Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Filip Sikora UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 3 54 18.00
2. Kacper Wójt AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 4 49 12.25
3. Igor Pajor KKS Pro-Basket Kutno 4 44 11.00
4. Dawid Cichocki ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 4 44 11.00
5. Jan Doroba UMKS Księżak Łowicz 4 41 10.25
6. Bartłomiej Bilski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 4 36 9.00
7. Tomasz Musialik ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 4 36 9.00
8. Norbert Wojda UMKS Księżak Łowicz 4 36 9.00
9. Miłosz Chrobot AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 4 35 8.75
10. Daniel Pawłowski KKS Pro-Basket Kutno 4 34 8.50
11. Franciszek Parda AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 4 32 8.00
12. Maciej Kenig ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 2 30 15.00
13. Kacper Dziedziela UMKS Księżak Łowicz 4 29 7.25
14. Mikołaj Śnieżyński ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 4 29 7.25
15. Marcel Spas AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 4 27 6.75
16. Adam Kołodziejczyk GTK GŁOWNO 3 27 9.00
17. Jakub Przystański ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 4 26 6.50
18. Maciej Lesiecki AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 4 24 6.00
19. Jan Feldman ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 4 23 5.75
20. Goran El-Ward AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 4 22 5.50
21. Wojciech Ronc UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 3 21 7.00
22. Patryk Hurynowicz AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2 21 10.50
23. Norbert Jaworski KKS Pro-Basket Kutno 4 20 5.00
24. Adam Wiktorowicz UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 3 19 6.33
25. Szymon Wyszogrodzki MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 3 19 6.33
26. Antoni Pietrzak UMKS Księżak Łowicz 4 19 4.75
27. Hubert Pisera KKS Pro-Basket Kutno 4 18 4.50
28. Szymon Szygulski UMKS Księżak Łowicz 4 17 4.25
29. Karol Kumosiński AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 4 17 4.25
30. Jakub Strzelczyk UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 3 17 5.67
31. Adrian Kozioł AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 4 16 4.00
32. Adam Figat MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 3 16 5.33
33. Mateusz Jaźwiński KKS Pro-Basket Kutno 4 14 3.50
34. Aleksander Malinowski GTK GŁOWNO 3 14 4.67
35. Ziemowit Kruk ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 4 13 3.25
36. Michał Cieślak UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 3 13 4.33
37. Mikołaj Stołek ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 2 12 6.00
38. Mateusz Węgrzynowicz AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2 12 6.00
39. Mikołaj Marchel MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 3 12 4.00
40. Mateusz Pińkowski UMKS Księżak Łowicz 4 10 2.50
41. Sylwester Mosiewicz UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 3 10 3.33
42. Aleksander Lindner ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 4 10 2.50
43. Dominik Smulczyk AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 4 9 2.25
44. Marcel Socha UMKS Księżak Łowicz 2 8 4.00
45. Witold Gacia MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 3 8 2.67
46. Marcel Baran ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 2 8 4.00
47. Damian Solarek ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 2 8 4.00
48. Wiktor Seferyński GTK GŁOWNO 3 7 2.33
49. Marcin Szczęsny UMKS Księżak Łowicz 4 7 1.75
50. Konstanty Boguszewski UMKS Księżak Łowicz 4 7 1.75
51. Wojciech Piszczyński GTK GŁOWNO 3 6 2.00
52. Oliwier Ołownia KKS Pro-Basket Kutno 2 6 3.00
53. Michał Kusiak Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 3 6 2.00
54. Jan Kowalczyk AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2 6 3.00
55. Michał Duda UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 3 6 2.00
56. Kacper Lesiewicz UMKS Księżak Łowicz 4 6 1.50
57. Miłosz Trzeciak Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 3 5 1.67
58. Krystian Zdunek MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 3 5 1.67
59. Filip Król MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 3 5 1.67
60. Mateusz Stachowiak UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 3 5 1.67
61. Jakub Bartoniewicz MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 3 5 1.67
62. Stanisław Płomiński ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 2 4 2.00
63. Kacper Słomowski GTK GŁOWNO 3 4 1.33
64. Paweł Pirek Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 3 4 1.33
65. Olaf Olaszczyk GTK GŁOWNO 2 4 2.00
66. Maciej Rydlewski KKS Pro-Basket Kutno 2 4 2.00
67. Kacper Zamożny Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 3 4 1.33
68. konrad Szczepanik UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 3 4 1.33
69. Stanisław Smoliński MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice, AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 3 1.00
70. Igor Mazurek AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 4 3 0.75
71. Maciej Fudała UMKS Księżak Łowicz 2 2 1.00
72. Jakub Baliński UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 3 2 0.67
73. Filip Puchalski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2 2 1.00
74. Jędrzej Antczak ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 2 2 1.00
75. Dawid Szostak MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 3 2 0.67
76. Igor Trojanowski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 4 2 0.50
77. Olaf Różycki ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 2 2 1.00
78. Kamil Gołębiewski KKS Pro-Basket Kutno 4 2 0.50
79. Oskar Hillebrand ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 2 2 1.00
80. Szymon Sawiak ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 2 2 1.00
81. Oskar Trzeciak Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 3 2 0.67
82. Witkor Józefecki KKS Pro-Basket Kutno 4 2 0.50
83. Milan Ziółkowski KKS Pro-Basket Kutno 2 2 1.00
84. Konrad Matyjasik GTK GŁOWNO 2 2 1.00
85. Adrian Grzegorz GTK GŁOWNO 3 2 0.67
86. Maksymilian Kotecki GTK GŁOWNO 3 1 0.33
87. Adam Greta MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 3 0 0.00
88. Jan Jaskuła MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 2 0 0.00
89. Krzysztof Sawiak ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 2 0 0.00
90. Tymoteusz Łukowczyk KKS Pro-Basket Kutno 2 0 0.00
91. Dawid Bednarek Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 3 0 0.00
92. Mikołaj Kotecki GTK GŁOWNO 2 0 0.00
93. Mikołaj Kaca KKS Pro-Basket Kutno 2 0 0.00
94. Szymon Oziębała Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 3 0 0.00
95. Bartosz Kaźmierski ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 2 0 0.00
96. Alan Witerek MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 2 0 0.00
97. Mateusz Bajon MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 3 0 0.00
98. Mikołaj Janicki GTK GŁOWNO 3 0 0.00
99. Marceli Beczek ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 2 0 0.00
100. Patryk Kierasiński Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 3 0 0.00
101. Karol Łuczak KKS Pro-Basket Kutno 4 0 0.00
102. Wiktor Smoliński MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice, AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2 0 0.00
103. Bartłomiej Szkup GTK GŁOWNO 2 0 0.00
104. Karol Krakowiak MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 3 0 0.00
105. Marcin Guzik Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 3 0 0.00
106. Jan Sęczkowski GTK GŁOWNO 3 0 0.00
107. Michał Wasiński UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 2 0 0.00
108. Stanisław Lis ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 2 0 0.00
109. Ksawery Antczak ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 2 0 0.00
110. Filip Marczak Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 3 0 0.00
111. Artur Sikora UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 3 0 0.00
112. Antoni Bałdys Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 2 0 0.00
113. Mateusz Cichy ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 4 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz