Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jan Feldman ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 14 199 14.21
2. Filip Sikora UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 14 176 12.57
3. Igor Pajor KKS Pro-Basket Kutno 14 170 12.14
4. Daniel Pawłowski KKS Pro-Basket Kutno 12 167 13.92
5. Jan Doroba UMKS Księżak Łowicz 14 161 11.50
6. Adam Kołodziejczyk GTK GŁOWNO 14 139 9.93
7. Kacper Wójt AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 14 130 9.29
8. Dawid Cichocki ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 14 130 9.29
9. Oliwier Ołownia KKS Pro-Basket Kutno 12 121 10.08
10. Tomasz Musialik ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 14 99 7.07
11. Hubert Pisera KKS Pro-Basket Kutno 12 94 7.83
12. Adam Wiktorowicz UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 14 90 6.43
13. Norbert Jaworski KKS Pro-Basket Kutno 14 90 6.43
14. Bartłomiej Bilski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 14 89 6.36
15. Goran El-Ward AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 14 86 6.14
16. Miłosz Chrobot AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 13 81 6.23
17. Marcel Spas AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 14 76 5.43
18. Mikołaj Marchel MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 14 75 5.36
19. Franciszek Parda AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 14 72 5.14
20. Szymon Wyszogrodzki MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 12 71 5.92
21. Jakub Przystański ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 12 71 5.92
22. Karol Kumosiński AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 14 70 5.00
23. Mikołaj Śnieżyński ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 10 68 6.80
24. Piotr Mieczkowski UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 9 68 7.56
25. Norbert Wojda UMKS Księżak Łowicz 7 60 8.57
26. Jakub Bartoniewicz MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 12 58 4.83
27. Jakub Strzelczyk UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 12 57 4.75
28. Mateusz Jaźwiński KKS Pro-Basket Kutno 14 57 4.07
29. Szymon Szygulski UMKS Księżak Łowicz 14 57 4.07
30. Antoni Pietrzak UMKS Księżak Łowicz 14 55 3.93
31. Patryk Hurynowicz AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 11 55 5.00
32. Aleksander Malinowski GTK GŁOWNO 12 53 4.42
33. Maciej Lesiecki AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 8 48 6.00
34. Ziemowit Kruk ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 11 48 4.36
35. Jakub Baliński UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 14 47 3.36
36. Dawid Szostak MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 14 44 3.14
37. Wojciech Ronc UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 14 44 3.14
38. Adrian Kozioł AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 14 42 3.00
39. Mikołaj Stołek ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 10 40 4.00
40. Jan Kowalczyk AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 12 39 3.25
41. Michał Kusiak Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 14 39 2.79
42. Igor Mazurek AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 14 38 2.71
43. Mateusz Pińkowski UMKS Księżak Łowicz 14 38 2.71
44. Mikołaj Janicki GTK GŁOWNO 14 37 2.64
45. Mateusz Cichy ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 14 36 2.57
46. Mateusz Węgrzynowicz AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 10 35 3.50
47. Dominik Smulczyk AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 14 35 2.50
48. Adrian Grzegorz GTK GŁOWNO 12 34 2.83
49. Konstanty Boguszewski UMKS Księżak Łowicz 14 34 2.43
50. Maksymilian Kotecki GTK GŁOWNO 13 33 2.54
51. Krystian Warda GTK GŁOWNO 11 32 2.91
52. Dawid Gładki UMKS Księżak Łowicz 10 30 3.00
53. Jan Pawlata GTK GŁOWNO 10 30 3.00
54. Kacper Słomowski GTK GŁOWNO 14 29 2.07
55. Olaf Olaszczyk GTK GŁOWNO 13 28 2.15
56. Stanisław Smoliński MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice, AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 14 28 2.00
57. Krystian Zdunek MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 12 27 2.25
58. Michał Cieślak UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 14 27 1.93
59. Adam Figat MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 12 27 2.25
60. Mikołaj Kotecki GTK GŁOWNO 13 25 1.79
61. Wiktor Smoliński MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice, AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 10 24 2.40
62. Marcin Szczęsny UMKS Księżak Łowicz 14 24 1.71
63. Szymon Sawiak ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 10 23 2.09
64. Oskar Trzeciak Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 14 22 1.57
65. Kacper Zamożny Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 14 21 1.50
66. Filip Król MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 14 20 1.43
67. Karol Krakowiak MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 14 19 1.36
68. Karol Łuczak KKS Pro-Basket Kutno 14 17 1.21
69. Oskar Hillebrand ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 10 16 1.60
70. Maciej Nowacki UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 12 16 1.33
71. Aleksander Lindner ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 7 15 2.14
72. Marcel Baran ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 8 15 1.88
73. Miłosz Trzeciak Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 14 14 1.00
74. Paweł Pirek Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 12 13 1.08
75. Witold Gacia MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 14 13 0.93
76. Wiktor Seferyński GTK GŁOWNO 7 13 1.86
77. Wojciech Piszczyński GTK GŁOWNO 12 12 1.00
78. Marcel Socha UMKS Księżak Łowicz 11 12 1.09
79. Maciej Fudała UMKS Księżak Łowicz 9 12 1.33
80. Jędrzej Antczak ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 8 12 1.50
81. Witkor Józefecki KKS Pro-Basket Kutno 11 12 1.09
82. Michał Duda UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 11 11 1.00
83. Kacper Lesiewicz UMKS Księżak Łowicz 14 11 0.79
84. Igor Trojanowski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 11 11 1.00
85. Ksawery Antczak ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 8 10 1.25
86. konrad Szczepanik UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 13 9 0.69
87. Patryk Kierasiński Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 14 8 0.57
88. Mikołaj Kaca KKS Pro-Basket Kutno 10 8 0.80
89. Antoni Bałdys Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 10 8 0.80
90. Adam Greta MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 14 7 0.50
91. Bartosz Kaźmierski ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 8 7 0.88
92. Mateusz Małek GTK GŁOWNO 8 7 0.88
93. Mateusz Stachowiak UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 10 7 0.70
94. Dawid Bednarek Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 14 6 0.43
95. Artur Sikora UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 14 6 0.43
96. Marcin Guzik Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 14 6 0.43
97. Filip Marczak Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 14 6 0.43
98. Ryszard Kurczak UMKS Księżak Łowicz 8 6 0.75
99. Krzysztof Sawiak ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 7 6 0.86
100. Kamil Gołębiewski KKS Pro-Basket Kutno 12 4 0.33
101. Milan Ziółkowski KKS Pro-Basket Kutno 10 4 0.40
102. Filip Rosiak GTK GŁOWNO 8 2 0.25
103. Miłosz Kaczmarek Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 12 0 0.00
104. Tobiasz Wesołowski KKS Pro-Basket Kutno 7 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz