.59
3. Maciej Maciesiak AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 17 291 17.12
4. Tomasz Kwieciński ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 17 282 16.59
5. Marek Kozyra ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 13 260 20.00
6. Bartosz Keller ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 12 230 19.17
7. Konstanty Hasiak ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 16 224 14.00
8. Krystian Kosim ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 17 202 11.88
9. Maksym Branicki UMKS Księżak Łowicz 11 198 18.00
10. Maciej Barański SKS Start Łódź 14 185 13.21
11. Jakub Barański SKS Start Łódź 14 185 13.21
12. Piotr Pawłowski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 16 181 11.31
13. Jakub Ozga PKK 99 Pabianice I 10 174 17.40
14. Bartosz Stępień ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 15 169 11.27
15. Maksymilian Gajek ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 15 167 11.13
16. Jakub Szkudlarek PKK 99 Pabianice II 12 153 12.75
17. Michał Sierocki KKS PRO-BASKET Gambit Kutno 13 152 11.69
18. Dorian Skalski GTK Głowno 12 149 12.42
19. Wojciech Żurawski ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 12 144 12.00
20. Bartłomiej Pająk PKK 99 Pabianice I 13 140 10.77
21. Dawid Orzechowski ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 12 135 11.25
22. Michał Oleszczyk SKS Start Łódź 11 130 11.82
23. Cezary Domżał SKS Start Łódź 10 129 12.90
24. Eryk Golenia AZS PWSZ ÓSEMKA II Skierniewice 12 128 10.67
25. Jakub Rutkowski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 17 127 7.47
26. Mateusz Okruszek PKK 99 Pabianice I 13 126 9.69
27. Maksymilian Jęch PKK 99 Pabianice II 12 124 10.33
28. Kacper Koc ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 14 123 8.79
29. Michał Teofilak AZS PWSZ ÓSEMKA II Skierniewice 9 123 13.67
30. Bartosz Białczak GTK Głowno 12 122 10.17
31. Mateusz Błasiak UMKS Księżak Łowicz 14 115 8.21
32. Kamil Patan AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 15 114 7.60
33. Jędrzej Olejniczak ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 11 112 10.18
34. Michał Kucner SKS Start Łódź 14 112 8.00
35. Jakub Kowalewski KKS PRO-BASKET Gambit Kutno 12 112 9.33
36. Mikołaj Miśkiewicz AZS PWSZ Ósemka Skierniewice, AZS PWSZ ÓSEMKA II Skierniewice 12 108 9.00
37. Mikołaj Osiecki KKS PRO-BASKET Gambit Kutno 13 105 8.08
38. Igor Dmochowski ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 7 104 14.86
39. Bartłomiej Matyjasik GTK Głowno 12 101 8.42
40. Patryk Jarota KKS PRO-BASKET Gambit Kutno 12 99 8.25
41. Bartosz Andraszewski AZS PWSZ ÓSEMKA II Skierniewice 12 97 8.08
42. Krystian Banaszczak ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 13 96 7.38
43. Jakub Wojtczak KKS PRO-BASKET Gambit Kutno 12 95 7.92
44. Jan Kurowski PKK 99 Pabianice I 9 84 9.33
45. Kacper Moczkowski PKK 99 Pabianice I 13 82 6.31
46. Miłosz Liberski UMKS Księżak Łowicz 12 79 6.58
47. Krystian Łuczak ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 12 77 6.42
48. Wojciech Stańczyk ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 12 77 6.42
49. Mateusz Zaręba AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 15 76 5.07
50. Łukasz Pińkowski UMKS Księżak Łowicz 8 73 9.13
51. Damian Krużyński Twarde Pierniki Toruń 3 73 24.33
52. Bartosz Jończyk ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 13 71 5.46
53. Jakub Andrzejewski TKM Włocławek 3 71 23.67
54. Dawid Kuligowski PKK 99 Pabianice II 12 71 5.92
55. Maksymilian Pazdej PKK 99 Pabianice I 7 70 10.00
56. Patryk Chramiec PKK 99 Pabianice I 10 70 7.00
57. Piotr Wykrętowicz KKS PRO-BASKET Gambit Kutno 13 69 5.31
58. Jakub Bogus GTK Głowno 12 68 5.67
59. Mateusz Skoneczka PKK 99 Pabianice II 12 67 5.58
60. Jakub Kania PKK 99 Pabianice I 11 66 6.00
61. Wiktor Cieciorowski ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 9 65 7.22
62. Maksymilian Frydrysiak KKS PRO-BASKET Gambit Kutno 10 63 6.30
63. Adam Mikołajczyk GTK Głowno 10 63 6.30
64. Jakub Marczak KKS PRO-BASKET Gambit Kutno 13 63 4.85
65. Artur Krajewski PKK 99 Pabianice I 13 62 4.77
66. Dominik Wróblewski ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 16 60 3.75
67. Tymon Jakubowski SKS Start Łódź 13 59 4.54
68. Wiktor Nowak ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 7 58 8.29
69. Piotr Droś TKM Włocławek 3 57 19.00
70. Kamil Dogadalski KKS PRO-BASKET Gambit Kutno 11 57 5.18
71. Aleksander Jęch PKK 99 Pabianice II 12 57 4.75
72. Gabriel Wojda UMKS Księżak Łowicz 14 51 3.64
73. Filip Śnieżyński ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 9 51 5.67
74. Kacper Maciejewski KKS PRO-BASKET Gambit Kutno 8 50 6.25
75. Antoni Wróblewski UMKS Księżak Łowicz 13 49 3.77
76. Aleksander Moszyński PKK 99 Pabianice I 11 49 4.45
77. Tomasz Popek AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 14 46 3.29
78. Paweł Guzik AZS PWSZ ÓSEMKA II Skierniewice 12 43 3.58
79. Mateusz Łyczkowski PKK 99 Pabianice II 8 41 5.13
80. Dominik Sukiennik GTK Głowno 12 41 3.42
81. Tomasz Barańczyk AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 15 39 2.60
82. Jakub Zieliński KKS PRO-BASKET Gambit Kutno 10 37 3.70
83. Szymon Machaj AZS PWSZ ÓSEMKA II Skierniewice 7 37 5.29
84. Mikołaj Majer SKS Start Łódź 9 37 4.11
85. Stanisław Sudzik ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 12 35 2.92
86. Oliwier Bednarek TKM Włocławek 3 35 11.67
87. Piotr Wlazło PKK 99 Pabianice I 7 35 5.00
88. Dawid Bykowski TKM Włocławek 3 35 11.67
89. Bartłomiej Myszkowski UMKS Księżak Łowicz 13 34 2.62
90. Hubert Sękowski Twarde Pierniki Toruń 3 34 11.33
91. Mikołaj Maciesiak AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 13 33 2.54
92. Alan Tybulczuk SKS Start Łódź 9 32 3.56
93. Karol Nornicki Twarde Pierniki Toruń 3 31 10.33
94. Igor Bladoszewski TKM Włocławek 2 31 15.50
95. Mateusz Kolasa SKS Start Łódź 7 30 4.29
96. Maciej Szewczyk PKK 99 Pabianice I 7 29 4.14
97. Szymon Durmaj UMKS Księżak Łowicz 7 29 4.14
98. Antoni Lewicki KKS PRO-BASKET Gambit Kutno 13 28 2.15
99. Jan Andrzejewski ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 11 26 2.36
100. Jakub Rospara ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 10 24 2.40
101. Kacper Śmiałek GTK Głowno 10 22 2.20
102. Jakub Marat AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 9 22 2.44
103. Mateusz Chmielewski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 13 21 1.62
104. Mateusz Wołowiec GTK Głowno 12 21 1.75
105. Bartosz Dziąg ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 7 20 2.86
106. Maciej Kidawa SKS Start Łódź 8 20 2.50
107. Jakub Wójt AZS PWSZ ÓSEMKA II Skierniewice 8 20 2.50
108. Wiktor Owczarek PKK 99 Pabianice I 7 19 2.71
109. Filip Antosik AZS PWSZ ÓSEMKA II Skierniewice 11 17 1.55
110. Nikodem Tartanus AZS PWSZ ÓSEMKA II Skierniewice 10 15 1.50
111. Jakub Adamczyk SKS Start Łódź 10 14 1.40
112. Jan Załuski UMKS Księżak Łowicz 9 14 1.56
113. Jakub Berut PKK 99 Pabianice II 9 14 1.56
114. Kamil Bieliński AZS PWSZ ÓSEMKA II Skierniewice 10 14 1.40
115. Wiktor Łukasik TKM Włocławek 2 12 6.00
116. Michał Szabelski TKM Włocławek 3 12 4.00
117. Stanisław Kwiatkowski Twarde Pierniki Toruń 3 11 3.67
118. Oliwier Kołaczyński UMKS Księżak Łowicz 9 10 1.11
119. Damian Ochota PKK 99 Pabianice II 7 10 1.43
120. Jan Bosowicz Twarde Pierniki Toruń 3 10 3.33
121. Mikołaj Tracz SKS Start Łódź 9 9 1.00
122. Bartłomiej Lefek Twarde Pierniki Toruń 3 7 2.33
123. Bartosz Dziuba AZS PWSZ ÓSEMKA II Skierniewice 11 7 0.64
124. Piotr Szczepaniak SKS Start Łódź 11 6 0.55
125. Krystian Góralski GTK Głowno 9 6 0.67
126. Michał Warzywoda UMKS Księżak Łowicz 10 6 0.60
127. Maciej Wojciechowski TKM Włocławek 3 5 1.67
128. Faris Omanić Twarde Pierniki Toruń 3 4 1.33
129. Maciej Rosiński PKK 99 Pabianice II 7 4 0.57
130. Krystian Szortyka TKM Włocławek 3 4 1.33
131. Jakub Grajek GTK Głowno 6 4 0.67
132. Adam Chodulski TKM Włocławek 3 4 1.33
133. Oskar Frydrych PKK 99 Pabianice II 7 4 0.57
134. Stanisław Beciński Twarde Pierniki Toruń 3 3 1.00
135. Igor Krulik PKK 99 Pabianice II 7 2 0.29
136. Kacper Maksoń Twarde Pierniki Toruń 3 2 0.67
137. Igor Marcinkowski Twarde Pierniki Toruń 2 2 1.00
138. Jakub Marciniak PKK 99 Pabianice II 7 2 0.29
139. Ignacy Krawczyk UMKS Księżak Łowicz 10 2 0.20
140. Witold Kleszcz GTK Głowno 6 2 0.33
141. Jan Wdzięczny TKM Włocławek 2 0 0.00
142. Kacper Urbański Twarde Pierniki Toruń 3 0 0.00
143. Paweł Brudło Twarde Pierniki Toruń 3 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz