Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Patrycja Tomaszkiewicz MKS ÓSEMKA Skierniewice 8 190 23.75
2. Tatiana Redłowska PTK Pabianice 7 166 23.71
3. Anna Popek Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 9 164 18.22
4. Marta Obrębska UKS Szkoła Gortata 10 149 14.90
5. Zuzanna Śliwkiewicz Basket 4EVER Ksawerów II 8 148 18.50
6. Klaudia Banasiak Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 9 144 16.00
7. Magdalena Ryl LUKS TRÓJKA SIERADZ 8 141 17.63
8. Patrycja Lenart MUKS Bełchatów 10 137 13.70
9. Amelia Dzianach Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 10 135 13.50
10. Emilia Szczepaniak UKS Szkoła Gortata 10 134 13.40
11. Natalia Śliwińska Widzew Łódź 6 133 22.17
12. Anna Chwalbińska UKS Szkoła Gortata 10 129 12.90
13. Lilianna Malik Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 10 118 11.80
14. Amelia Papuga Basket 4EVER Ksawerów 10 113 11.30
15. Wiktoria Mikuła Basket 4EVER Ksawerów 10 112 11.20
16. Wiktoria Uławska PTK Pabianice 7 103 14.71
17. Zofia Śmigiel Basket 4EVER Ksawerów II 9 102 11.33
18. Wiktoria Wacławek MKS ÓSEMKA Skierniewice 8 101 12.63
19. Joanna Włodarczyk Basket 4EVER Ksawerów 7 101 14.43
20. Julia Rakowska Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 9 96 10.67
21. Natalia Dobrosz PTK Pabianice 7 88 12.57
22. Iga Stus MUKS Bełchatów 10 86 8.60
23. Marta Menkarska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 86 8.60
24. Weronika Nowakowska PTK Pabianice 4 84 21.00
25. Julia Błażejewska PTK Pabianice 7 81 11.57
26. Martyna Kubisiewicz UKS Szkoła Gortata 10 80 8.00
27. Martyna Stępińska PTK Pabianice 8 77 9.63
28. Julia Koryzna Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 8 76 9.50
29. Roksana Krawul Widzew Łódź 8 75 9.38
30. Antonina Janicka PTK Pabianice 5 74 14.80
31. Natalia Socha Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 10 72 7.20
32. Oliwia Dajer UKS Szkoła Gortata 8 72 9.00
33. Karolina Olszyńska Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 10 72 7.20
34. Oliwia Gleń UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 72 10.29
35. Oliwia Radziszewska Basket 4EVER Ksawerów 7 70 10.00
36. Oliwia Marciniak MUKS Bełchatów 8 69 8.63
37. Natalia Kosior Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 7 68 9.71
38. Aleksandra Graczyk Widzew Łódź 8 68 8.50
39. Wiktoria Wilczek PTK Pabianice 8 66 8.25
40. Antonina Kowalska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 65 6.50
41. Zuzanna Jagielska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 64 7.11
42. Zuzanna Kowalska UKS Szkoła Gortata 10 62 6.20
43. Hanna Musiałowicz Basket 4EVER Ksawerów II 10 59 5.90
44. Lilianna Stępnik MUKS Bełchatów 10 55 5.50
45. Klaudia Stasiak AKS SMS SP 29 Łódź 5 54 10.80
46. Weronika Lisiecka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 54 5.40
47. Kaja Serednicka Basket 4EVER Ksawerów II 8 54 6.75
48. Aleksandra Ziółkowska Basket 4EVER Ksawerów II 9 52 5.78
49. Natalia Młynarczyk PTK Pabianice 6 52 8.67
50. Nadia Mirowska LUKS TRÓJKA SIERADZ 9 52 5.78
51. Daria Uławska PTK Pabianice 8 52 5.78
52. Wiktoria Gajda Basket 4EVER Ksawerów 10 51 5.10
53. Zuzanna Warnecka MUKS Bełchatów 7 50 7.14
54. Józefina Grzanek UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 46 4.60
55. Jagoda Jurga Basket 4EVER Ksawerów II 8 46 5.75
56. Amelia Kowalska PTK Pabianice 7 46 6.57
57. Julita Kirsz Basket 4EVER Ksawerów II 10 44 4.40
58. Dominika Matelska UKS Szkoła Gortata 10 43 4.30
59. Aleksandra Bagińska Basket 4EVER Ksawerów II 10 43 3.91
60. Karolina Wiśniowska MKS ÓSEMKA Skierniewice 7 42 6.00
61. Patrycja Flaszka Widzew Łódź 8 40 5.00
62. Zuzanna Jeziorska Widzew Łódź 7 37 5.29
63. Oliwia Król MKS ÓSEMKA Skierniewice 8 37 4.63
64. Aniela Kurkiewicz MKS ÓSEMKA Skierniewice 7 36 5.14
65. Aleksandra Kubińska Basket 4EVER Ksawerów II 11 36 3.27
66. Jadwiga Trześniewska AKS SMS SP 29 Łódź 8 36 4.50
67. Barbara Heichman MKS ÓSEMKA Skierniewice 8 34 4.25
68. Oliwia Mąkolska MKS ÓSEMKA Skierniewice 8 33 4.13
69. Wiktoria Rydlińska AKS SMS SP 29 Łódź 8 25 3.13
70. Weronika Herman UKS Szkoła Gortata 8 24 3.00
71. Roksana Madej MUKS Bełchatów 6 22 3.67
72. Wiktoria Matyjaszczyk Basket 4EVER Ksawerów II 8 22 2.75
73. Maria Chodera Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 9 21 2.33
74. Joanna Pokorska Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 10 20 2.00
75. Wiktoria Lipińska MKS ÓSEMKA Skierniewice 8 20 2.50
76. Nicola Piątczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 20 2.22
77. Amelia Romanowska Widzew Łódź 5 19 3.80
78. Wiktoria Ochędalska UKS Szkoła Gortata 9 19 2.11
79. Maria Duczek Widzew Łódź 6 19 3.17
80. Wiktoria Sobaniec MUKS Bełchatów 8 17 2.13
81. Zuzanna Dobroszek Widzew Łódź 6 16 2.67
82. Weronika Michalak LUKS TRÓJKA SIERADZ 5 16 3.20
83. Wiktoria Białecka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 15 1.67
84. Sandra Pędziwiatr PTK Pabianice 4 15 3.75
85. Paulina Mirowska LUKS TRÓJKA SIERADZ 8 14 1.75
86. Aleksandra Wojtczak Widzew Łódź 6 14 2.33
87. Agata Słowińska UKS Szkoła Gortata 7 13 1.86
88. Zofia Wieczorek Widzew Łódź 8 12 1.50
89. Karolina Kaźmierczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 12 2.00
90. Klara Supera MKS ÓSEMKA Skierniewice 6 12 2.00
91. Weronika Szer UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 10 1.67
92. Gabriela Hilchen MKS ÓSEMKA Skierniewice 6 10 1.67
93. Marta Byczkiewicz Widzew Łódź 5 10 2.00
94. Marta Mazur AKS SMS SP 29 Łódź 7 10 1.43
95. Zofia Szafran PTK Pabianice 7 10 1.43
96. Tola Chabowska AKS SMS SP 29 Łódź 4 8 2.00
97. Aleksandra Matusiak AKS SMS SP 29 Łódź 6 7 1.17
98. Natalia Gryś MUKS Bełchatów 8 7 0.88
99. Małgorzata Zapart MUKS Bełchatów 5 7 1.40
100. Wiktoria Jóźwiak AKS SMS SP 29 Łódź 8 6 0.75
101. Zofia Dolacińska UKS Szkoła Gortata 7 4 0.57
102. Justyna Klatd Widzew Łódź 4 4 1.00
103. Natalia Puchalska AKS SMS SP 29 Łódź 5 2 0.40
104. Karolina Jarmakowska Basket 4EVER Ksawerów II 8 2 0.25
105. Marta Choińska LUKS TRÓJKA SIERADZ 8 2 0.25
106. Paulina Siudak Widzew Łódź 4 0 0.00
107. Oliwia Podkoń AKS SMS SP 29 Łódź 7 0 0.00
108. Lisa Jasińska MUKS Bełchatów 8 0 0.00
109. Weronika Gogulska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 5 0 0.00
110. Kinga WALKOWSKA LUKS TRÓJKA SIERADZ 5 0 0.00
111. Oliwia Jasica AKS SMS SP 29 Łódź 5 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz