Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka I

11.10.2019 16:30 UMKS Księżak Łowicz - KKS Pro-Basket Kutno 44:107
13.10.2019 10:00 Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice - AZS PWSZ Skierniewice 63:135
13.10.2019 10:00 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 129:51
13.10.2019 10:45 SUNBUD PKK 99 Pabianice - SKS Start Łódź 91:35

Kolejka II

20.10.2019 10:00 ŁKS II Szkoła Gortata Łódź - Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 93:59
20.10.2019 12:00 SKS Start Łódź - ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 51:141
20.10.2019 12:00 AZS PWSZ Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz 95:37
12.11.2019 18:15 SUNBUD PKK 99 Pabianice - KKS BZURA Łowicz 93:60

Kolejka III

27.10.2019 10:00 Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice - SKS Start Łódź 67:89
27.10.2019 12:00 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 69:75
27.10.2019 12:15 KKS Pro-Basket Kutno - AZS PWSZ Skierniewice 91:63
22.11.2019 17:30 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - KKS BZURA Łowicz 129:36

Kolejka IV

10.11.2019 10:00 ŁKS II Szkoła Gortata Łódź - KKS Pro-Basket Kutno 57:86
10.11.2019 11:00 SKS Start Łódź - UMKS Księżak Łowicz 61:64
19.11.2019 18:00 SUNBUD PKK 99 Pabianice - ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 51:87
28.11.2019 20:00 KKS BZURA Łowicz - Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 69:86

Kolejka V

16.11.2019 14:00 UMKS Księżak Łowicz - KKS BZURA Łowicz 88:66
17.11.2019 10:00 KKS Pro-Basket Kutno - SKS Start Łódź 109:45
17.11.2019 14:00 AZS PWSZ Skierniewice - ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 112:45
31.12.2019 Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice - SUNBUD PKK 99 Pabianice --:--

Kolejka VI

24.11.2019 10:00 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 132:29
24.11.2019 11:00 KKS BZURA Łowicz - KKS Pro-Basket Kutno 59:127
24.11.2019 12:00 SKS Start Łódź - AZS PWSZ Skierniewice 95:73
24.11.2019 17:00 UMKS Księżak Łowicz - SUNBUD PKK 99 Pabianice 63:72

Kolejka VII

01.12.2019 10:00 ŁKS II Szkoła Gortata Łódź - SKS Start Łódź 64:53
01.12.2019 10:00 KKS Pro-Basket Kutno - SUNBUD PKK 99 Pabianice 78:52
01.12.2019 11:00 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 25:143
01.12.2019 14:00 AZS PWSZ Skierniewice - KKS BZURA Łowicz 120:44

Kolejka VIII

06.12.2019 17:45 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - KKS Pro-Basket Kutno 96:50
06.12.2019 18:15 SUNBUD PKK 99 Pabianice - AZS PWSZ Skierniewice 95:74
08.12.2019 11:00 KKS BZURA Łowicz - ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 76:104
09.01.2020 17:30 Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz --:--

Kolejka IX

15.12.2019 10:30 ŁKS II Szkoła Gortata Łódź - SUNBUD PKK 99 Pabianice --:--
15.12.2019 12:00 SKS Start Łódź - KKS BZURA Łowicz --:--
15.12.2019 12:00 KKS Pro-Basket Kutno - Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice --:--
15.12.2019 12:00 AZS PWSZ Skierniewice - ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź --:--

Kolejka X

19.12.2019 14:30 ŁKS II Szkoła Gortata Łódź - ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź --:--
22.12.2019 KKS Pro-Basket Kutno - UMKS Księżak Łowicz --:--
22.12.2019 11:00 SKS Start Łódź - SUNBUD PKK 99 Pabianice --:--
22.12.2019 14:00 AZS PWSZ Skierniewice - Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice --:--

Kolejka XI

04.12.2019 18:00 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - SKS Start Łódź 148:36
05.01.2020 Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice - ŁKS II Szkoła Gortata Łódź --:--
05.01.2020 11:00 KKS BZURA Łowicz - SUNBUD PKK 99 Pabianice --:--
08.02.2020 UMKS Księżak Łowicz - AZS PWSZ Skierniewice --:--

Kolejka XII

02.02.2020 ŁKS II Szkoła Gortata Łódź - UMKS Księżak Łowicz --:--
02.02.2020 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - KKS Pro-Basket Kutno --:--
02.02.2020 11:00 KKS BZURA Łowicz - ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź --:--
02.02.2020 11:00 SKS Start Łódź - Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice --:--

Kolejka XIII

09.02.2020 Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice - KKS BZURA Łowicz --:--
09.02.2020 KKS Pro-Basket Kutno - ŁKS II Szkoła Gortata Łódź --:--
09.02.2020 UMKS Księżak Łowicz - SKS Start Łódź --:--
09.02.2020 10:00 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - SUNBUD PKK 99 Pabianice --:--

Kolejka XIV

16.02.2020 ŁKS II Szkoła Gortata Łódź - AZS PWSZ Skierniewice --:--
16.02.2020 11:00 SKS Start Łódź - KKS Pro-Basket Kutno --:--
16.02.2020 11:00 KKS BZURA Łowicz - UMKS Księżak Łowicz --:--
16.02.2020 15:45 SUNBUD PKK 99 Pabianice - Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice --:--

Kolejka XV

23.02.2020 SUNBUD PKK 99 Pabianice - UMKS Księżak Łowicz --:--
23.02.2020 KKS Pro-Basket Kutno - KKS BZURA Łowicz --:--
23.02.2020 Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice - ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź --:--
23.02.2020 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - SKS Start Łódź --:--

Kolejka XVI

01.03.2020 10:00 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - UMKS Księżak Łowicz --:--
01.03.2020 11:00 KKS BZURA Łowicz - AZS PWSZ Skierniewice --:--
01.03.2020 11:00 SKS Start Łódź - ŁKS II Szkoła Gortata Łódź --:--
01.03.2020 15:45 SUNBUD PKK 99 Pabianice - KKS Pro-Basket Kutno --:--

Kolejka XVII

08.03.2020 ŁKS II Szkoła Gortata Łódź - KKS BZURA Łowicz --:--
08.03.2020 KKS Pro-Basket Kutno - ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź --:--
08.03.2020 UMKS Księżak Łowicz - Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice --:--
08.03.2020 12:00 AZS PWSZ Skierniewice - SUNBUD PKK 99 Pabianice --:--

Kolejka XVIII

15.03.2020 Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice - KKS Pro-Basket Kutno --:--
15.03.2020 10:00 ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - AZS PWSZ Skierniewice --:--
15.03.2020 11:00 KKS BZURA Łowicz - SKS Start Łódź --:--
15.03.2020 15:00 SUNBUD PKK 99 Pabianice - ŁKS II Szkoła Gortata Łódź --:--

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz