Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Dorian El-Ward Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 10 395 39.50
2. Jan Łuczak Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 12 380 31.67
3. Jakub Gawlas PKK 99 Pabianice 12 326 27.17
4. Maciej Kenig ŁKS II Szkoła Gortata Łódź, ŁKS WZL1 Szkoła Gortata Łódź 12 291 24.25
5. Jakub Sadowniczyk AZS PWSZ Skierniewice 11 227 20.64
6. Jakub Klimarczyk KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 11 214 19.45
7. Kacper Ambroziak ŁKS II Szkoła Gortata Łódź, ŁKS WZL1 Szkoła Gortata Łódź 10 185 18.50
8. Karol Aleksandrowicz Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 12 168 14.00
9. Szymon Borowski ŁKS II Szkoła Gortata Łódź, ŁKS WZL1 Szkoła Gortata Łódź 12 167 13.92
10. Dawid Malcer PKK 99 Pabianice 12 161 13.42
11. Marcin Dziuda AZS PWSZ Skierniewice 10 155 15.50
12. Filip Kłosiński AZS PWSZ Skierniewice 11 150 13.64
13. Maciej Wójcik Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 12 145 12.08
14. Maksymilian Keister SKS Start Łódź 10 143 14.30
15. Filip Piechota Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 12 142 11.83
16. Wiktor Gołębiewski AZS PWSZ Skierniewice 11 135 12.27
17. Marcel Sęczkowski SKS Start Łódź 12 131 10.92
18. Gabriel Ciesielski Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 11 117 10.64
19. Oliwier Kołaczyński KKS BZURA Łowicz 9 114 12.67
20. Maksymilian Rusin AZS PWSZ Skierniewice 7 112 16.00
21. Aleksander Sysio PKK 99 Pabianice 11 108 9.82
22. Krzysztof Juźwiuk Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 12 104 8.67
23. Mikołaj Nowicki KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 7 103 14.71
24. Norbert Koszański KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 11 101 9.18
25. Jakub Włodara Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 11 101 9.18
26. Jan Feldman ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 8 99 12.38
27. Maciej Zatorski Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 11 98 8.91
28. Kajetan Miszczak SKS Start Łódź 10 98 9.80
29. Marcin Motyl ŁKS II Szkoła Gortata Łódź, ŁKS WZL1 Szkoła Gortata Łódź 11 98 8.91
30. Michał Skura PKK 99 Pabianice 10 89 8.90
31. Wiktor Kłosowski Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 11 88 8.00
32. Kacper Zawadzki Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 12 85 7.08
33. Kacper Mazur Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 10 84 8.40
34. Jakub Kałuziński ŁKS WZL1 Szkoła Gortata Łódź 12 83 6.92
35. Michał Jodka UMKS PIOTRCOVIA 10 81 8.10
36. Oliwier Knap UMKS PIOTRCOVIA 11 80 7.27
37. Filip Sikora UMKS PIOTRCOVIA 9 80 8.89
38. Patryk Trębacz Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 12 79 6.58
39. Igor Grzybowski SKS Start Łódź 12 77 6.42
40. Norbert Wojda KKS BZURA Łowicz 10 76 7.60
41. Wiktor Guzek SKS Start Łódź 12 76 6.33
42. Dawid Cichocki ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 8 75 9.38
43. Piotr Szczerbaniak ŁKS II Szkoła Gortata Łódź, ŁKS WZL1 Szkoła Gortata Łódź 11 74 6.73
44. Mikołaj Śnieżyński ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 7 71 10.14
45. Bartłomiej Wasiński UMKS PIOTRCOVIA 11 70 6.36
46. Tomasz Musialik ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 7 69 9.86
47. Szymon Pierzchała PKK 99 Pabianice 11 67 6.09
48. Aleksander Malinowski KKS BZURA Łowicz 9 66 7.33
49. Piotr Tomczyk ŁKS WZL1 Szkoła Gortata Łódź 12 66 5.50
50. Kacper Stańdo KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 8 63 7.88
51. Damian Perliński SKS Start Łódź 9 63 7.00
52. Piotr Skweres ŁKS WZL1 Szkoła Gortata Łódź 9 62 6.89
53. Aleksander Lindner ŁKS WZL1 Szkoła Gortata Łódź 11 58 5.27
54. Damian Czajka KKS BZURA Łowicz 10 56 5.60
55. Piotr Wójcikiewicz ŁKS WZL1 Szkoła Gortata Łódź 11 54 4.91
56. Adam Kołodziejczyk KKS BZURA Łowicz 8 52 6.50
57. Bartosz Kaba AZS PWSZ Skierniewice 10 48 4.80
58. Szymon Kraszewski ŁKS WZL1 Szkoła Gortata Łódź 7 47 6.71
59. Kacper Słomowski KKS BZURA Łowicz 9 47 5.22
60. Wiktor Bartczak ŁKS WZL1 Szkoła Gortata Łódź 8 46 5.75
61. Kacper Śliwiński Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 10 43 4.30
62. Mateusz Cichy ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 10 42 4.20
63. Bartłomiej Bilski AZS PWSZ Skierniewice 10 41 4.10
64. Hubert Eustachiewicz SKS Start Łódź 9 39 4.33
65. Miłosz Adamiec Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 9 38 4.22
66. Fryderyk Kuźma ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 8 35 4.38
67. Adam Wiktorowicz UMKS PIOTRCOVIA 7 35 5.00
68. Igor Szafranek UMKS PIOTRCOVIA 7 35 5.00
69. Michał Sieluń SKS Start Łódź 7 34 4.86
70. Maciej Rutkowski AZS PWSZ Skierniewice 10 32 3.20
71. Adrian Grzegorz KKS BZURA Łowicz 9 31 3.44
72. Krystian Malcer PKK 99 Pabianice 9 30 3.33
73. Jędrzej Antczak ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 8 29 3.63
74. Franciszek Chmielewski PKK 99 Pabianice 9 29 3.22
75. Kacper Kulik ŁKS WZL1 Szkoła Gortata Łódź 7 27 3.86
76. Jakub Baliński UMKS PIOTRCOVIA 8 27 3.38
77. Wiktor Andryszkiewicz UMKS PIOTRCOVIA 11 27 2.45
78. Stanisław Mordaka SKS Start Łódź 8 27 3.38
79. Oskar Hillebrand ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 9 25 2.78
80. Adrian Kozioł AZS PWSZ Skierniewice 10 24 2.40
81. Aleksander Warmiński PKK 99 Pabianice 11 24 2.18
82. Szymon Grochala AZS PWSZ Skierniewice 9 24 2.67
83. Kamil Hayek SKS Start Łódź 11 23 2.09
84. Bartosz Młotkowski KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 9 23 2.56
85. Krzysztof Otto KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 11 23 2.09
86. Miłosz Król PKK 99 Pabianice 7 20 2.86
87. Jakub motylski UMKS PIOTRCOVIA 8 20 2.50
88. Marcel Spas Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 9 20 2.22
89. Szymon Jagodziński KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 10 19 1.90
90. Jakub Kur Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 8 19 2.38
91. Olaf Różycki ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 6 18 3.00
92. Kacper Holc KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 11 18 1.64
93. Michał Kusiak Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 11 18 1.64
94. Aleksander Chrostowski Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 10 18 1.80
95. Ziemowit Kruk ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 7 15 2.14
96. Filip Majchrowski SKS Start Łódź 7 15 2.14
97. Ksawery Antczak ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 10 15 1.50
98. Mikołaj Kotecki KKS BZURA Łowicz 9 14 1.56
99. Igor Miksa AZS PWSZ Skierniewice 6 14 2.33
100. Jakub Strzelczyk UMKS PIOTRCOVIA 10 14 1.40
101. Krzysztof Wesołowski KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 10 13 1.30
102. Wojciech Ronc UMKS PIOTRCOVIA 8 13 1.63
103. Jakub Gogulski SKS Start Łódź 10 12 1.20
104. Mateusz Kalkowski SKS Start Łódź 8 12 1.50
105. Oskar Kwiatkowski PKK 99 Pabianice 6 11 1.83
106. Wojciech Piszczyński KKS BZURA Łowicz 8 11 1.38
107. Patryk Kierasiński Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 9 11 1.22
108. Maksymilian Kotecki KKS BZURA Łowicz 8 11 1.38
109. Olaf Olaszczyk KKS BZURA Łowicz 8 11 1.38
110. Igor Mazurek AZS PWSZ Skierniewice 8 9 1.13
111. Jakub Jarmakowski PKK 99 Pabianice 12 9 0.75
112. Jakub Boniecki PKK 99 Pabianice 9 9 1.00
113. Karol Kumosiński AZS PWSZ Skierniewice 8 7 0.88
114. Oskar Trzeciak Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 7 6 0.86
115. Maciej Marczyński Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 11 6 0.55
116. Jakub Lempke KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 10 6 0.60
117. Paweł Pirek Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 9 6 0.67
118. Stanisław Lis ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 8 5 0.63
119. Jakub Rzymkowski KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 8 5 0.63
120. Jakub Łoboda PKK 99 Pabianice 9 5 0.56
121. Maciej Nowacki UMKS PIOTRCOVIA 10 4 0.40
122. Kacper Zamożny Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 7 4 0.57
123. Michał Sala UMKS PIOTRCOVIA 7 3 0.43
124. Wojciech Kusiak KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 10 3 0.30
125. Krzysztof Sawiak ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 6 2 0.33
126. Bartłomiej Szkup KKS BZURA Łowicz 7 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz