Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Wiktoria Stępień MUKS AZS Umed Łódź 3 63 21.00
2. Katarzyna Owczarek MUKS AZS Umed Łódź 3 45 15.00
3. Aleksandra Iwaniuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 41 13.67
4. Aleksandra Welenc MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 37 12.33
5. Anna Matras MUKS AZS Umed Łódź 3 36 12.00
6. Agnieszka Lichomska UKS 4 Ursus Warszawa 2 34 17.00
7. Magdalena Pingwara MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 31 10.33
8. Aneta Supeł UKS 4 Ursus Warszawa 2 26 13.00
9. Zofia Wrona UKS Nowa Wieś 2 24 12.00
10. Zuzanna Gortat Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 24 24.00
11. Anna Pietkiewicz UKS Huragan Wołomin 3 23 7.67
12. Barbara Ośko Kanokajaki Basket 51 Lublin 2 23 11.50
13. Aleksandra Szostakiewicz UKS Huragan Wołomin 3 22 7.33
14. Laura Ślabska SKS 12 Warszawa 1 19 19.00
15. Agata Kowalczyk UKS Huragan Wołomin 2 19 9.50
16. Wiktoria Rzeźnik MUKS AZS Umed Łódź 3 19 6.33
17. Klaudia Walkowska UKS Huragan Wołomin 3 18 6.00
18. Inga Korczak UKS 4 Ursus Warszawa 2 18 9.00
19. Marta Tomczuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 17 5.67
20. Monika Żelechowska Kanokajaki Basket 51 Lublin 2 17 8.50
21. Wiktoria Skuzińska UKS Huragan Wołomin 2 17 8.50
22. Maria Wybraniec MUKS AZS Umed Łódź 2 17 8.50
23. Kaja Jaguś UKS Nowa Wieś 2 17 8.50
24. Aleksandra Dacka Kanokajaki Basket 51 Lublin 2 17 8.50
25. Aleksandra Kazarnowicz UKS Nowa Wieś 2 15 7.50
26. Anita Kisiel Kanokajaki Basket 51 Lublin 2 14 7.00
27. Martyna Częścik SKS 12 Warszawa 1 14 14.00
28. Weronika Szymczyk UKS Nowa Wieś 2 13 6.50
29. Amelia Woźniak LUKS Trójka Sieradz 2 13 6.50
30. Patrycja Bogusz MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 13 4.33
31. Martyna Kikowska LUKS Trójka Sieradz 2 12 6.00
32. Klaudia Babecka UKS 4 Ursus Warszawa 2 12 6.00
33. Katarzyna Dżochowska MUKS AZS Umed Łódź 3 12 4.00
34. Alicja Janczak SKS 12 Warszawa 1 11 11.00
35. Kinga Kokosza UKS Huragan Wołomin 3 10 3.33
36. Natalia Pietrzak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 10 3.33
37. Aleksandra Pląsek UKS Huragan Wołomin 2 10 5.00
38. Klaudia Mężyńska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 10 3.33
39. Anna Przeździecka UKS 4 Ursus Warszawa 2 10 5.00
40. Wiktoria Ozga MUKS AZS Umed Łódź 3 10 3.33
41. Zuzanna Osyda LUKS Trójka Sieradz 2 10 5.00
42. Katarzyna Skrzypczak UKS Nowa Wieś 1 9 9.00
43. Vanessa Engele SKS 12 Warszawa 1 9 9.00
44. Magda Rapucha Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 9 9.00
45. Kinga Keler LUKS Trójka Sieradz 1 9 9.00
46. Magdalena Kowalska MUKS AZS Umed Łódź 3 9 3.00
47. Julia Januszewska Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 9 9.00
48. Weronika Jaworska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 9 3.00
49. Maria Jadczak LUKS Trójka Sieradz 2 8 4.00
50. Izabela Witkowska MUKS AZS Umed Łódź 2 8 4.00
51. Zuzanna Roszczyk UKS Nowa Wieś 2 8 4.00
52. Paulina Stromecka UKS Nowa Wieś 2 8 4.00
53. Aleksandra Kozłowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 8 8.00
54. Katarzyna Dajos Kanokajaki Basket 51 Lublin 2 8 4.00
55. Marcelina Krajewska LUKS Trójka Sieradz 2 8 4.00
56. Oliwia Szczepanik MUKS AZS Umed Łódź 2 7 3.50
57. Martyna Olczyk UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 7 7.00
58. Anna Banaszek UKS Huragan Wołomin 3 7 2.33
59. Magdalena Czubaszek Kanokajaki Basket 51 Lublin 2 7 3.50
60. Zofia Dąbrowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 6 6.00
61. Wiktoria Świniarska LUKS Trójka Sieradz 1 6 6.00
62. Paulina Bukowska UKS 4 Ursus Warszawa 1 6 6.00
63. Natalia Pawłowska MUKS AZS Umed Łódź 2 6 3.00
64. Zuzanna Jestadt UKS Nowa Wieś 2 6 3.00
65. Barbara Ziemoląg Kanokajaki Basket 51 Lublin 2 6 3.00
66. Natalia Bochenek SKS 12 Warszawa 1 6 6.00
67. Martyna Zdunek Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 6 6.00
68. Natalia Życka UKS Nowa Wieś 2 6 3.00
69. Bianka Bałwas UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 5 5.00
70. Wiktoria Gruda LUKS Trójka Sieradz 1 4 4.00
71. Patrycja Wróbel UKS 4 Ursus Warszawa 2 4 2.00
72. Ewa Łazuchiewicz LUKS Trójka Sieradz 1 4 4.00
73. Aleksandra Dec MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 4 2.00
74. Aleksandra Podskoczyj Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 4 4.00
75. Katarzyna Mierzejewska LUKS Trójka Sieradz 2 4 2.00
76. Agata Jasińska UKS Nowa Wieś 2 4 2.00
77. Kinga Antczak SKS 12 Warszawa 1 4 4.00
78. Karolina Zieniewska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 4 2.00
79. Paulina Denkiewicz Kanokajaki Basket 51 Lublin 2 4 2.00
80. Mariola Dzikowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 3 4 1.33
81. Katarzyna Lubczyńska LUKS Trójka Sieradz 2 3 1.50
82. Wiktoria Woźniak SKS 12 Warszawa 1 3 3.00
83. Julia Surowińska Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 3 3.00
84. Sylwia Sobczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 3 3.00
85. Klaudia Trochonowicz Kanokajaki Basket 51 Lublin 1 2 2.00
86. Maria Ćwiklińska Kanokajaki Basket 51 Lublin 2 2 1.00
87. Astrid Mbolela Ilunga SKS 12 Warszawa 1 2 2.00
88. Zuzanna Trznadel Kanokajaki Basket 51 Lublin 1 2 2.00
89. Żaneta Januszewska Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 2 2.00
90. Karolina Rybkowska UKS 4 Ursus Warszawa 2 2 1.00
91. Agnieszka Cichocka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 2 2.00
92. Gabriela Kosior SKS 12 Warszawa 1 2 2.00
93. Julia Sobieraj SKS 12 Warszawa 1 0 0.00
94. Maja Wesołowska UKS Nowa Wieś 1 0 0.00
95. Maja Skowrońska LUKS Trójka Sieradz 1 0 0.00
96. Nikola Kardasz Kanokajaki Basket 51 Lublin 2 0 0.00
97. Agnieszka Jędrzejewska UKS 4 Ursus Warszawa 1 0 0.00
98. Karolina Holka Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 0 0.00
99. Zofia Owczarek SKS 12 Warszawa 1 0 0.00
100. Blanka Bernat UKS 4 Ursus Warszawa 1 0 0.00
101. Dominika Słomka UKS 4 Ursus Warszawa 1 0 0.00
102. Magdalena Kulińska UKS 4 Ursus Warszawa 1 0 0.00
103. Alicja Jasińska UKS Nowa Wieś 1 0 0.00
104. Karolina Nowicka UKS Huragan Wołomin 2 0 0.00
105. Wiktoria Bogusz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 0 0.00
106. Zofia Rojowska Kanokajaki Basket 51 Lublin 1 0 0.00
107. Milena Tarkowska Kanokajaki Basket 51 Lublin 1 0 0.00
108. Kamila Hutnik LUKS Trójka Sieradz 1 0 0.00
109. Iga Radwan SKS 12 Warszawa 1 0 0.00
110. Marta Tobiasz LUKS Trójka Sieradz 2 0 0.00
111. Justyna Kozarska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 0 0.00
112. Julia Tymoszuk UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 0 0.00
113. Magdalena Ślusiewicz UKS 4 Ursus Warszawa 2 0 0.00
114. Anna Konaszewska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 0 0.00
115. Olga Składanek UKS 4 Ursus Warszawa 1 0 0.00
116. Maria Kaczmarczyk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz