Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jan Łuczak Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 145 48.33
2. Dorian El-Ward Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 108 36.00
3. Jakub Gawlas PKK 99 Pabianice 3 101 33.67
4. Jakub Klimarczyk KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 4 72 18.00
5. Dawid Malcer PKK 99 Pabianice 3 59 19.67
6. Maksymilian Rusin AZS PWSZ Skierniewice 2 52 26.00
7. Karol Aleksandrowicz Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 39 13.00
8. Mikołaj Nowicki KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 3 38 12.67
9. Norbert Koszański KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 4 37 9.25
10. Michał Skura PKK 99 Pabianice 3 32 10.67
11. Kacper Stańdo KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 4 31 7.75
12. Patryk Trębacz Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 31 10.33
13. Maciej Wójcik Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 29 9.67
14. Dawid Cichocki ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 2 29 14.50
15. Kacper Ambroziak ŁKS I Szkoła Gortata Łódź 1 28 28.00
16. Jan Feldman ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 3 28 9.33
17. Maksymilian Keister SKS Start Łódź 2 28 14.00
18. Filip Kłosiński AZS PWSZ Skierniewice 2 26 13.00
19. Aleksander Sysio PKK 99 Pabianice 3 26 8.67
20. Jakub Sadowniczyk AZS PWSZ Skierniewice 2 26 13.00
21. Piotr Mieczkowski UMKS PIOTRCOVIA 3 25 8.33
22. Marcel Sęczkowski SKS Start Łódź 2 23 11.50
23. Michał Jodka UMKS PIOTRCOVIA 3 22 7.33
24. Maciej Kenig ŁKS I Szkoła Gortata Łódź 1 22 22.00
25. Jakub Włodara Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 2 22 11.00
26. Artur Sikora UMKS PIOTRCOVIA 2 21 10.50
27. Oliwier Knap UMKS PIOTRCOVIA 3 19 6.33
28. Marcel Baran ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 2 18 9.00
29. Marcin Dziuda AZS PWSZ Skierniewice 1 18 18.00
30. Mateusz Cichy ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 3 16 5.33
31. Igor Szafranek UMKS PIOTRCOVIA 3 16 5.33
32. Adam Wiktorowicz UMKS PIOTRCOVIA 2 16 8.00
33. Filip Piechota Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 15 5.00
34. Aleksander Lindner ŁKS I Szkoła Gortata Łódź 1 15 15.00
35. Gabriel Ciesielski Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 14 4.67
36. Filip Sikora UMKS PIOTRCOVIA 2 14 7.00
37. Igor Grzybowski SKS Start Łódź 2 14 7.00
38. Miłosz Król PKK 99 Pabianice 3 14 4.67
39. Krzysztof Juźwiuk Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 13 4.33
40. Jędrzej Antczak ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 3 13 4.33
41. Damian Perliński SKS Start Łódź 2 13 6.50
42. Szymon Pierzchała PKK 99 Pabianice 2 13 6.50
43. Kacper Zawadzki Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 13 4.33
44. Max Cesarz SKS Start Łódź 2 12 6.00
45. Wiktor Gołębiewski AZS PWSZ Skierniewice 2 12 6.00
46. Michał Kusiak Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 2 12 6.00
47. Aleksander Warmiński PKK 99 Pabianice 3 12 4.00
48. Bartosz Młotkowski KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 4 11 2.75
49. Adrian Kozioł AZS PWSZ Skierniewice 2 11 5.50
50. Szymon Borowski ŁKS I Szkoła Gortata Łódź 1 10 10.00
51. Oliwier Kołaczyński KKS BZURA Łowicz 1 10 10.00
52. Kacper Kulik ŁKS I Szkoła Gortata Łódź 1 10 10.00
53. Kacper Mazur Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 2 10 5.00
54. Kajetan Miszczak SKS Start Łódź 2 10 5.00
55. Bartłomiej Wasiński UMKS PIOTRCOVIA 3 10 3.33
56. Kacper Słomowski KKS BZURA Łowicz 1 9 9.00
57. Damian Czajka KKS BZURA Łowicz 1 9 9.00
58. Franciszek Chmielewski PKK 99 Pabianice 2 8 4.00
59. Kacper Śliwiński Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 2 8 4.00
60. Jakub Kałuziński ŁKS I Szkoła Gortata Łódź 1 8 8.00
61. Piotr Skweres ŁKS I Szkoła Gortata Łódź 1 8 8.00
62. Jakub Baliński UMKS PIOTRCOVIA 3 7 2.33
63. Oskar Kwiatkowski PKK 99 Pabianice 3 7 2.33
64. Mikołaj Stołek ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 2 6 3.00
65. Jakub motylski UMKS PIOTRCOVIA 3 6 2.00
66. Piotr Szczerbaniak ŁKS I Szkoła Gortata Łódź 1 6 6.00
67. Marcin Motyl ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 2 6 3.00
68. Wiktor Kłosowski Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 2 6 3.00
69. Szymon Grochala AZS PWSZ Skierniewice 2 6 3.00
70. Maciej Zatorski Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 2 6 3.00
71. Kacper Holc KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 4 5 1.25
72. Aleksander Malinowski KKS BZURA Łowicz 1 5 5.00
73. Ziemowit Kruk ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 3 5 1.67
74. Bartosz Kaba AZS PWSZ Skierniewice 2 5 2.50
75. Szymon Jagodziński KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 3 5 1.67
76. Krzysztof Otto KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 4 5 1.25
77. Marcel Spas Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 2 5 2.50
78. Norbert Wojda KKS BZURA Łowicz 1 4 4.00
79. Adrian Wierzyński ŁKS I Szkoła Gortata Łódź 1 4 4.00
80. Wiktor Bartczak ŁKS I Szkoła Gortata Łódź 1 4 4.00
81. Piotr Tomczyk ŁKS I Szkoła Gortata Łódź 1 4 4.00
82. Jakub Strzelczyk UMKS PIOTRCOVIA 3 4 1.33
83. Piotr Wójcikiewicz ŁKS I Szkoła Gortata Łódź 1 4 4.00
84. Stanisław Lis ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 3 4 1.33
85. Oskar Hillebrand ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 2 4 2.00
86. Miłosz Adamiec Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 2 4 2.00
87. Ksawery Antczak ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 3 4 1.33
88. Patryk Kierasiński Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 2 4 2.00
89. Bartłomiej Bilski AZS PWSZ Skierniewice 1 4 4.00
90. Maksymilian Kotecki KKS BZURA Łowicz 1 3 3.00
91. Adrian Grzegorz KKS BZURA Łowicz 1 3 3.00
92. Hubert Eustachiewicz SKS Start Łódź 1 3 3.00
93. Jakub Boniecki PKK 99 Pabianice 2 2 1.00
94. Mateusz Kalkowski SKS Start Łódź 1 2 2.00
95. Maciej Rutkowski AZS PWSZ Skierniewice 2 2 1.00
96. Paweł Pirek Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 2 2 1.00
97. Wiktor Andryszkiewicz UMKS PIOTRCOVIA 3 2 0.67
98. Jakub Rzymkowski KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 4 2 0.50
99. Michał Sieluń SKS Start Łódź 1 2 2.00
100. Kacper Zamożny Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 2 2 1.00
101. Mikołaj Janicki KKS BZURA Łowicz 1 2 2.00
102. Jakub Lempke KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 3 2 0.67
103. Igor Mazurek AZS PWSZ Skierniewice 2 2 1.00
104. Krzysztof Wesołowski KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 4 2 0.50
105. Maciej Nowacki UMKS PIOTRCOVIA 2 2 1.00
106. Wiktor Guzek SKS Start Łódź 2 2 1.00
107. Jakub Łoboda PKK 99 Pabianice 2 1 0.50
108. Jan Kowalczyk AZS PWSZ Skierniewice 1 1 1.00
109. Adam Kołodziejczyk KKS BZURA Łowicz 1 1 1.00
110. Aleksander Chrostowski Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 1 0 0.00
111. Karol Kumosiński AZS PWSZ Skierniewice 1 0 0.00
112. Maciej Marczyński Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 2 0 0.00
113. Wojciech Kusiak KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 4 0 0.00
114. Jakub Jarmakowski PKK 99 Pabianice 3 0 0.00
115. Dominik Smulczyk AZS PWSZ Skierniewice 1 0 0.00
116. Jakub Maciejewski SKS Start Łódź 1 0 0.00
117. Kamil Hayek SKS Start Łódź 2 0 0.00
118. Olaf Olaszczyk KKS BZURA Łowicz 1 0 0.00
119. Jakub Kur Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 2 0 0.00
120. Dawid Bednarek Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 2 0 0.00
121. Maksymilian Baran ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 2 0 0.00
122. Stanisław Mordaka SKS Start Łódź 1 0 0.00
123. Jakub Gogulski SKS Start Łódź 2 0 0.00
124. Mikołaj Kotecki KKS BZURA Łowicz 1 0 0.00
125. Błażej Deląg SKS Start Łódź 1 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz