1 kolejka

AZS AGH Oknoplast Kraków - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 29.09.2018 16:00
29.09.2018 16:00
66:87
Biofarm Basket Poznań - Energa Kotwica Kołobrzeg 29.09.2018 17:00
29.09.2018 17:00
83:82
KS Księżak Syntex Łowicz - Enea Astoria Bydgoszcz 29.09.2018 18:30
29.09.2018 18:30
73:84
GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut 29.09.2018 19:00
29.09.2018 19:00
85:90
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Pogoń Prudnik 29.09.2018 19:00
29.09.2018 19:00
82:76
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Znicz Basket Pruszków 30.09.2018 17:00
30.09.2018 17:00
70:63
FutureNet Śląsk Wrocław - Polfarmex Kutno 30.09.2018 19:00
30.09.2018 19:00
87:77
WKK Wrocław - SKK Siedlce 25.10.2018 17:00
25.10.2018 17:00
94:80

2 kolejka

Znicz Basket Pruszków - FutureNet Śląsk Wrocław 05.10.2018 18:00
05.10.2018 18:00
56:81
Energa Kotwica Kołobrzeg - Jamalex Polonia 1912 Leszno 06.10.2018 16:00
06.10.2018 16:00
56:76
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS AGH Oknoplast Kraków 06.10.2018 17:00
06.10.2018 17:00
76:85
WKK Wrocław - KS Księżak Syntex Łowicz 06.10.2018 17:00
06.10.2018 17:00
91:76
Pogoń Prudnik - Biofarm Basket Poznań 06.10.2018 17:30
06.10.2018 17:30
92:80
Rawlplug Sokół Łańcut - SKK Siedlce 06.10.2018 17:30
06.10.2018 17:30
89:63
Polfarmex Kutno - GKS Tychy 07.10.2018 17:30
07.10.2018 17:30
61:75
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Górnik Trans.eu Wałbrzych 07.10.2018 18:00
07.10.2018 18:00
77:66

3 kolejka

Biofarm Basket Poznań - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 13.10.2018 17:00
13.10.2018 17:00
76:71
Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg 13.10.2018 17:30
13.10.2018 17:30
82:79
FutureNet Śląsk Wrocław - Jamalex Polonia 1912 Leszno 13.10.2018 18:00
13.10.2018 18:00
86:82
SKK Siedlce - Polfarmex Kutno 13.10.2018 18:00
13.10.2018 18:00
72:86
AZS AGH Oknoplast Kraków - WKK Wrocław 13.10.2018 18:00
13.10.2018 18:00
93:74
KS Księżak Syntex Łowicz - Rawlplug Sokół Łańcut 13.10.2018 18:30
13.10.2018 18:30
85:109
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Enea Astoria Bydgoszcz 13.10.2018 18:30
13.10.2018 18:30
76:66
GKS Tychy - Znicz Basket Pruszków 13.10.2018 19:00
13.10.2018 19:00
86:70

4 kolejka

WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 17.10.2018 17:00
17.10.2018 17:00
75:60
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Energa Kotwica Kołobrzeg 17.10.2018 18:00
17.10.2018 18:00
84:88
Rawlplug Sokół Łańcut - AZS AGH Oknoplast Kraków 17.10.2018 18:00
17.10.2018 18:00
75:66
Polfarmex Kutno - KS Księżak Syntex Łowicz 17.10.2018 18:00
17.10.2018 18:00
76:59
Enea Astoria Bydgoszcz - Biofarm Basket Poznań 17.10.2018 19:00
17.10.2018 19:00
93:62
Znicz Basket Pruszków - SKK Siedlce 17.10.2018 19:00
17.10.2018 19:00
75:57
FutureNet Śląsk Wrocław - GKS Tychy 17.10.2018 19:30
17.10.2018 19:30
94:61
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Pogoń Prudnik 17.10.2018 20:00
17.10.2018 20:00
103:64

5 kolejka

Biofarm Basket Poznań - WKK Wrocław 20.10.2018 17:00
20.10.2018 17:00
62:72
GKS Tychy - Jamalex Polonia 1912 Leszno 20.10.2018 18:00
20.10.2018 18:00
80:83
SKK Siedlce - FutureNet Śląsk Wrocław 20.10.2018 18:00
20.10.2018 18:00
102:104
KS Księżak Syntex Łowicz - Znicz Basket Pruszków 20.10.2018 18:30
20.10.2018 18:30
70:56
AZS AGH Oknoplast Kraków - Polfarmex Kutno 20.10.2018 19:30
20.10.2018 19:30
75:86
Energa Kotwica Kołobrzeg - Enea Astoria Bydgoszcz 21.10.2018 17:00
21.10.2018 17:00
73:77
Pogoń Prudnik - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 21.10.2018 17:00
21.10.2018 17:00
83:93
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Rawlplug Sokół Łańcut 21.10.2018 18:00
21.10.2018 18:00
62:82

6 kolejka

Enea Astoria Bydgoszcz - Pogoń Prudnik 27.10.2018 17:00
27.10.2018 17:00
89:78
Polfarmex Kutno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 27.10.2018 17:30
27.10.2018 17:30
73:77
Znicz Basket Pruszków - AZS AGH Oknoplast Kraków 27.10.2018 18:00
27.10.2018 18:00
73:71
GKS Tychy - SKK Siedlce 27.10.2018 19:00
27.10.2018 19:00
91:74
KS Księżak Syntex Łowicz - FutureNet Śląsk Wrocław 27.10.2018 19:30
27.10.2018 19:30
77:100
Rawlplug Sokół Łańcut - Biofarm Basket Poznań 28.10.2018 17:30
28.10.2018 17:30
89:88
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 28.10.2018 19:00
28.10.2018 19:00
79:66
WKK Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 28.10.2018 19:00
28.10.2018 19:00
92:78

7 kolejka

Górnik Trans.eu Wałbrzych - Znicz Basket Pruszków 02.11.2018 19:00
02.11.2018 19:00
62:51
Biofarm Basket Poznań - Polfarmex Kutno 03.11.2018 17:00
03.11.2018 17:00
70:73
Pogoń Prudnik - WKK Wrocław 03.11.2018 17:30
03.11.2018 17:30
87:79
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Enea Astoria Bydgoszcz 03.11.2018 18:00
03.11.2018 18:00
90:92
KS Księżak Syntex Łowicz - GKS Tychy 03.11.2018 18:30
03.11.2018 18:30
75:82
SKK Siedlce - Jamalex Polonia 1912 Leszno 04.11.2018 18:00
04.11.2018 18:00
85:78
AZS AGH Oknoplast Kraków - FutureNet Śląsk Wrocław 04.11.2018 19:00
04.11.2018 19:00
97:88
Energa Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut 13.11.2018 18:30
13.11.2018 18:30
68:90

8 kolejka

WKK Wrocław - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 07.11.2018 17:00
07.11.2018 17:00
100:76
Rawlplug Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik 07.11.2018 18:00
07.11.2018 18:00
98:89
Polfarmex Kutno - Energa Kotwica Kołobrzeg 07.11.2018 18:00
07.11.2018 18:00
87:85
SKK Siedlce - KS Księżak Syntex Łowicz 07.11.2018 18:00
07.11.2018 18:00
104:81
Znicz Basket Pruszków - Biofarm Basket Poznań 07.11.2018 19:00
07.11.2018 19:00
67:61
GKS Tychy - AZS AGH Oknoplast Kraków 07.11.2018 19:00
07.11.2018 19:00
112:102
FutureNet Śląsk Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 07.11.2018 19:30
07.11.2018 19:30
91:78
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Enea Astoria Bydgoszcz 07.11.2018 20:00
07.11.2018 20:00
72:58

9 kolejka

Biofarm Basket Poznań - FutureNet Śląsk Wrocław 10.11.2018 17:00
10.11.2018 17:00
70:79
AZS AGH Oknoplast Kraków - SKK Siedlce 10.11.2018 18:00
10.11.2018 18:00
94:72
KS Księżak Syntex Łowicz - Jamalex Polonia 1912 Leszno 10.11.2018 18:30
10.11.2018 18:30
97:80
Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy 10.11.2018 18:30
10.11.2018 18:30
73:65
Znicz Basket Pruszków - Energa Kotwica Kołobrzeg 11.11.2018 16:00
11.11.2018 16:00
80:74
Pogoń Prudnik - Polfarmex Kutno 11.11.2018 17:00
11.11.2018 17:00
89:66
Enea Astoria Bydgoszcz - WKK Wrocław 11.11.2018 17:00
11.11.2018 17:00
62:76
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 11.11.2018 19:00
11.11.2018 19:00
86:94

10 kolejka

FutureNet Śląsk Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 30.10.2018 19:30
30.10.2018 19:30
101:80
Rawlplug Sokół Łańcut - Enea Astoria Bydgoszcz 17.11.2018 17:30
17.11.2018 17:30
73:95
Polfarmex Kutno - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 17.11.2018 17:30
17.11.2018 17:30
79:81
Jamalex Polonia 1912 Leszno - WKK Wrocław 17.11.2018 18:00
17.11.2018 18:00
72:64
Znicz Basket Pruszków - Pogoń Prudnik 17.11.2018 18:00
17.11.2018 18:00
75:88
SKK Siedlce - Górnik Trans.eu Wałbrzych 17.11.2018 18:00
17.11.2018 18:00
81:95
KS Księżak Syntex Łowicz - AZS AGH Oknoplast Kraków 17.11.2018 18:30
17.11.2018 18:30
94:89
GKS Tychy - Biofarm Basket Poznań 17.11.2018 19:00
17.11.2018 19:00
94:83

11 kolejka

Biofarm Basket Poznań - SKK Siedlce 24.11.2018 17:00
24.11.2018 17:00
96:57
Enea Astoria Bydgoszcz - Polfarmex Kutno 24.11.2018 17:00
24.11.2018 17:00
88:69
Pogoń Prudnik - FutureNet Śląsk Wrocław 24.11.2018 17:30
24.11.2018 17:30
87:80
Energa Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 24.11.2018 18:00
24.11.2018 18:00
99:84
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Znicz Basket Pruszków 24.11.2018 18:00
24.11.2018 18:00
80:60
WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 24.11.2018 18:00
24.11.2018 18:00
93:90
AZS AGH Oknoplast Kraków - Jamalex Polonia 1912 Leszno 24.11.2018 18:30
24.11.2018 18:30
95:75
Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Księżak Syntex Łowicz 24.11.2018 19:00
24.11.2018 19:00
68:72

12 kolejka

Polfarmex Kutno - WKK Wrocław 01.12.2018 17:30
01.12.2018 17:30
82:69
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Rawlplug Sokół Łańcut 01.12.2018 18:00
01.12.2018 18:00
85:74
Znicz Basket Pruszków - Enea Astoria Bydgoszcz 01.12.2018 18:00
01.12.2018 18:00
87:88
GKS Tychy - Pogoń Prudnik 01.12.2018 18:00
01.12.2018 18:00
91:68
Energa Kotwica Kołobrzeg - SKK Siedlce 01.12.2018 18:00
01.12.2018 18:00
98:93
KS Księżak Syntex Łowicz - Biofarm Basket Poznań 01.12.2018 18:30
01.12.2018 18:30
85:82
FutureNet Śląsk Wrocław - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 01.12.2018 19:00
01.12.2018 19:00
96:83
AZS AGH Oknoplast Kraków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 02.12.2018 20:00
02.12.2018 20:00
68:73

13 kolejka

Górnik Trans.eu Wałbrzych - Jamalex Polonia 1912 Leszno 07.12.2018 19:00
07.12.2018 19:00
62:78
Biofarm Basket Poznań - AZS AGH Oknoplast Kraków 08.12.2018 17:00
08.12.2018 17:00
77:67
Pogoń Prudnik - SKK Siedlce 08.12.2018 17:30
08.12.2018 17:30
98:85
Rawlplug Sokół Łańcut - Polfarmex Kutno 08.12.2018 17:30
08.12.2018 17:30
84:77
Energa Kotwica Kołobrzeg - KS Księżak Syntex Łowicz 08.12.2018 18:00
08.12.2018 18:00
98:66
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - GKS Tychy 08.12.2018 18:00
08.12.2018 18:00
72:76
Enea Astoria Bydgoszcz - FutureNet Śląsk Wrocław 08.12.2018 18:00
08.12.2018 18:00
86:91
WKK Wrocław - Znicz Basket Pruszków 08.12.2018 19:00
08.12.2018 19:00
71:68

14 kolejka

Górnik Trans.eu Wałbrzych - Biofarm Basket Poznań 15.12.2018 16:00
15.12.2018 16:00
70:72
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Polfarmex Kutno 15.12.2018 18:00
15.12.2018 18:00
86:84
Znicz Basket Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut 15.12.2018 18:00
15.12.2018 18:00
69:52
FutureNet Śląsk Wrocław - WKK Wrocław 15.12.2018 18:00
15.12.2018 18:00
91:72
GKS Tychy - Enea Astoria Bydgoszcz 15.12.2018 18:00
15.12.2018 18:00
76:78
KS Księżak Syntex Łowicz - Pogoń Prudnik 15.12.2018 18:30
15.12.2018 18:30
89:80
SKK Siedlce - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 15.12.2018 19:30
15.12.2018 19:30
94:88
AZS AGH Oknoplast Kraków - Energa Kotwica Kołobrzeg 15.12.2018 19:30
15.12.2018 19:30
79:70

15 kolejka

WKK Wrocław - GKS Tychy 21.12.2018 18:00
21.12.2018 18:00
74:67
Energa Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Wałbrzych 21.12.2018 18:30
21.12.2018 18:30
95:80
Biofarm Basket Poznań - Jamalex Polonia 1912 Leszno 22.12.2018 17:00
22.12.2018 17:00
78:65
Enea Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce 22.12.2018 17:00
22.12.2018 17:00
106:92
Pogoń Prudnik - AZS AGH Oknoplast Kraków 22.12.2018 17:30
22.12.2018 17:30
102:81
Rawlplug Sokół Łańcut - FutureNet Śląsk Wrocław 22.12.2018 17:30
22.12.2018 17:30
82:79
Polfarmex Kutno - Znicz Basket Pruszków 22.12.2018 17:30
22.12.2018 17:30
82:87
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - KS Księżak Syntex Łowicz 22.12.2018 18:00
22.12.2018 18:00
96:73

16 kolejka

Enea Astoria Bydgoszcz - KS Księżak Syntex Łowicz 05.01.2019 17:00
05.01.2019 17:00
100:73
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - AZS AGH Oknoplast Kraków 05.01.2019 17:00
05.01.2019 17:00
85:73
Polfarmex Kutno - FutureNet Śląsk Wrocław 05.01.2019 17:30
05.01.2019 17:30
63:90
Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy 05.01.2019 17:30
05.01.2019 17:30
89:97
Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych 05.01.2019 17:30
05.01.2019 17:30
87:88
Znicz Basket Pruszków - Jamalex Polonia 1912 Leszno 06.01.2019 17:00
06.01.2019 17:00
65:73
Energa Kotwica Kołobrzeg - Biofarm Basket Poznań 06.01.2019 17:00
06.01.2019 17:00
71:86
SKK Siedlce - WKK Wrocław 06.01.2019 19:30
06.01.2019 19:30
98:84

17 kolejka

Biofarm Basket Poznań - Pogoń Prudnik 12.01.2019 17:00
12.01.2019 17:00
93:86
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Energa Kotwica Kołobrzeg 12.01.2019 18:00
12.01.2019 18:00
88:77
FutureNet Śląsk Wrocław - Znicz Basket Pruszków 12.01.2019 18:00
12.01.2019 18:00
90:76
KS Księżak Syntex Łowicz - WKK Wrocław 12.01.2019 18:30
12.01.2019 18:30
96:84
GKS Tychy - Polfarmex Kutno 12.01.2019 19:00
12.01.2019 19:00
115:74
AZS AGH Oknoplast Kraków - Enea Astoria Bydgoszcz 13.01.2019 18:30
13.01.2019 18:30
64:84
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 13.01.2019 19:00
13.01.2019 19:00
64:74
SKK Siedlce - Rawlplug Sokół Łańcut 13.01.2019 19:30
13.01.2019 19:30
73:91

18 kolejka

Enea Astoria Bydgoszcz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 17.01.2019 19:00
17.01.2019 19:00
95:77
Polfarmex Kutno - SKK Siedlce 19.01.2019 17:30
19.01.2019 17:30
100:80
Rawlplug Sokół Łańcut - KS Księżak Syntex Łowicz 19.01.2019 17:30
19.01.2019 17:30
86:68
Jamalex Polonia 1912 Leszno - FutureNet Śląsk Wrocław 19.01.2019 18:00
19.01.2019 18:00
88:102
WKK Wrocław - AZS AGH Oknoplast Kraków 19.01.2019 18:00
19.01.2019 18:00
84:81
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Biofarm Basket Poznań 19.01.2019 18:00
19.01.2019 18:00
87:71
Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik 19.01.2019 18:00
19.01.2019 18:00
87:81
Znicz Basket Pruszków - GKS Tychy 19.01.2019 18:30
19.01.2019 18:30
67:65

19 kolejka

AZS AGH Oknoplast Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut 23.01.2019 18:00
23.01.2019 18:00
78:82
SKK Siedlce - Znicz Basket Pruszków 23.01.2019 18:00
23.01.2019 18:00
80:87
Pogoń Prudnik - Jamalex Polonia 1912 Leszno 23.01.2019 18:30
23.01.2019 18:30
78:72
Energa Kotwica Kołobrzeg - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 23.01.2019 18:30
23.01.2019 18:30
64:84
Biofarm Basket Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz 23.01.2019 19:00
23.01.2019 19:00
91:84
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 23.01.2019 19:00
23.01.2019 19:00
82:51
GKS Tychy - FutureNet Śląsk Wrocław 23.01.2019 19:00
23.01.2019 19:00
97:84
KS Księżak Syntex Łowicz - Polfarmex Kutno 23.01.2019 19:30
23.01.2019 19:30
91:79

20 kolejka

Enea Astoria Bydgoszcz - Energa Kotwica Kołobrzeg 26.01.2019 17:00
26.01.2019 17:00
95:66
Rawlplug Sokół Łańcut - Górnik Trans.eu Wałbrzych 26.01.2019 17:30
26.01.2019 17:30
68:74
Jamalex Polonia 1912 Leszno - GKS Tychy 26.01.2019 18:00
26.01.2019 18:00
101:97
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Pogoń Prudnik 26.01.2019 18:00
26.01.2019 18:00
67:59
Znicz Basket Pruszków - KS Księżak Syntex Łowicz 27.01.2019 17:00
27.01.2019 17:00
64:58
WKK Wrocław - Biofarm Basket Poznań 27.01.2019 17:00
27.01.2019 17:00
93:85
FutureNet Śląsk Wrocław - SKK Siedlce 27.01.2019 20:00
27.01.2019 20:00
121:79
Polfarmex Kutno - AZS AGH Oknoplast Kraków 30.01.2019 18:00
30.01.2019 18:00
80:66

21 kolejka

SKK Siedlce - GKS Tychy 02.02.2019 15:00
02.02.2019 15:00
89:71
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Polfarmex Kutno 02.02.2019 16:00
02.02.2019 16:00
82:63
AZS AGH Oknoplast Kraków - Znicz Basket Pruszków 02.02.2019 16:00
02.02.2019 16:00
64:75
Biofarm Basket Poznań - Rawlplug Sokół Łańcut 02.02.2019 17:00
02.02.2019 17:00
84:78
Pogoń Prudnik - Enea Astoria Bydgoszcz 02.02.2019 17:30
02.02.2019 17:30
103:89
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Jamalex Polonia 1912 Leszno 02.02.2019 18:00
02.02.2019 18:00
88:67
Energa Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 02.02.2019 18:00
02.02.2019 18:00
79:68
FutureNet Śląsk Wrocław - KS Księżak Syntex Łowicz 02.02.2019 18:00
02.02.2019 18:00
123:88

22 kolejka

Rawlplug Sokół Łańcut - Energa Kotwica Kołobrzeg 13.12.2018 18:00
13.12.2018 18:00
104:93
Znicz Basket Pruszków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 09.02.2019 16:00
09.02.2019 16:00
73:68
Enea Astoria Bydgoszcz - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 09.02.2019 17:00
09.02.2019 17:00
86:59
Polfarmex Kutno - Biofarm Basket Poznań 09.02.2019 17:30
09.02.2019 17:30
63:64
GKS Tychy - KS Księżak Syntex Łowicz 09.02.2019 18:00
09.02.2019 18:00
95:77
Jamalex Polonia 1912 Leszno - SKK Siedlce 09.02.2019 19:00
09.02.2019 19:00
81:86
WKK Wrocław - Pogoń Prudnik 10.02.2019 18:00
10.02.2019 18:00
70:67
FutureNet Śląsk Wrocław - AZS AGH Oknoplast Kraków 06.03.2019 18:30
06.03.2019 18:30
72:52

23 kolejka

Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - WKK Wrocław 13.02.2019 18:00
13.02.2019 18:00
71:73
Biofarm Basket Poznań - Znicz Basket Pruszków 13.02.2019 18:00
13.02.2019 18:00
45:79
AZS AGH Oknoplast Kraków - GKS Tychy 13.02.2019 18:00
13.02.2019 18:00
76:90
Pogoń Prudnik - Rawlplug Sokół Łańcut 13.02.2019 18:30
13.02.2019 18:30
95:88
Energa Kotwica Kołobrzeg - Polfarmex Kutno 13.02.2019 18:30
13.02.2019 18:30
102:80
KS Księżak Syntex Łowicz - SKK Siedlce 13.02.2019 18:30
13.02.2019 18:30
103:84
Enea Astoria Bydgoszcz - Jamalex Polonia 1912 Leszno 13.02.2019 19:00
13.02.2019 19:00
94:84
Górnik Trans.eu Wałbrzych - FutureNet Śląsk Wrocław 13.02.2019 19:45
13.02.2019 19:45
75:72

24 kolejka

Polfarmex Kutno - Pogoń Prudnik 16.02.2019 17:30
16.02.2019 17:30
82:76
Rawlplug Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 16.02.2019 17:30
16.02.2019 17:30
92:71
Jamalex Polonia 1912 Leszno - KS Księżak Syntex Łowicz 16.02.2019 18:00
16.02.2019 18:00
88:76
Energa Kotwica Kołobrzeg - Znicz Basket Pruszków 16.02.2019 18:00
16.02.2019 18:00
79:61
GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych 16.02.2019 19:00
16.02.2019 19:00
88:87
WKK Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 17.02.2019 16:00
17.02.2019 16:00
70:86
SKK Siedlce - AZS AGH Oknoplast Kraków 17.02.2019 17:00
17.02.2019 17:00
73:85
FutureNet Śląsk Wrocław - Biofarm Basket Poznań 17.02.2019 19:00
17.02.2019 19:00
86:70

25 kolejka

Biofarm Basket Poznań - GKS Tychy 23.02.2019 15:30
23.02.2019 15:30
82:75
Enea Astoria Bydgoszcz - Rawlplug Sokół Łańcut 23.02.2019 17:00
23.02.2019 17:00
87:96
Górnik Trans.eu Wałbrzych - SKK Siedlce 23.02.2019 17:00
23.02.2019 17:00
80:70
Pogoń Prudnik - Znicz Basket Pruszków 23.02.2019 17:30
23.02.2019 17:30
85:83
WKK Wrocław - Jamalex Polonia 1912 Leszno 23.02.2019 18:00
23.02.2019 18:00
81:71
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Polfarmex Kutno 23.02.2019 18:00
23.02.2019 18:00
84:82
AZS AGH Oknoplast Kraków - KS Księżak Syntex Łowicz 23.02.2019 19:30
23.02.2019 19:30
84:81
Energa Kotwica Kołobrzeg - FutureNet Śląsk Wrocław 24.02.2019 17:00
24.02.2019 17:00
80:76

26 kolejka

FutureNet Śląsk Wrocław - Pogoń Prudnik 01.03.2019 20:00
01.03.2019 20:00
98:75
Polfarmex Kutno - Enea Astoria Bydgoszcz 02.03.2019 17:30
02.03.2019 17:30
64:94
Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław 02.03.2019 17:30
02.03.2019 17:30
94:60
GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg 02.03.2019 18:00
02.03.2019 18:00
94:85
KS Księżak Syntex Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 02.03.2019 18:30
02.03.2019 18:30
90:88
SKK Siedlce - Biofarm Basket Poznań 03.03.2019 16:00
03.03.2019 16:00
83:90
Znicz Basket Pruszków - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 03.03.2019 17:00
03.03.2019 17:00
60:75
Jamalex Polonia 1912 Leszno - AZS AGH Oknoplast Kraków 13.03.2019 20:00
13.03.2019 20:00
94:55

27 kolejka

SKK Siedlce - Energa Kotwica Kołobrzeg 09.03.2019 16:00
09.03.2019 16:00
81:86
Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS AGH Oknoplast Kraków 09.03.2019 16:00
09.03.2019 16:00
91:56
Biofarm Basket Poznań - KS Księżak Syntex Łowicz 09.03.2019 17:00
09.03.2019 17:00
81:74
Rawlplug Sokół Łańcut - Jamalex Polonia 1912 Leszno 09.03.2019 17:30
09.03.2019 17:30
86:82
WKK Wrocław - Polfarmex Kutno 09.03.2019 18:00
09.03.2019 18:00
85:88
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - FutureNet Śląsk Wrocław 09.03.2019 18:00
09.03.2019 18:00
80:71
Enea Astoria Bydgoszcz - Znicz Basket Pruszków 10.03.2019 17:00
10.03.2019 17:00
82:78
Pogoń Prudnik - GKS Tychy 10.03.2019 17:00
10.03.2019 17:00
107:88

28 kolejka

SKK Siedlce - Pogoń Prudnik 16.03.2019 13:00
16.03.2019 13:00
74:96
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 16.03.2019 17:00
16.03.2019 17:00
76:88
Znicz Basket Pruszków - WKK Wrocław 16.03.2019 17:00
16.03.2019 17:00
78:84
Polfarmex Kutno - Rawlplug Sokół Łańcut 16.03.2019 17:30
16.03.2019 17:30
84:88
AZS AGH Oknoplast Kraków - Biofarm Basket Poznań 16.03.2019 18:00
16.03.2019 18:00
83:73
GKS Tychy - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 16.03.2019 18:00
16.03.2019 18:00
102:103
KS Księżak Syntex Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg 16.03.2019 18:30
16.03.2019 18:30
76:86
FutureNet Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 17.03.2019 19:00
17.03.2019 19:00
101:92

29 kolejka

Biofarm Basket Poznań - Górnik Trans.eu Wałbrzych 23.03.2019 16:30
23.03.2019 16:30
79:55
Enea Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy 23.03.2019 17:00
23.03.2019 17:00
92:82
Polfarmex Kutno - Jamalex Polonia 1912 Leszno 23.03.2019 17:30
23.03.2019 17:30
73:71
Rawlplug Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków 23.03.2019 17:30
23.03.2019 17:30
88:84
Pogoń Prudnik - KS Księżak Syntex Łowicz 23.03.2019 17:30
23.03.2019 17:30
89:84
WKK Wrocław - FutureNet Śląsk Wrocław 23.03.2019 18:00
23.03.2019 18:00
80:93
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - SKK Siedlce 23.03.2019 18:00
23.03.2019 18:00
91:84
Energa Kotwica Kołobrzeg - AZS AGH Oknoplast Kraków 23.03.2019 18:00
23.03.2019 18:00
88:71

30 kolejka

GKS Tychy - WKK Wrocław 30.03.2019 18:00
30.03.2019 18:00
80:58
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Biofarm Basket Poznań 31.03.2019 18:00
31.03.2019 18:00
86:96
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg 31.03.2019 18:00
31.03.2019 18:00
70:68
AZS AGH Oknoplast Kraków - Pogoń Prudnik 31.03.2019 18:00
31.03.2019 18:00
76:65
KS Księżak Syntex Łowicz - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 31.03.2019 18:00
31.03.2019 18:00
76:91
SKK Siedlce - Enea Astoria Bydgoszcz 31.03.2019 18:00
31.03.2019 18:00
81:82
FutureNet Śląsk Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 31.03.2019 18:00
31.03.2019 18:00
105:71
Znicz Basket Pruszków - Polfarmex Kutno 31.03.2019 18:00
31.03.2019 18:00
58:80