Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Sezon Liga Drużyna Hala Adres Miasto Dzień tygodnia Godzina Czy preferowana Certyfikat Zdjęcie
2020/2021 2LK AKS ZŁY ZS nr 55 ul. Gwiaździsta 35 Warszawa Sobota 15:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK SMS PZKosz II Łomianki Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe Stanisława Staszica 2 Łomianki Niedziela 13:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK ŁKS Łódź Zatoka Sportu Politechniki 10 Łódź Sobota 17:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK KU AZS UMCS Lublin Akademicki Ośrodek Sportowy Langiewicza 22 Lublin Sobota NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK UKS Basket SMS Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II ul. Waryńskiego 22/26 Aleksandrów Łódzki Sobota 14:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK UKS Huragan Wołomin OSiR Huragan ul. Korsaka 4 Wołomin Sobota 15:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK SKS 12 Warszawa Liceum nr LXII ul. Konwiktorska 5/7 Warszawa Sobota 12:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego ul. Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Sobota TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Repkowska 3 Sokołów Podlaski Sobota NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK UKS 4 Ursus Hala sportowa SP 382 ul. Konińska 2 Warszawa Sobota 11:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK TK Nowa Wieś ZSP Nowa Wieś ul. Główna 96 Nowa Wieś Sobota 11:30 TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK UKS 4 Ursus Hala SP 127 ul. Kowieńska 12/20 Warszawa Sobota 11:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK ŁKS Łódź MOSiR Łódź Ks. Skorupki 21 Łódź Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK ÓSEMKA Lucyna Day Spa Skierniewice OSiR nr 3 ul. Tetmajera 7 Skierniewice Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK Lider Pruszków Hala Sportowa SP nr 3 Al. Wojska Polskiego 34 Pruszków --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK KU AZS UMCS Lublin Hala im. Zdzisława Niedzieli Al.Zygmuntowskie 4 Lublin Sobota TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK Lider Pruszków MOS Pruszków ul. Gomulińskiego 4 Pruszków Niedziela 17:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK MUKS Piaseczno ZSP Józefosław ul. Kameralna 11 Piaseczno --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK MUKS Piaseczno SP 5 ul. Szkolna 14 Piaseczno Sobota 15:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LK UKS Trójka Żyrardów AQUA ul. Pileckiego 25/27 Żyrardów Sobota 20:00 TAK Pokaż certyfikat ---

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz