Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Maciej Barański SKS Start Łódź 8 140 17.50
2. Mikołaj Miśkiewicz AZS PWSZ Skierniewice 7 139 19.86
3. Jakub Domanowski AZS PWSZ Skierniewice 6 136 22.67
4. Bartosz Keller ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 8 124 15.50
5. Adrian Adamowicz ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 8 120 15.00
6. Maksym Branicki UMKS Księżak Łowicz 6 114 19.00
7. Mikołaj Majer SKS Start Łódź 8 111 13.88
8. Jakub Bogus KKS BZURA Łowicz 7 110 15.71
9. Jakub Zapart ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 8 110 13.75
10. Maksymilian Gajek ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 8 107 13.38
11. Mikołaj Osiecki KKS Pro-Basket Kutno 7 107 15.29
12. Jakub Marczak KKS Pro-Basket Kutno 7 104 14.86
13. Jan Łuczak Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 5 102 20.40
14. Miłosz Liberski UMKS Księżak Łowicz 7 101 14.43
15. Jakub Kowalewski KKS Pro-Basket Kutno 6 99 16.50
16. Wojciech Żurawski ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 8 89 11.13
17. Kacper Ambroziak ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 6 87 14.50
18. Wojciech Wierzchowski SUNBUD PKK 99 Pabianice 6 86 14.33
19. Wiktor Szewczyk ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 6 86 14.33
20. Maciej Szalak ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 7 84 12.00
21. Kacper Koc ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 6 83 13.83
22. Bartosz Andraszewski AZS PWSZ Skierniewice 7 81 11.57
23. Szymon Biegański ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 7 79 11.29
24. Mateusz Zaręba AZS PWSZ Skierniewice 6 78 13.00
25. Michał Teofilak AZS PWSZ Skierniewice 7 78 11.14
26. Kacper Moczkowski SUNBUD PKK 99 Pabianice 6 75 12.50
27. Michał Sierocki KKS Pro-Basket Kutno 7 73 10.43
28. Dorian El-Ward Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 5 71 14.20
29. Igor Dmochowski ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 7 66 9.43
30. Jakub Wojtczak KKS Pro-Basket Kutno 7 66 9.43
31. Kamil Dogadalski KKS Pro-Basket Kutno 7 63 9.00
32. Mateusz Błasiak KKS BZURA Łowicz 5 58 11.60
33. Maciej Kidawa SKS Start Łódź 4 57 14.25
34. Antoni Zdanowicz ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 6 55 9.17
35. Maciej Szewczyk SUNBUD PKK 99 Pabianice 6 55 9.17
36. Gabriel Wojda KKS BZURA Łowicz 6 53 8.83
37. Marcel Barburski SKS Start Łódź 8 53 6.63
38. Jan Załuski KKS BZURA Łowicz 6 48 8.00
39. Jakub Marat AZS PWSZ Skierniewice 6 48 8.00
40. Mateusz Skoneczka SUNBUD PKK 99 Pabianice 6 46 7.67
41. Antoni Wróblewski KKS BZURA Łowicz 7 46 6.57
42. Łukasz Pińkowski UMKS Księżak Łowicz 6 46 7.67
43. Krystian Góralski KKS BZURA Łowicz 6 46 7.67
44. Dawid Kuligowski SUNBUD PKK 99 Pabianice 6 44 7.33
45. Eryk Golenia AZS PWSZ Skierniewice 7 41 5.86
46. Szymon Durmaj UMKS Księżak Łowicz 7 41 5.86
47. Wojciech Stańczyk ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 8 41 5.13
48. Maksymilian Frydrysiak KKS Pro-Basket Kutno 6 40 6.67
49. Filip Antosik Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 5 40 8.00
50. Szymon Rękoś ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 6 39 6.50
51. Jakub Zieliński KKS Pro-Basket Kutno 6 38 6.33
52. Nikodem Tartanus Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 5 37 7.40
53. Jędrzej Olejniczak ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 5 34 6.80
54. Jan Kurowski SUNBUD PKK 99 Pabianice 4 34 8.50
55. Mikołaj Duda ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 6 33 5.50
56. Maciej Kenig ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 6 33 5.50
57. Kamil Bieliński AZS PWSZ Skierniewice 6 33 5.50
58. Domink Wilk UMKS Księżak Łowicz 7 33 4.71
59. Piotr Wlazło SUNBUD PKK 99 Pabianice 6 32 5.33
60. Robert Wewersowicz SUNBUD PKK 99 Pabianice 6 28 4.67
61. Szymon Borowski ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 6 27 4.50
62. Piotr Szczepaniak SKS Start Łódź 7 26 3.71
63. Antoni Lewicki KKS Pro-Basket Kutno 6 26 4.33
64. Aleksander Jęch SUNBUD PKK 99 Pabianice 5 26 5.20
65. Maciej Wójcik Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 5 25 5.00
66. Filip Śnieżyński ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 6 20 3.33
67. Filip Kijewski SKS Start Łódź 8 19 2.38
68. Kacper Kacprzak ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 6 18 3.00
69. Szymon Bakalarz ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 4 18 4.50
70. Aleksander Dekrewicz KKS Pro-Basket Kutno 7 17 2.43
71. Natan Ręklewski SKS Start Łódź 6 16 2.67
72. Kacper Krokos SKS Start Łódź 8 15 1.88
73. Dawid Szachogłuchowicz UMKS Księżak Łowicz 7 15 2.14
74. Ignacy Krawczyk KKS BZURA Łowicz 7 15 2.14
75. Oliwier Kołaczyński KKS BZURA Łowicz 7 15 2.14
76. Karol Aleksandrowicz Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 4 14 3.50
77. Norbert Wojda KKS BZURA Łowicz 7 13 1.86
78. Kajetan Kowalski UMKS Księżak Łowicz 7 12 1.71
79. Bartosz Dziuba AZS PWSZ Skierniewice 6 10 1.67
80. Jakub Laskowski SKS Start Łódź 7 9 1.29
81. Jakub Wójt AZS PWSZ Skierniewice 6 9 1.50
82. Mateusz Wentland ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 5 9 1.80
83. Juliusz Hilchen AZS PWSZ Skierniewice 7 9 1.29
84. Filip Piechota Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 9 3.00
85. Adrian Michalczyk SKS Start Łódź 7 8 1.14
86. Mikołaj Jabłoński UMKS Księżak Łowicz 6 7 1.17
87. Bartłomiej Kurbiel SUNBUD PKK 99 Pabianice 4 7 1.75
88. Jakub Berut SUNBUD PKK 99 Pabianice 4 6 1.50
89. Mikołaj Tracz SKS Start Łódź 5 6 1.20
90. Michał Warzywoda KKS BZURA Łowicz 5 6 1.20
91. Hubert Nowakowski SKS Start Łódź 6 5 0.83
92. Bartłomiej Wójcik UMKS Księżak Łowicz 7 4 0.57
93. Damian Jabłoński ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 4 4 1.00
94. Szymon Rechnio AZS PWSZ Skierniewice 4 3 0.75
95. Gabriel Ciesielski Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 5 3 0.60
96. Wojciech Szygulski UMKS Księżak Łowicz 6 3 0.50
97. Grzegorz Krzyżanowski UMKS Księżak Łowicz 7 2 0.29
98. Patryk Trębacz Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 2 0.67
99. Hubert Pierzchalski SUNBUD PKK 99 Pabianice 4 2 0.50
100. Ivo Kasumovic Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 0 0.00
101. Krzysztof Juźwiuk Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 4 0 0.00
102. Kacper Zawadzki Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz