Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Hubert Pabian Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 42 1264:0530:06
2. Krzysztof Jakóbczyk Górnik Trans.eu Wałbrzych 44 1258:4328:36
3. Adrian Kordalski Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 41 1231:3730:02
4. Piotr Śmigielski Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 41 1184:1428:53
5. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 39 1167:1329:56
6. Maciej Bojanowski Górnik Trans.eu Wałbrzych 43 1138:0526:28
7. Filip Małgorzaciak Rawlplug Sokół Łańcut 37 1108:1429:57
8. Kamil Zywert Górnik Trans.eu Wałbrzych 44 1075:0324:26
9. Damian Pieloch Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 42 1063:4725:20
10. Tomasz Ochońko Górnik Trans.eu Wałbrzych 41 1058:4325:49
11. Michał Kierlewicz Znicz Basket Pruszków 33 1049:0331:47
12. Radosław Trubacz GKS Tychy 34 1046:5930:48
13. Jakub Patoka WKK Wrocław 38 1028:4727:04
14. Tomasz Prostak WKK Wrocław 38 1015:2926:43
15. Tomasz Nowakowski Pogoń Prudnik 30 1012:4833:46
16. Filip Stryjewski GKS Tychy 34 1000:3229:26
17. Karol Nowakowski Miejski Klub Sportowy "Nysa" Kłodzko 30 999:2533:19
18. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 40 990:5424:46
19. Alan Czujkowski Miasto Szkła Krosno 32 989:1630:55
20. Jan Malesa Górnik Trans.eu Wałbrzych 43 986:1022:56
21. Piotr Robak Energa Kotwica Kołobrzeg 30 957:1131:54
22. Adam Brenk Weegree AZS Politechnika Opolska 34 956:0828:07
23. Dawid Zaguła Rawlplug Sokół Łańcut 40 950:2023:46
24. Mateusz Szwed Znicz Basket Pruszków 31 949:5830:39
25. Dawid Słupiński Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 38 939:0024:43
26. Piotr Wieloch Miasto Szkła Krosno 31 925:4929:52
27. January Sobczak Znicz Basket Pruszków 33 925:2028:02
28. Damian Cechniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 42 918:0121:51
29. Mikołaj Grod KS Księżak Łowicz 29 912:2431:28
30. Marcin Dutkiewicz Decka Pelplin 28 892:0431:52
31. Jakub Musiał Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 32 881:2427:33
32. Mikołaj Stopierzyński KS Księżak Łowicz 29 880:0030:21
33. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 33 879:0526:38
34. Wojciech Fraś Rawlplug Sokół Łańcut 39 878:2422:31
35. Jakub Koelner WKK Wrocław 36 873:5024:16
36. Bartłomiej Karolak Rawlplug Sokół Łańcut 39 866:3022:13
37. Łukasz Bodych KS Księżak Łowicz 30 862:2928:45
38. Wojciech Pisarczyk Pogoń Prudnik 30 850:5528:22
39. Piotr Niedźwiedzki WKK Wrocław 39 850:4321:49
40. Mateusz Szczypiński Miasto Szkła Krosno 33 839:2125:26
41. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 44 834:3418:58
42. Roman Janik Znicz Basket Pruszków 25 822:4032:54
43. Krystian Tyszka Znicz Basket Pruszków 33 820:5624:53
44. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 40 817:4620:27
45. Paweł Śpica GKS Tychy 31 794:0125:37
46. Aleksander Leńczuk TBS Śląsk II Wrocław 29 791:5827:19
47. Karol Kutta Pogoń Prudnik 28 791:0128:15
48. Nick Madray Decka Pelplin 30 789:5926:20
49. Marcin Woroniecki GKS Tychy 34 787:3623:10
50. Wojciech Jakubiak KS Księżak Łowicz 29 782:3726:59
51. Arkadiusz Kobus KS Księżak Łowicz 30 780:5426:02
52. Karol Dębski Dziki Warszawa 30 773:5125:48
53. Szymon Pawlak Energa Kotwica Kołobrzeg 29 772:4726:39
54. Paweł Dzierżak Decka Pelplin 26 768:2129:33
55. Szymon Kiwilsza WKK Wrocław 34 766:5322:33
56. Patryk Kędel GKS Tychy 32 762:4423:50
57. Stanferd Sanny Pogoń Prudnik 30 753:0825:06
58. Tomasz Żeleźniak TBS Śląsk II Wrocław 25 752:5130:07
59. Paweł Krefft Dziki Warszawa 29 751:2325:55
60. Przemysław Wrona GKS Tychy 33 750:5322:45
61. Maciej Żmudzki Miasto Szkła Krosno 32 749:4523:26
62. Patryk Pełka Rawlplug Sokół Łańcut 32 747:4623:22
63. Bartosz Jankowski Weegree AZS Politechnika Opolska 28 746:1326:39
64. Patryk Wilk Weegree AZS Politechnika Opolska 25 744:0229:46
65. Krzysztof Krajniewski Miejski Klub Sportowy "Nysa" Kłodzko 28 739:5926:26
66. Bartosz Ciechociński Miasto Szkła Krosno 32 726:4522:43
67. Krystian Koźluk Dziki Warszawa 30 721:5224:04
68. Błażej Kulikowski Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 42 720:1817:09
69. Przemysław Szymański Weegree AZS Politechnika Opolska 29 717:1824:44
70. Marcin Kowalski Miejski Klub Sportowy "Nysa" Kłodzko 24 713:4329:44
71. Michał Wojtyński Dziki Warszawa 30 704:4123:29
72. Jakub Żaczek TS Wisła Chemart Kraków 29 701:0024:10
73. Maciej Klima Rawlplug Sokół Łańcut 33 700:3221:14
74. Michał Chrabota TS Wisła Chemart Kraków 28 698:0224:56
75. Adrian Suliński Znicz Basket Pruszków 29 692:3623:53
76. Kacper Mąkowski GKS Tychy 33 692:2820:59
77. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 25 684:3727:23
78. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 43 680:3215:50
79. Artur Włodarczyk TS Wisła Chemart Kraków 30 675:5722:32
80. Filip Struski Energa Kotwica Kołobrzeg 25 675:3627:01
81. Paweł Nowicki Miejski Klub Sportowy "Nysa" Kłodzko 26 673:2825:54
82. Michał Sitnik WKK Wrocław 40 672:1316:48
83. Patryk Gospodarek Dziki Warszawa 26 668:4425:43
84. Norbert Kulon Energa Kotwica Kołobrzeg 23 666:5329:00
85. Maciej Maj TS Wisła Chemart Kraków 30 666:3222:13
86. Kacper Majka Rawlplug Sokół Łańcut 33 656:5819:54
87. Rafał Zgłobicki TS Wisła Chemart Kraków 29 655:4522:37
88. Tomasz Madziar Pogoń Prudnik 28 653:3223:20
89. Michał Jankowski Rawlplug Sokół Łańcut 28 652:1523:18
90. Bartosz Czerwonka Rawlplug Sokół Łańcut 40 635:2515:53
91. Dawid Sączewski Decka Pelplin 24 624:2126:01
92. Jan Wójcik TBS Śląsk II Wrocław 26 620:4923:53
93. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 32 615:3319:14
94. Maciej Koperski Górnik Trans.eu Wałbrzych 39 609:0315:37
95. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 39 606:4015:33
96. Szymon Tomczak TBS Śląsk II Wrocław 20 593:2129:40
97. Hubert Wyszkowski Energa Kotwica Kołobrzeg 29 590:5920:23
98. Grzegorz Mordzak Pogoń Prudnik 26 580:5222:20
99. Grzegorz Grochowski Dziki Warszawa 25 577:3723:06
100. Adam Skiba Weegree AZS Politechnika Opolska 33 564:2817:06
101. Damian Ciesielski Miasto Szkła Krosno 33 562:2917:03
102. Maciej Kucharek KS Księżak Łowicz 21 551:2026:15
103. Aleksander Załucki Decka Pelplin 26 551:0821:12
104. Piotr Karpacz GKS Tychy 34 539:4815:53
105. Tomasz Krzywdziński Miasto Szkła Krosno 32 539:0316:51
106. Wiktor Rajewicz TS Wisła Chemart Kraków 30 537:4017:55
107. Sebastian Bożenko TBS Śląsk II Wrocław 21 536:0925:32
108. Mikołaj Kurpisz Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 31 535:3617:17
109. Bartosz Majewski Decka Pelplin 18 534:4329:42
110. Artur Łabinowicz Weegree AZS Politechnika Opolska 25 520:5520:50
111. Michał Sadło Energa Kotwica Kołobrzeg 30 518:4717:18
112. Piotr Pamuła Dziki Warszawa 17 517:3630:27
113. Paweł Bogdanowicz TS Wisła Chemart Kraków 26 514:0919:47
114. Hubert Kruszczyński Energa Kotwica Kołobrzeg 27 506:0418:45
115. Patryk Piszczatowski Weegree AZS Politechnika Opolska 32 500:3215:39
116. Kacper Gordon TBS Śląsk II Wrocław 19 488:2325:42
117. Daniel Dawdo Miejski Klub Sportowy "Nysa" Kłodzko 27 482:3717:52
118. Andrzej Krajewski Weegree AZS Politechnika Opolska 32 479:3914:59
119. Patryk Garwol Pogoń Prudnik 29 472:4616:18
120. Paweł Strzępek TBS Śląsk II Wrocław 25 471:2318:51
121. Wojciech Gorgoń TS Wisła Chemart Kraków 30 469:0615:38
122. Damian Tokarski Dziki Warszawa 27 451:0816:43
123. Mikołaj Czyż TS Wisła Chemart Kraków 30 442:1714:45
124. Mateusz Fatz KS Księżak Łowicz 29 420:0914:29
125. Paweł Pawłowski Decka Pelplin 18 410:3122:48
126. Rafał Wojciechowski Miejski Klub Sportowy "Nysa" Kłodzko 19 406:5721:25
127. Kamil Czosnowski Znicz Basket Pruszków 31 406:5013:07
128. Dawid Grochowski GKS Tychy 32 401:1912:32
129. Kacper Burczyk Decka Pelplin 24 383:2515:59
130. Michał Weiss Miejski Klub Sportowy "Nysa" Kłodzko 18 377:3020:58
131. Szymon Walski TBS Śląsk II Wrocław 22 370:2916:50
132. Łukasz Lewiński Weegree AZS Politechnika Opolska 24 361:1715:03
133. Maciej Leszczyński KS Księżak Łowicz 17 358:4121:06
134. Bartłomiej Pietras Decka Pelplin 29 356:2412:17
135. Michał Świderski KS Księżak Łowicz 25 343:2613:44
136. Patryk Przyborowski Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 33 335:2310:10
137. Wojciech Wątroba Energa Kotwica Kołobrzeg 27 326:5712:07
138. Łukasz Uberna WKK Wrocław 36 325:2409:02
139. Jakub Pawlak Znicz Basket Pruszków 20 313:1815:40
140. Kacper Marchewka TBS Śląsk II Wrocław 17 306:5718:03
141. Miłosz Góreńczyk TBS Śląsk II Wrocław 28 304:2910:52
142. Szymon Długosz Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 27 301:2611:10
143. Dominik Krakowiak TS Wisła Chemart Kraków 29 294:4010:10
144. Patryk Stankowski Energa Kotwica Kołobrzeg 21 275:1613:06
145. Bartosz Proczek Znicz Basket Pruszków 28 246:1908:48
146. Patryk Nowerski Dziki Warszawa 19 238:5012:34
147. Artur Szymański Miejski Klub Sportowy "Nysa" Kłodzko 23 225:0009:47
148. Jan Piliszczuk Dziki Warszawa 23 222:4309:41
149. Tymon Szymański Decka Pelplin 18 200:0111:07
150. Jan Grzeliński WKK Wrocław 20 197:5909:54
151. Jakub Wojciechowski TS Wisła Chemart Kraków 21 191:3709:07
152. Marcin Marchoff Dziki Warszawa 25 186:5207:28
153. Filip Drewniak Znicz Basket Pruszków 24 169:5607:05
154. Maciej Czemerys Znicz Basket Pruszków 23 163:0907:06
155. Marcel Kapuściński Pogoń Prudnik 22 153:1306:58
156. Igor Kozłowski TBS Śląsk II Wrocław 15 139:4709:19
157. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 27 121:0904:29
158. Artur Ziaja GKS Tychy 18 78:5204:23
159. Fryderyk Dalkowski Znicz Basket Pruszków 21 64:5503:05
160. Kacper Kramarz KS Księżak Łowicz 15 56:1903:45