Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Tatiana Redłowska UKS Basket Aleksandrów Łódzki 12 277 23.08
2. Patrycja Wielemborek KKS Pro-Basket Kutno 12 203 16.92
3. Zofia Śmigiel Basket 4EVER Ksawerów 12 168 14.00
4. Weronika Nowakowska PTK Cocomore Pabianice 11 152 13.82
5. Julia Koryzna Basket 4EVER Ksawerów 11 146 13.27
6. Amelia Canert ŁKS KK Łódź 12 146 12.17
7. Oliwia Tomasik KKS Pro-Basket Kutno 10 141 14.10
8. Oliwia Król MKS ÓSEMKA Skierniewice 10 122 12.20
9. Julia Bińkowska ŁKS KK Łódź 12 120 10.00
10. Gabriela Hilchen MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 115 9.58
11. Natalia Dobrosz PTK Cocomore Pabianice 11 111 10.09
12. Nicola Piątczak UKS Basket Aleksandrów Łódzki 12 92 7.67
13. Lena Grabowicz Basket 4EVER Ksawerów 12 89 7.42
14. Weronika Lisiecka UKS Basket Aleksandrów Łódzki 12 85 7.08
15. Jagoda Jurga Basket 4EVER Ksawerów, Basket 4EVER Ksawerów II 14 82 5.86
16. Julia Muras UMKS Księżak Łowicz 10 76 7.60
17. Oliwia Mąkolska MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 69 5.75
18. Marta Menkarska UKS Basket Aleksandrów Łódzki 12 67 5.58
19. Amelia Kowalska PTK Cocomore Pabianice 11 63 5.73
20. Zuzanna Dobroszek ŁKS KK Łódź 10 61 6.10
21. Justyna Klatd Widzew Łódź 11 61 5.55
22. Zuzanna Wiercioch UMKS Księżak Łowicz 10 61 6.10
23. Oliwia Gleń UKS Basket Aleksandrów Łódzki 12 56 4.67
24. Julia Rakowska Basket 4EVER Ksawerów 8 56 7.00
25. Maja Choińska Basket 4EVER Ksawerów, Basket 4EVER Ksawerów II 14 55 3.93
26. Amelia Papuga PTK Cocomore Pabianice 11 55 5.00
27. Wiktoria Wacławek MKS ÓSEMKA Skierniewice 9 54 6.00
28. Martyna Stępińska PTK Cocomore Pabianice 11 54 4.91
29. Natalia Kosior Basket 4EVER Ksawerów 12 51 4.25
30. Zuzanna Majchrzak PTK Cocomore Pabianice 11 50 4.55
31. Zuzanna Matias Widzew Łódź 11 49 4.45
32. Marta Byczkiewicz ŁKS KK Łódź 12 47 3.92
33. Patrycja Flaszka ŁKS KK Łódź 12 45 3.75
34. Antonina Kuleta UMKS Księżak Łowicz 10 45 4.50
35. Oliwia Andrysiewicz KKS Pro-Basket Kutno 12 44 3.67
36. Lena Rogużyńska Widzew Łódź 11 42 3.82
37. Nikola Pawlak KKS Pro-Basket Kutno 8 40 5.00
38. Joanna Pokorska Widzew Łódź 11 38 3.45
39. Wiktoria Jóźwik UKS Basket Aleksandrów Łódzki 10 38 3.80
40. Maria Milczarek PTK Cocomore Pabianice 11 38 3.45
41. Nikola Gajdzicka ŁKS KK Łódź 12 37 3.08
42. Nikola Rączka KKS Pro-Basket Kutno 10 37 3.70
43. Paulina Wójciak AKS SMS SP 38 Łódź 9 36 4.00
44. Zuzanna Koryzna Basket 4EVER Ksawerów, Basket 4EVER Ksawerów II 11 35 3.18
45. Eliza Kosko KKS Pro-Basket Kutno 8 35 4.38
46. Wiktoria Matyjaszczyk PTK Cocomore Pabianice 7 34 4.86
47. Karolina Jarmakowska Basket 4EVER Ksawerów, Basket 4EVER Ksawerów II 12 34 2.83
48. Gabriela Zacharska ŁKS KK Łódź 9 32 3.56
49. Zuzanna Skowron KKS Pro-Basket Kutno 10 31 3.10
50. Aleksandra Wojtczak ŁKS KK Łódź 8 30 3.75
51. Lena Weiner Basket 4EVER Ksawerów 10 29 2.90
52. Amelia Król MKS ÓSEMKA Skierniewice 11 29 2.64
53. Natalia Strugińska UMKS Księżak Łowicz 10 27 2.70
54. Patrycja Krzeszewska Basket 4EVER Ksawerów 12 26 2.17
55. Jadwiga Trześniewska AKS SMS SP 29 Łódź 11 26 2.36
56. Aleksandra Kubińska Basket 4EVER Ksawerów 12 25 2.08
57. Julia Dzieciuch UKS Basket Aleksandrów Łódzki 11 25 2.27
58. Wiktoria Wilczek PTK Cocomore Pabianice 11 24 2.18
59. Maria Duczek ŁKS KK Łódź 12 24 2.00
60. Julia Michalska KKS Pro-Basket Kutno 12 24 1.85
61. Vanessa Filak Basket 4EVER Ksawerów II 12 24 2.00
62. Aleksandra Wróbel UMKS Księżak Łowicz 10 24 2.40
63. Wiktoria Nawrocka Widzew Łódź 9 23 2.56
64. Karina Gacka Basket 4EVER Ksawerów II 12 22 1.83
65. Julia Wolny Basket 4EVER Ksawerów 12 22 1.83
66. Emilia Karasińska Basket 4EVER Ksawerów 9 22 2.44
67. Zuzanna Stańczykowska AKS SMS SP 38 Łódź 7 22 3.14
68. Ewa Klepczarek MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 21 1.75
69. Julia Mrozińska Widzew Łódź 11 21 1.91
70. Anna Pupar Widzew Łódź 7 20 2.86
71. Weronika Ozimek PTK Cocomore Pabianice 8 20 2.50
72. Aleksandra Matusiak AKS SMS SP 29 Łódź 11 20 1.82
73. Lena Krzykacz Basket 4EVER Ksawerów 11 20 1.82
74. Elwira Białas UMKS Księżak Łowicz 8 20 2.50
75. Wiktoria Jaros ŁKS KK Łódź 8 18 2.25
76. Maja Szmit Widzew Łódź 9 18 2.00
77. Nadia Masirek Basket 4EVER Ksawerów II 12 17 1.42
78. Natalia Puchalska AKS SMS SP 29 Łódź 11 16 1.45
79. Wiktoria Polakowska PTK Cocomore Pabianice 10 16 1.60
80. Wiktoria Szkopik Widzew Łódź 11 15 1.36
81. Eliza Woźniak ŁKS KK Łódź 11 14 1.27
82. Jowita Binkowska Widzew Łódź 11 14 1.27
83. Wiktoria Białecka UKS Basket Aleksandrów Łódzki 12 13 1.08
84. Nadia Gacka Basket 4EVER Ksawerów II 6 13 2.17
85. Patrycja Tyll AKS SMS SP 38 Łódź 12 11 0.92
86. Wiktoria Macudzińska Basket 4EVER Ksawerów II 8 11 1.38
87. Małgorzata Wawrzyniak AKS SMS SP 38 Łódź 8 10 1.25
88. Marta Mazur AKS SMS SP 29 Łódź 11 10 0.91
89. Wiktoria Rydlińska AKS SMS SP 29 Łódź 8 10 1.25
90. Zofia Musiałowicz Basket 4EVER Ksawerów II 12 10 0.83
91. Michalina Bieńkowska ŁKS KK Łódź 10 10 1.00
92. Snieżana Wyszyńska UMKS Księżak Łowicz 10 9 0.90
93. Julia Karasiewicz KKS Pro-Basket Kutno 6 8 1.33
94. Andżelika Materka Widzew Łódź 11 8 0.73
95. Zuzanna Uczciwek UMKS Księżak Łowicz 8 8 1.00
96. Blanka Pawlak UMKS Księżak Łowicz 9 8 0.89
97. Zuzanna Tyczko Basket 4EVER Ksawerów 8 8 1.00
98. Nikola Bajon UMKS Księżak Łowicz 10 6 0.60
99. Aleksandra Adamiec Basket 4EVER Ksawerów II 11 6 0.55
100. Lena Grobelna AKS SMS SP 29 Łódź 8 6 0.75
101. Amelia Krasoń AKS SMS SP 29 Łódź 9 6 0.67
102. Sara Mroziewicz KKS Pro-Basket Kutno 8 6 0.75
103. Zuzanna Kowalczyk Basket 4EVER Ksawerów II 8 5 0.63
104. Wiktoria Zych KKS Pro-Basket Kutno 12 5 0.42
105. Milena Gawrońska PTK Cocomore Pabianice 10 5 0.50
106. Maria Tomes Widzew Łódź 10 5 0.50
107. Alicja Fijałkowska AKS SMS SP 38 Łódź 9 5 0.56
108. Amelia Gągolewska KKS Pro-Basket Kutno 10 4 0.40
109. Maria Mielczarek Basket 4EVER Ksawerów II 6 4 0.67
110. Klaudia Stasiak AKS SMS SP 29 Łódź 7 4 0.57
111. Patrycja Miller AKS SMS SP 38 Łódź 12 4 0.33
112. Julia Drożdżowska PTK Cocomore Pabianice 10 4 0.40
113. Paulina Poremska AKS SMS SP 38 Łódź 8 4 0.50
114. Anna Aleksandrowicz UKS Basket Aleksandrów Łódzki 10 4 0.40
115. Julia Nowacka KKS Pro-Basket Kutno 10 4 0.40
116. Lena Dorr Basket 4EVER Ksawerów II 8 4 0.50
117. Małgorzata Niewiadomska AKS SMS SP 38 Łódź 12 3 0.25
118. Weronika Hekner UKS Basket Aleksandrów Łódzki 9 2 0.22
119. Julia Radziszewska Basket 4EVER Ksawerów II 8 2 0.25
120. Zofia Wasiak AKS SMS SP 38 Łódź 8 2 0.25
121. Zuzanna Świątek UKS Basket Aleksandrów Łódzki 11 2 0.18
122. Amelia Mekke MKS ÓSEMKA Skierniewice 8 1 0.13
123. Martyna Sobczak AKS SMS SP 29 Łódź 7 1 0.14
124. Oliwia Pastuszka AKS SMS SP 38 Łódź 10 1 0.10
125. Julia Ołubek AKS SMS SP 29 Łódź 11 1 0.09
126. Oktawia Wolska AKS SMS SP 29 Łódź 10 1 0.10
127. Sandra Włodarska KKS Pro-Basket Kutno 7 1 0.14
128. Nadia Przygoda MKS ÓSEMKA Skierniewice 11 0 0.00
129. Martyna Płuska MKS ÓSEMKA Skierniewice 6 0 0.00
130. Zuzanna Michalak AKS SMS SP 29 Łódź 6 0 0.00
131. Iga Chudzińska MKS ÓSEMKA Skierniewice 8 0 0.00
132. Julia Rataj AKS SMS SP 38 Łódź 10 0 0.00
133. Zuzanna Paszkiewicz MKS ÓSEMKA Skierniewice 8 0 0.00
134. Oliwia Podkoń AKS SMS SP 29 Łódź 6 0 0.00
135. Alicja Milczarek MKS ÓSEMKA Skierniewice 8 0 0.00
136. Oliwia Madejska MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 0 0.00
137. Nikola Kamińska AKS SMS SP 29 Łódź 6 0 0.00
138. Zofia Kozińska AKS SMS SP 29 Łódź 9 0 0.00
139. Antonina Gałka MKS ÓSEMKA Skierniewice 7 0 0.00
140. Klaudia Olczyk AKS SMS SP 29 Łódź 6 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz