Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Maciej Barański SKS Start Łódź 11 241 21.91
2. Maksymilian Gajek ŁKS II Szkoła Gortata, ŁKS I Szkoła Gortata 10 217 21.70
3. Dorian El-Ward MKS ÓSEMKA Skierniewice 10 209 20.90
4. Jakub Kowalewski KS Kutno 10 195 19.50
5. Szymon Biegański ŁKS II Szkoła Gortata 11 167 15.18
6. Kacper Moczkowski PKK 99 Pabianice 12 162 13.50
7. Bartosz Andraszewski AZS PWSZ Skierniewice 10 154 15.40
8. Wojciech Wierzchowski PKK 99 Pabianice 11 144 13.09
9. Mikołaj Miśkiewicz AZS PWSZ Skierniewice 7 144 20.57
10. Jakub Marczak KS Kutno 10 143 14.30
11. Jan Kurowski PKK 99 Pabianice 10 143 14.30
12. Szymon Rękoś ŁKS II Szkoła Gortata, ŁKS I Szkoła Gortata 11 134 12.18
13. Jakub Wojtczak KS Kutno 10 129 12.90
14. Mikołaj Majer ŁKS II Szkoła Gortata, ŁKS I Szkoła Gortata 11 129 11.73
15. Łukasz Pińkowski UMKS Księżak Łowicz 10 127 12.70
16. Kamil Dogadalski KS Kutno 9 122 13.56
17. Filip Kijewski SKS Start Łódź 11 120 10.91
18. Jakub Bogus UMKS Księżak Łowicz 11 118 10.73
19. Jakub Zapart ŁKS II Szkoła Gortata, ŁKS I Szkoła Gortata 7 114 16.29
20. Filip Antosik MKS ÓSEMKA Skierniewice 10 108 10.80
21. Mikołaj Osiecki KS Kutno 8 106 13.25
22. Jan Łuczak MKS ÓSEMKA Skierniewice 11 104 9.45
23. Wojciech Żurawski ŁKS II Szkoła Gortata, ŁKS I Szkoła Gortata 10 98 9.80
24. Bartosz Białczak UMKS Księżak Łowicz 10 96 9.60
25. Wiktor Szewczyk ŁKS II Szkoła Gortata, ŁKS I Szkoła Gortata 11 92 8.36
26. Maciej Wójcik MKS ÓSEMKA Skierniewice 11 92 8.36
27. Marcel Barburski SKS Start Łódź 11 87 7.91
28. Dominik Wilk UMKS Księżak Łowicz 10 85 8.50
29. Aleksander Jęch PKK 99 Pabianice 11 85 7.73
30. Nikodem Tartanus MKS ÓSEMKA Skierniewice 10 83 8.30
31. Kacper Koc ŁKS II Szkoła Gortata, ŁKS I Szkoła Gortata 7 82 11.71
32. Maciej Kidawa PKK 99 Pabianice 7 80 11.43
33. Kajetan Kowalski UMKS Księżak Łowicz 11 79 7.18
34. Michał Sierocki KS Kutno 10 79 7.90
35. Dawid Kuligowski PKK 99 Pabianice 12 78 6.50
36. Jakub Sadowniczyk AZS PWSZ Skierniewice 8 77 9.63
37. Szymon Borowski ŁKS II Szkoła Gortata, ŁKS I Szkoła Gortata 7 77 11.00
38. Bartłomiej Kurbiel PKK 99 Pabianice 11 74 6.73
39. Jakub Zieliński KS Kutno 9 74 8.22
40. Mikołaj Duda ŁKS II Szkoła Gortata 12 73 6.08
41. Jan Sut SKS Start Łódź 7 71 10.14
42. Piotr Wlazło PKK 99 Pabianice 11 71 6.45
43. Maksymilian Jęch PKK 99 Pabianice 10 69 6.90
44. Jakub Domanowski AZS PWSZ Skierniewice 7 68 9.71
45. Szymon Bakalarz ŁKS II Szkoła Gortata 10 68 6.80
46. Maciej Szalak ŁKS II Szkoła Gortata, ŁKS I Szkoła Gortata 6 66 11.00
47. Filip Śnieżyński ŁKS II Szkoła Gortata, ŁKS I Szkoła Gortata 9 66 7.33
48. Wiktor Pierzchalski ŁKS II Szkoła Gortata 11 65 5.91
49. Bartosz Górnicki ŁKS II Szkoła Gortata, ŁKS I Szkoła Gortata 6 64 10.67
50. Jan Ośródka SKS Start Łódź 11 63 5.73
51. Zbigniew Krauze ŁKS II Szkoła Gortata 8 63 7.88
52. Antoni Lewicki KS Kutno 8 63 7.88
53. Mateusz Skoneczka PKK 99 Pabianice 12 62 5.17
54. Mateusz Błasiak MKS ÓSEMKA Skierniewice, KKS BZURA Łowicz 9 60 6.67
55. Maksym Branicki UMKS Księżak Łowicz 6 58 9.67
56. Piotr Szczepaniak SKS Start Łódź 11 56 5.09
57. Szymon Durmaj UMKS Księżak Łowicz 9 51 5.67
58. Jakub Gawlas PKK 99 Pabianice 8 50 6.25
59. Bartosz Keller ŁKS I Szkoła Gortata 6 47 7.83
60. Filip Kłosiński AZS PWSZ Skierniewice 10 45 4.50
61. Natan Ręklewski SKS Start Łódź 7 36 5.14
62. Kacper Kacprzak ŁKS II Szkoła Gortata 10 32 3.20
63. Marcel Mękarski ŁKS II Szkoła Gortata 8 30 3.75
64. Maciej Zatorski ŁKS II Szkoła Gortata 8 30 3.75
65. Jakub Marat AZS PWSZ Skierniewice 9 30 3.33
66. Sebastian Pszkit ŁKS II Szkoła Gortata 11 28 2.55
67. Jan Załuski UMKS Księżak Łowicz 8 23 2.88
68. Dawid Szachogłuchowicz ŁKS II Szkoła Gortata 6 21 3.50
69. Bartek Szłapa SKS Start Łódź 7 19 2.71
70. Kajetan Kubiński SKS Start Łódź 8 18 2.25
71. Wojciech Szygulski UMKS Księżak Łowicz 11 17 1.55
72. Gabriel Wojda MKS ÓSEMKA Skierniewice, KKS BZURA Łowicz 7 16 2.29
73. Igor Grzybowski MKS ÓSEMKA Skierniewice 9 16 1.78
74. Michał Nita ŁKS II Szkoła Gortata 11 15 1.36
75. Hubert Nowakowski SKS Start Łódź 9 15 1.67
76. Jakub Berut PKK 99 Pabianice 8 14 1.75
77. Dawid Filipczak KS Kutno 7 13 1.86
78. Maciej Rutkowski AZS PWSZ Skierniewice 6 13 2.17
79. Gabriel Ciesielski MKS ÓSEMKA Skierniewice 6 12 2.00
80. Maksymilian Rusin AZS PWSZ Skierniewice 9 11 1.22
81. Filip Piechota MKS ÓSEMKA Skierniewice 10 11 1.10
82. Szymon Rechnio AZS PWSZ Skierniewice 6 9 1.50
83. Bartłomiej Wójcik UMKS Księżak Łowicz 11 7 0.64
84. Krzysztof Juźwiuk MKS ÓSEMKA Skierniewice 6 5 0.83
85. Mikołaj Tracz SKS Start Łódź 6 4 0.67
86. Kacper Bizub AZS PWSZ Skierniewice 6 4 0.67
87. Patryk Trębacz MKS ÓSEMKA Skierniewice 8 4 0.50
88. Hubert Merek SKS Start Łódź 6 0 0.00
89. Bartosz Dziuba AZS PWSZ Skierniewice 6 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz