Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Zbiórki w ataku suma Zbiórki w ataku śr. Zbiórki w obronie suma Zbiórki w obronie śr. Zbiórki suma Zbiórki śr
1. Maksymilian Jęch SUNBUD PKK 99 Pabianice 10 0.00 0.00 0.00
2. Adrian Adamowicz ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 10 0.00 0.00 0.00
3. Antoni Lewicki KKS Pro-Basket Kutno 14 0.00 0.00 0.00
4. Mateusz Wentland ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 10 0.00 0.00 0.00
5. Bartosz Andraszewski AZS PWSZ Skierniewice 15 0.00 0.00 0.00
6. Szymon Borowski ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 14 0.00 0.00 0.00
7. Jędrzej Olejniczak ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 11 0.00 0.00 0.00
8. Bartłomiej Wójcik UMKS Księżak Łowicz 14 0.00 0.00 0.00
9. Kamil Bieliński AZS PWSZ Skierniewice 8 0.00 0.00 0.00
10. Krystian Góralski KKS BZURA Łowicz 14 0.00 0.00 0.00
11. Miłosz Liberski UMKS Księżak Łowicz 11 0.00 0.00 0.00
12. Kacper Krokos SKS Start Łódź 13 0.00 0.00 0.00
13. Mikołaj Osiecki KKS Pro-Basket Kutno 15 0.00 0.00 0.00
14. Bartłomiej Kurbiel SUNBUD PKK 99 Pabianice 10 0.00 0.00 0.00
15. Aleksander Jęch SUNBUD PKK 99 Pabianice 13 0.00 0.00 0.00
16. Maciej Szalak ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 10 0.00 0.00 0.00
17. Adrian Michalczyk SKS Start Łódź 10 0.00 0.00 0.00
18. Kacper Ambroziak ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 11 0.00 0.00 0.00
19. Jakub Bogus KKS BZURA Łowicz 14 0.00 0.00 0.00
20. Filip Śnieżyński ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 10 0.00 0.00 0.00
21. Filip Piechota Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 10 0.00 0.00 0.00
22. Kacper Koc ŁKS II Szkoła Gortata Łódź, ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 8 0.00 0.00 0.00
23. Grzegorz Krzyżanowski UMKS Księżak Łowicz 14 0.00 0.00 0.00
24. Bartosz Keller ŁKS II Szkoła Gortata Łódź, ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 11 0.00 0.00 0.00
25. Mikołaj Jabłoński UMKS Księżak Łowicz 11 0.00 0.00 0.00
26. Maksym Branicki UMKS Księżak Łowicz 14 0.00 0.00 0.00
27. Jakub Berut SUNBUD PKK 99 Pabianice 8 0.00 0.00 0.00
28. Ignacy Krawczyk KKS BZURA Łowicz 13 0.00 0.00 0.00
29. Karol Aleksandrowicz Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 11 0.00 0.00 0.00
30. Jakub Marczak KKS Pro-Basket Kutno 15 0.00 0.00 0.00
31. Eryk Golenia AZS PWSZ Skierniewice 12 0.00 0.00 0.00
32. Robert Wewersowicz SUNBUD PKK 99 Pabianice 11 0.00 0.00 0.00
33. Bartosz Dziuba AZS PWSZ Skierniewice 14 0.00 0.00 0.00
34. Szymon Durmaj UMKS Księżak Łowicz 15 0.00 0.00 0.00
35. Szymon Rękoś ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 10 0.00 0.00 0.00
36. Zbigniew Krauze ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 9 0.00 0.00 0.00
37. Dorian El-Ward Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 14 0.00 0.00 0.00
38. Oliwier Kołaczyński KKS BZURA Łowicz 14 0.00 0.00 0.00
39. Maciej Wójcik Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 14 0.00 0.00 0.00
40. Wojciech Stańczyk ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 13 0.00 0.00 0.00
41. Damian Czajka KKS BZURA Łowicz 8 0.00 0.00 0.00
42. Jan Kurowski SUNBUD PKK 99 Pabianice 8 0.00 0.00 0.00
43. Jan Załuski KKS BZURA Łowicz 11 0.00 0.00 0.00
44. Piotr Szczepaniak SKS Start Łódź 14 0.00 0.00 0.00
45. Łukasz Pińkowski UMKS Księżak Łowicz 11 0.00 0.00 0.00
46. Kacper Zawadzki Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 11 0.00 0.00 0.00
47. Juliusz Hilchen AZS PWSZ Skierniewice 10 0.00 0.00 0.00
48. Maciej Kenig ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 11 0.00 0.00 0.00
49. Maciej Kidawa SKS Start Łódź 11 0.00 0.00 0.00
50. Piotr Wlazło SUNBUD PKK 99 Pabianice 12 0.00 0.00 0.00
51. Wojciech Szygulski UMKS Księżak Łowicz 12 0.00 0.00 0.00
52. Mateusz Błasiak KKS BZURA Łowicz 9 0.00 0.00 0.00
53. Jakub Zieliński KKS Pro-Basket Kutno 10 0.00 0.00 0.00
54. Antoni Zdanowicz ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 11 0.00 0.00 0.00
55. Patryk Trębacz Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 9 0.00 0.00 0.00
56. Kamil Dogadalski KKS Pro-Basket Kutno 13 0.00 0.00 0.00
57. Maksymilian Gajek ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 12 0.00 0.00 0.00
58. Gabriel Ciesielski Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 12 0.00 0.00 0.00
59. Mateusz Zaręba AZS PWSZ Skierniewice 14 0.00 0.00 0.00
60. Filip Antosik Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 14 0.00 0.00 0.00
61. Norbert Wojda KKS BZURA Łowicz 11 0.00 0.00 0.00
62. Mikołaj Tracz SKS Start Łódź 8 0.00 0.00 0.00
63. Natan Ręklewski SKS Start Łódź 12 0.00 0.00 0.00
64. Igor Dmochowski ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 13 0.00 0.00 0.00
65. Wiktor Szewczyk ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 13 0.00 0.00 0.00
66. Szymon Biegański ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 14 0.00 0.00 0.00
67. Jakub Stań ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 8 0.00 0.00 0.00
68. Wojciech Wierzchowski SUNBUD PKK 99 Pabianice 13 0.00 0.00 0.00
69. Mikołaj Majer SKS Start Łódź 15 0.00 0.00 0.00
70. Mikołaj Duda ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 13 0.00 0.00 0.00
71. Mateusz Skoneczka SUNBUD PKK 99 Pabianice 14 0.00 0.00 0.00
72. Jakub Wojtczak KKS Pro-Basket Kutno 15 0.00 0.00 0.00
73. Antoni Wróblewski KKS BZURA Łowicz 15 0.00 0.00 0.00
74. Nikodem Tartanus Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 14 0.00 0.00 0.00
75. Mikołaj Miśkiewicz AZS PWSZ Skierniewice 15 0.00 0.00 0.00
76. Szymon Rechnio AZS PWSZ Skierniewice 9 0.00 0.00 0.00
77. Maciej Barański SKS Start Łódź 15 0.00 0.00 0.00
78. Domink Wilk UMKS Księżak Łowicz 14 0.00 0.00 0.00
79. Michał Teofilak AZS PWSZ Skierniewice 13 0.00 0.00 0.00
80. Kacper Kacprzak ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 10 0.00 0.00 0.00
81. Gabriel Wojda KKS BZURA Łowicz 14 0.00 0.00 0.00
82. Filip Kijewski SKS Start Łódź 14 0.00 0.00 0.00
83. Maciej Szewczyk SUNBUD PKK 99 Pabianice 11 0.00 0.00 0.00
84. Jakub Wójt AZS PWSZ Skierniewice 12 0.00 0.00 0.00
85. Jakub Laskowski SKS Start Łódź 14 0.00 0.00 0.00
86. Marcel Barburski SKS Start Łódź 14 0.00 0.00 0.00
87. Szymon Bakalarz ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 9 0.00 0.00 0.00
88. Kajetan Kowalski UMKS Księżak Łowicz 15 0.00 0.00 0.00
89. Dawid Kuligowski SUNBUD PKK 99 Pabianice 13 0.00 0.00 0.00
90. Krzysztof Juźwiuk Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 11 0.00 0.00 0.00
91. Jakub Kowalewski KKS Pro-Basket Kutno 13 0.00 0.00 0.00
92. Jakub Zapart ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 9 0.00 0.00 0.00
93. Jan Łuczak Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 14 0.00 0.00 0.00
94. Jakub Marat AZS PWSZ Skierniewice 14 0.00 0.00 0.00
95. Wojciech Żurawski ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 14 0.00 0.00 0.00
96. Dawid Szachogłuchowicz UMKS Księżak Łowicz 15 0.00 0.00 0.00
97. Jakub Domanowski AZS PWSZ Skierniewice 9 0.00 0.00 0.00
98. Michał Warzywoda KKS BZURA Łowicz 11 0.00 0.00 0.00
99. Hubert Nowakowski SKS Start Łódź 12 0.00 0.00 0.00
100. Kacper Moczkowski SUNBUD PKK 99 Pabianice 14 0.00 0.00 0.00
101. Michał Sierocki KKS Pro-Basket Kutno 15 0.00 0.00 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz