Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Patrycja Tomaszkiewicz MKS ÓSEMKA Skierniewice 14 302 21.57
2. Natalia Śliwińska Widzew Łódź 12 272 22.67
3. Emilia Szczepaniak UKS Szkoła Gortata 16 265 16.56
4. Marta Obrębska UKS Szkoła Gortata 16 230 14.38
5. Tatiana Redłowska PTK CIS Multis Multum Pabianice 12 226 18.83
6. Magdalena Ryl LUKS TRÓJKA SIERADZ 12 224 18.67
7. Patrycja Lenart MUKS Bełchatów 14 204 14.57
8. Anna Chwalbińska UKS Szkoła Gortata 16 200 12.50
9. Anna Popek Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 12 198 16.50
10. Klaudia Banasiak Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 13 195 15.00
11. Amelia Dzianach Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 13 188 14.46
12. Zuzanna Śliwkiewicz Basket 4EVER Ksawerów 13 183 14.08
13. Wiktoria Uławska PTK CIS Multis Multum Pabianice 13 180 13.85
14. Wiktoria Wacławek MKS ÓSEMKA Skierniewice 14 176 12.57
15. Roksana Krawul Widzew Łódź 14 175 12.50
16. Klaudia Stasiak AKS SMS SP 29 Łódź 11 168 15.27
17. Amelia Papuga Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 14 156 11.14
18. Wiktoria Mikuła Basket 4EVER Ksawerów 15 151 10.07
19. Marta Menkarska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 14 145 10.36
20. Julia Koryzna Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 12 140 11.67
21. Natalia Dobrosz PTK CIS Multis Multum Pabianice 13 134 10.31
22. Lilianna Malik Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 12 134 11.17
23. Julia Rakowska Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 11 133 12.09
24. Oliwia Marciniak MUKS Bełchatów 12 130 10.83
25. Oliwia Gleń UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 129 11.73
26. Antonina Janicka PTK CIS Multis Multum Pabianice 11 124 11.27
27. Julia Błażejewska PTK CIS Multis Multum Pabianice 13 121 9.31
28. Zofia Śmigiel Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 12 119 9.92
29. Oliwia Dajer UKS Szkoła Gortata 13 117 9.00
30. Weronika Lisiecka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 14 111 7.93
31. Zuzanna Kowalska UKS Szkoła Gortata 16 108 6.75
32. Natalia Młynarczyk PTK CIS Multis Multum Pabianice 12 107 8.92
33. Martyna Kubisiewicz UKS Szkoła Gortata 16 104 6.50
34. Aleksandra Graczyk Widzew Łódź 12 101 8.42
35. Zuzanna Warnecka MUKS Bełchatów 11 100 9.09
36. Zuzanna Jagielska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 98 7.54
37. Maria Duczek Widzew Łódź 12 95 7.92
38. Iga Stus MUKS Bełchatów 11 91 8.27
39. Oliwia Radziszewska Basket 4EVER Ksawerów 12 91 7.58
40. Lilianna Stępnik MUKS Bełchatów 14 89 6.36
41. Antonina Kowalska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 14 89 6.36
42. Aleksandra Ziółkowska Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 16 89 5.56
43. Wiktoria Wilczek PTK CIS Multis Multum Pabianice 14 88 6.29
44. Jadwiga Trześniewska AKS SMS SP 29 Łódź 14 86 6.14
45. Natalia Kosior Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 11 84 7.64
46. Natalia Socha Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 13 81 6.23
47. Julita Kirsz Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 15 81 5.40
48. Martyna Stępińska PTK CIS Multis Multum Pabianice 14 80 5.71
49. Karolina Olszyńska Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 12 78 6.50
50. Wiktoria Gajda Basket 4EVER Ksawerów 15 74 4.93
51. Nicola Piątczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 71 5.46
52. Aniela Kurkiewicz MKS ÓSEMKA Skierniewice 13 71 5.46
53. Józefina Grzanek UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 14 70 5.00
54. Hanna Musiałowicz Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 15 70 4.67
55. Aleksandra Kubińska Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 17 67 3.94
56. Nadia Mirowska LUKS TRÓJKA SIERADZ 13 65 5.00
57. Oliwia Król MKS ÓSEMKA Skierniewice 14 65 4.64
58. Dominika Matelska UKS Szkoła Gortata 16 62 3.88
59. Kaja Serednicka Basket 4EVER Ksawerów II 11 62 5.64
60. Patrycja Flaszka Widzew Łódź 13 61 4.69
61. Daria Uławska PTK CIS Multis Multum Pabianice 14 59 3.93
62. Karolina Wiśniowska MKS ÓSEMKA Skierniewice 13 59 4.54
63. Aleksandra Bagińska Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 14 52 3.47
64. Jagoda Jurga Basket 4EVER Ksawerów II 12 49 4.08
65. Amelia Kowalska PTK CIS Multis Multum Pabianice 10 48 4.80
66. Zuzanna Jeziorska Widzew Łódź 11 47 4.27
67. Barbara Heichman MKS ÓSEMKA Skierniewice 14 47 3.36
68. Paulina Mirowska LUKS TRÓJKA SIERADZ 12 40 3.33
69. Wiktoria Matyjaszczyk Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 14 40 2.86
70. Roksana Madej MUKS Bełchatów 10 40 4.00
71. Wiktoria Rydlińska AKS SMS SP 29 Łódź 12 39 3.25
72. Amelia Romanowska Widzew Łódź 11 39 3.55
73. Zofia Wieczorek Widzew Łódź 14 38 2.71
74. Oliwia Mąkolska MKS ÓSEMKA Skierniewice 14 37 2.64
75. Wiktoria Ochędalska UKS Szkoła Gortata 14 36 2.57
76. Agata Słowińska UKS Szkoła Gortata 12 35 2.92
77. Weronika Herman UKS Szkoła Gortata 13 31 2.38
78. Wiktoria Lipińska MKS ÓSEMKA Skierniewice 13 29 2.23
79. Weronika Michalak LUKS TRÓJKA SIERADZ 7 29 4.14
80. Zuzanna Dobroszek Widzew Łódź 11 25 2.27
81. Wiktoria Białecka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 25 1.92
82. Joanna Pokorska Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 13 24 1.85
83. Aleksandra Wojtczak Widzew Łódź 10 22 2.20
84. Aleksandra Matusiak AKS SMS SP 29 Łódź 12 22 1.83
85. Gabriela Hilchen MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 22 1.83
86. Maria Chodera Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 12 21 1.75
87. Klara Supera MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 18 1.50
88. Marta Mazur AKS SMS SP 29 Łódź 13 17 1.31
89. Wiktoria Sobaniec MUKS Bełchatów 9 17 1.89
90. Natalia Gryś MUKS Bełchatów 11 12 1.09
91. Tola Chabowska AKS SMS SP 29 Łódź 7 12 1.71
92. Justyna Klatd Widzew Łódź 9 12 1.33
93. Małgorzata Zapart MUKS Bełchatów 9 11 1.22
94. Natalia Puchalska AKS SMS SP 29 Łódź 10 11 1.10
95. Zofia Szafran PTK CIS Multis Multum Pabianice 12 10 0.83
96. Marta Byczkiewicz Widzew Łódź 9 10 1.11
97. Weronika Łazarska AKS SMS SP 29 Łódź 7 8 1.14
98. Wiktoria Jóźwiak AKS SMS SP 29 Łódź 14 8 0.57
99. Paulina Siudak Widzew Łódź 8 5 0.63
100. Zuzanna Swircz UKS Szkoła Gortata 8 5 0.63
101. Lisa Jasińska MUKS Bełchatów 12 5 0.42
102. Zofia Dolacińska UKS Szkoła Gortata 11 4 0.36
103. Marta Choińska LUKS TRÓJKA SIERADZ 11 4 0.36
104. Maja Sieradzka AKS SMS SP 29 Łódź 8 2 0.25
105. Karolina Jarmakowska Basket 4EVER Ksawerów II 9 2 0.22
106. Oliwia Podkoń AKS SMS SP 29 Łódź 7 0 0.00
107. Kinga WALKOWSKA LUKS TRÓJKA SIERADZ 9 0 0.00
108. Oliwia Jasica AKS SMS SP 29 Łódź 9 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Platin Studio SandBus Manufaktura MAKiS Vera Sport

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi PZkosz