Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Przechwyty suma Przechwyty śr
1. Dawid Szostak MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 16 0.00
2. Miłosz Chrobot AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 15 0.00
3. Igor Pajor KKS Pro-Basket Kutno 16 0.00
4. Michał Duda UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 12 0.00
5. Kacper Lesiewicz UMKS Księżak Łowicz 16 0.00
6. Marcel Spas AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 16 0.00
7. Oskar Trzeciak Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 14 0.00
8. Kamil Gołębiewski KKS Pro-Basket Kutno 13 0.00
9. Ksawery Antczak ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 8 0.00
10. Daniel Pawłowski KKS Pro-Basket Kutno 14 0.00
11. Dawid Bednarek Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 14 0.00
12. Maciej Lesiecki AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 10 0.00
13. Wojciech Piszczyński GTK GŁOWNO 14 0.00
14. Ziemowit Kruk ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 13 0.00
15. Artur Sikora UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 16 0.00
16. Adam Greta MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 16 0.00
17. Franciszek Parda AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 16 0.00
18. Mikołaj Marchel MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 16 0.00
19. Antoni Pietrzak UMKS Księżak Łowicz 16 0.00
20. Filip Puchalski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 8 0.00
21. Aleksander Lindner ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 9 0.00
22. Mikołaj Stołek ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 12 0.00
23. Oliwier Ołownia KKS Pro-Basket Kutno 14 0.00
24. Bartosz Kaźmierski ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 10 0.00
25. Karol Łuczak KKS Pro-Basket Kutno 16 0.00
26. Mikołaj Kotecki GTK GŁOWNO 15 0.00
27. Filip Król MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 16 0.00
28. Milan Ziółkowski KKS Pro-Basket Kutno 10 0.00
29. Adam Wiktorowicz UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 16 0.00
30. Szymon Wyszogrodzki MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 14 0.00
31. Kacper Wójt AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 16 0.00
32. Marcin Szczęsny UMKS Księżak Łowicz 16 0.00
33. Patryk Hurynowicz AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 13 0.00
34. Marcel Socha UMKS Księżak Łowicz 13 0.00
35. Adrian Grzegorz GTK GŁOWNO 14 0.00
36. Karol Kumosiński AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 16 0.00
37. Jan Feldman ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 16 0.00
38. Wojciech Ronc UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 16 0.00
39. Mikołaj Śnieżyński ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 12 0.00
40. Paweł Pirek Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 12 0.00
41. Wiktor Smoliński MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice, AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 10 0.00
42. Szymon Sawiak ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 12 0.00
43. Mateusz Małek GTK GŁOWNO 8 0.00
44. Jakub Baliński UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 16 0.00
45. Witold Gacia MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 16 0.00
46. Miłosz Trzeciak Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 14 0.00
47. Maciej Fudała UMKS Księżak Łowicz 11 0.00
48. Bartłomiej Bilski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 16 0.00
49. Jędrzej Antczak ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 10 0.00
50. Mateusz Jaźwiński KKS Pro-Basket Kutno 16 0.00
51. Jakub Przystański ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 14 0.00
52. Patryk Kierasiński Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 14 0.00
53. Hubert Pisera KKS Pro-Basket Kutno 14 0.00
54. Olaf Olaszczyk GTK GŁOWNO 15 0.00
55. Jakub Strzelczyk UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 14 0.00
56. Filip Sikora UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 16 0.00
57. Goran El-Ward AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 16 0.00
58. Mateusz Węgrzynowicz AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 10 0.00
59. Michał Wasiński UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 8 0.00
60. Igor Mazurek AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 16 0.00
61. Krystian Zdunek MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 14 0.00
62. Oskar Hillebrand ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 12 0.00
63. Maksymilian Kotecki GTK GŁOWNO 15 0.00
64. Marcin Guzik Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 14 0.00
65. Tomasz Musialik ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 16 0.00
66. Michał Cieślak UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 14 0.00
67. Adam Kołodziejczyk GTK GŁOWNO 16 0.00
68. Dawid Gładki UMKS Księżak Łowicz 12 0.00
69. Aleksander Malinowski GTK GŁOWNO 14 0.00
70. Mateusz Pińkowski UMKS Księżak Łowicz 16 0.00
71. Mikołaj Kaca KKS Pro-Basket Kutno 12 0.00
72. Jan Kowalczyk AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 14 0.00
73. Marcel Baran ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 10 0.00
74. Filip Marczak Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 14 0.00
75. Adrian Kozioł AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 16 0.00
76. Filip Rosiak GTK GŁOWNO 8 0.00
77. Stanisław Smoliński MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice, AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 14 0.00
78. Krystian Warda GTK GŁOWNO 13 0.00
79. Maciej Nowacki UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 14 0.00
80. Konstanty Boguszewski UMKS Księżak Łowicz 14 0.00
81. Norbert Jaworski KKS Pro-Basket Kutno 16 0.00
82. Michał Kusiak Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 14 0.00
83. Ryszard Kurczak UMKS Księżak Łowicz 8 0.00
84. Dominik Smulczyk AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 16 0.00
85. Witkor Józefecki KKS Pro-Basket Kutno 13 0.00
86. Mateusz Cichy ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 16 0.00
87. Antoni Bałdys Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 10 0.00
88. konrad Szczepanik UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 13 0.00
89. Kacper Słomowski GTK GŁOWNO 16 0.00
90. Piotr Mieczkowski UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 11 0.00
91. Mateusz Stachowiak UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 12 0.00
92. Kacper Zamożny Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 14 0.00
93. Jan Pawlata GTK GŁOWNO 12 0.00
94. Karol Krakowiak MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 16 0.00
95. Szymon Szygulski UMKS Księżak Łowicz 16 0.00
96. Jakub Bartoniewicz MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 14 0.00
97. Adam Figat MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 14 0.00
98. Mikołaj Janicki GTK GŁOWNO 16 0.00
99. Norbert Wojda UMKS Księżak Łowicz 9 0.00
100. Dawid Cichocki ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 16 0.00
101. Tobiasz Wesołowski KKS Pro-Basket Kutno 9 0.00
102. Jan Doroba UMKS Księżak Łowicz 16 0.00
103. Miłosz Kaczmarek Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 12 0.00
104. Igor Trojanowski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 13 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz