Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

07.05.2024

Kadry

Odsłon: 760

Przemysław Drożdż

Drugie zgrupowanie KWŁ młodziczek

Trener Kadry Wojewódzkiej młodziczek, Patryk Dembowski ogłosił listę zawodniczek powołanych na drugie zgrupowanie zawodniczek z rocznika 2011.

Zgrupowanie odbędzie się w Szkole Podstawowej im. dr. H. Jordana ul. Zachodnia 33 w Ksawerowie w dniach 18-19 maja br. Podczas zgrupowania zostanie wyselekcjonowana grupa 16 zawodniczek, która pojedzie na obóz Kadry Województwa Łódzkiego (21-26 czerwiec br. w Ujeździe).

Zawodniczki powołane do II etapu:

1. Julia Czaplarska (MUKS Widzew Łódź)
2. Wiktoria Danych (Basket 4EVER Ksawerów)
3. Zofia Dudzic (MUKS Bełchatów)
4. Tosia Gędek (MKS Ósemka Skierniewice)
5. Maja Górna (PTK Pabianice)
6. Sara Guźda (MKS Ósemka Skierniewice)
7. Lena Kaszczyk (PTK Pabianice)
8. Alicja Kiełbowska (MUKS Widzew Łódź)
9. Klaudia Kocięba (UKS Basket Aleksandrów Łódzki)
10. Oksana Kosecka (PTK Pabianice)
11. Lena Kubiak (MUKS Bełchatów)
12. Maja Kudra (Basket 4EVER Ksawerów)
13. Julia Kurosadowicz (MKS Ósemka Skierniewice)
14. Julia Łęgowska (PTK Pabianice)
15. Aleksandra Markowiak (MUKS Bełchatów)
16. Amelia Nieradko (MUKS Bełchatów)
17. Nikola Rogulska (MUKS Widzew Łódź)
18. Iga Rozwandowicz (Basket 4EVER Ksawerów)
19. Kinga Sarnowiak (Basket 4EVER Ksawerów)
20. Nadia Słomian (MUKS Bełchatów)
21. Nikola Sobierajska (PTK Pabianice)
22. Zuzanna Stępińska (PTK Pabianice)
23. Natasza Tomaszewska (Basket 4EVER Ksawerów)
24. Laura Wdowiak (MUKS Bełchatów)
25. Lena Wesołowska (Basket 4EVER Ksawerów)
26. Klaudia Wlazło (PTK Pabianice)
27. Laura Wyszkowska (MKS Ósemka Skierniewice)

Zawodniczki muszą posiadać:
- strój klubowy
- legitymację szkolną,
- ważne badania lekarskie,
- bidon z piciem,
- sprzęt sportowy niezbędny do zajęć szkoleniowych w hali,
- piłkę do koszykówki w rozmiarze 5,
- roler.

Obowiązkowo muszą mieć wypełnione i podpisane zgodę rodzica lub opiekuna prawnego i oświadczenie dot. danych osobowych
(do ściągnięcia TUTAJ)

Powodzenia!

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

PZkosz Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi