Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Oliwia Książek ŁKS KK Łódź 16 275 17.19
2. Martyna Goszczyńska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 15 275 18.33
3. Aida Miazek Widzew Łódź 16 253 15.81
4. Oliwia Janicka Widzew Łódź 15 228 15.20
5. Alicja Waszczykowska Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 14 226 16.14
6. Aleksandra Kowalska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 15 202 13.47
7. Weronika Puchacz ŁKS KK Łódź 16 179 11.19
8. Otylia Pawlak Widzew Łódź 16 178 11.13
9. Nikola Tomasik Widzew Łódź 15 176 11.73
10. Wiktoria Kurzawska AKS SMS Geocover Łódź 15 163 10.87
11. Julia Wnorowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 15 158 10.53
12. Justyna Andziak KS APP Intenso Kutno 15 153 10.20
13. Maria Grudzień Widzew Łódź 13 150 11.54
14. Laura Banaszczyk Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 14 140 10.00
15. Julia Dresler Widzew Łódź 12 139 11.58
16. Gabriela Wiercińska AKS SMS Geocover Łódź 15 139 9.27
17. Aleksandra Mikuta UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 15 118 7.87
18. Iga Nalberczyńska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 15 117 7.80
19. Julia Tomczak ŁKS KK Łódź 14 117 8.36
20. Matylda Frydrych AKS SMS Geocover Łódź 15 116 7.73
21. Laura Weber UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 15 115 7.67
22. Oliwia Bęben UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 15 114 7.60
23. Izabela Żak AKS SMS Geocover Łódź 15 112 7.47
24. Aleksandra Mackiel KS APP Intenso Kutno 15 110 7.33
25. Joanna Szeklicka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 109 10.90
26. Paulina Poniszewska KS APP Intenso Kutno 13 105 8.08
27. Julia Rakowska Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 11 105 9.55
28. Aleksandra Dzięciołowska ŁKS KK Łódź 16 104 6.50
29. Weronika Kirsz Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 13 103 7.92
30. Natalia Dobrosz PTK Pabianice 14 100 7.14
31. Zuzanna Prochuń Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 14 98 7.00
32. Wiktoria Uławska PTK Pabianice 14 97 6.93
33. Patrycja Sadlik UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 96 8.73
34. Klaudia Banasiak Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 10 94 9.40
35. Weronika Dziśnieńska AKS SMS Geocover Łódź 13 88 6.77
36. Marcelina Błoch Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 12 84 7.00
37. Tatiana Redłowska PTK Pabianice 12 83 6.92
38. Natalia Młynarczyk PTK Pabianice 14 82 5.86
39. Maja Woźniak ŁKS KK Łódź 13 81 6.23
40. Karolina Żygadło Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 15 80 5.33
41. Viktoria Bajer AKS SMS Geocover Łódź 12 79 6.58
42. Antonina Janicka PTK Pabianice 14 79 5.64
43. Julia Koryzna Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 9 78 8.67
44. Maja Strugarek ŁKS KK Łódź 15 76 5.07
45. Zuzanna Śliwkiewicz Basket 4EVER Ksawerów II 12 73 6.08
46. Barbara Lubaszka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 15 69 4.60
47. Klaudia Białoskórska KS APP Intenso Kutno 14 68 4.86
48. Maria Mohajt AKS SMS Geocover Łódź 15 65 4.33
49. Zuzanna Szremska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 15 63 4.20
50. Natalia Adamus ŁKS KK Łódź 8 61 7.63
51. Wiktoria Mikuła Basket 4EVER Ksawerów II 13 60 4.62
52. Oliwia Dajer KS APP Intenso Kutno 12 59 4.92
53. Julia Błażejewska PTK Pabianice 15 57 3.80
54. Amelia Papuga Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice, Basket 4EVER Ksawerów II 13 55 4.23
55. Zuzanna Trybułowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 55 4.58
56. Adrianna Bogusiewicz Widzew Łódź 13 52 4.00
57. Anna Kamieniak Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 14 52 3.71
58. Wiktoria Gajda Basket 4EVER Ksawerów II 14 49 3.50
59. Sandra Jarmakowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 49 3.77
60. Natalia Bednarek UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 14 45 3.21
61. Zuzanna Lipińska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 10 45 4.50
62. Natalia Kosior Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice, Basket 4EVER Ksawerów II 12 45 3.75
63. Nikola Kacprzyk - Rosiak Widzew Łódź 15 44 2.93
64. Daria Uławska PTK Pabianice 15 42 2.80
65. Oliwia Radziszewska Basket 4EVER Ksawerów II 12 41 3.42
66. Amelia Kołodziej Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 14 39 2.79
67. Wiktoria Młynarczyk Widzew Łódź 16 37 2.31
68. Kinga Rutkowska ŁKS KK Łódź 16 36 2.25
69. Patrycja Kisiel ŁKS KK Łódź 12 34 2.83
70. Martyna Królikowska KS APP Intenso Kutno 15 32 2.13
71. Wiktoria Głębocka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 27 2.08
72. Oliwia Łubińska KS APP Intenso Kutno 14 26 1.86
73. Joanna Krawczyk Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 7 25 3.57
74. Martyna Stępińska PTK Pabianice 13 24 1.85
75. Zofia Kowalska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 13 24 1.85
76. Oliwia Tomasik KS APP Intenso Kutno 13 24 1.85
77. Aleksandra Ziółkowska Basket 4EVER Ksawerów II 9 22 2.44
78. Wiktoria Rutkowska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 14 21 1.50
79. Maria Błoch Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 13 21 1.50
80. Olga Chrobocińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 21 2.10
81. Wiktoria Wilczek PTK Pabianice 11 19 1.73
82. Aleksandra Śpiewak Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 13 18 1.38
83. Weronika Błaszczyk Widzew Łódź 15 18 1.20
84. Natalia Śliwińska Widzew Łódź 8 18 2.25
85. Lena Kozłowska Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 10 15 1.50
86. Zuzanna Urban KS APP Intenso Kutno 13 11 0.85
87. Aleksandra Kubińska Basket 4EVER Ksawerów II 10 11 1.10
88. Wiktoria Rączka KS APP Intenso Kutno 13 10 0.77
89. Julita Kirsz Basket 4EVER Ksawerów II 9 9 1.00
90. Zofia Szafran PTK Pabianice 14 8 0.57
91. Paulina Krawczyk KS APP Intenso Kutno 12 6 0.50
92. Julita Sadowska ŁKS KK Łódź 8 5 0.63
93. Nikola Rączka KS APP Intenso Kutno 11 2 0.18

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz