Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka II Gospodarz: KS Kutno

18.11.2023 10:00 KS Kutno - AKS SMS SP 29 Łódź 53:2
18.11.2023 11:45 AKS SMS SP 29 Łódź - PTK Rotex 2:53
18.11.2023 13:30 PTK Rotex - KS Kutno 62:10

Kolejka III Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

18.11.2023 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MUKS Bełchatów 7:58
18.11.2023 12:00 MUKS Bełchatów - UKS Orlik Ujazd 51:47
18.11.2023 14:00 UKS Orlik Ujazd - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 57:6

Kolejka I Gospodarz: ŁKS KK Łódź

25.11.2023 10:00 ŁKS KK Łódź - Widzew 42:38
25.11.2023 11:30 Widzew - PTK Fudacja My Kochamy Pabianice 32:42
25.11.2023 13:00 PTK Fudacja My Kochamy Pabianice - ŁKS KK Łódź 21:64

Kolejka IV Gospodarz: Basket 4EVER Ksawerów

02.12.2023 10:00 Basket 4EVER Ksawerów - MUKS Bełchatów 20:59
02.12.2023 11:45 MUKS Bełchatów - KS Kutno 60:10
02.12.2023 13:30 KS Kutno - Basket 4EVER Ksawerów 50:42

Kolejka V Gospodarz: Widzew

02.12.2023 12:30 MKS ÓSEMKA Skierniewice - Widzew 23:74
02.12.2023 13:45 ŁKS KK Łódź - MKS ÓSEMKA Skierniewice 80:43
02.12.2023 15:00 Widzew - ŁKS KK Łódź 50:24

Kolejka VIII Gospodarz: AKS SMS SP 29 Łódź

09.12.2023 10:00 AKS SMS SP 29 Łódź - PTK Fudacja My Kochamy Pabianice 2:53
09.12.2023 11:30 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - AKS SMS SP 29 Łódź 57:18
09.12.2023 13:00 PTK Fudacja My Kochamy Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 62:10

Kolejka VI Gospodarz: Basket 4EVER Ksawerów

09.12.2023 12:00 Basket 4EVER Ksawerów - ŁKS KK Łódź 17:56
09.12.2023 13:45 ŁKS KK Łódź - PTK Rotex 26:48
09.12.2023 15:30 PTK Rotex - Basket 4EVER Ksawerów 59:8

Kolejka XI Gospodarz: UKS Orlik Ujazd

06.01.2024 11:00 UKS Orlik Ujazd - PTK Rotex 20:68
06.01.2024 12:30 PTK Rotex - MKS ÓSEMKA Skierniewice 51:0
06.01.2024 14:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - UKS Orlik Ujazd 2:54

Kolejka X Gospodarz: Widzew

06.01.2024 12:30 Widzew - Basket 4EVER Ksawerów 70:20
06.01.2024 13:45 Basket 4EVER Ksawerów - KS Kutno 47:27
06.01.2024 15:00 KS Kutno - Widzew 3:53

Kolejka XII Gospodarz: PTK Fudacja My Kochamy Pabianice

13.01.2024 09:00 PTK Fudacja My Kochamy Pabianice - UKS Orlik Ujazd 51:38
13.01.2024 10:30 UKS Orlik Ujazd - KS Kutno 57:15
13.01.2024 12:00 KS Kutno - PTK Fudacja My Kochamy Pabianice 12:62

Kolejka XIII Gospodarz: PTK Rotex

13.01.2024 13:30 PTK Rotex - Widzew 48:25
13.01.2024 15:00 Widzew - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 58:7
13.01.2024 16:30 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - PTK Rotex 3:53

Kolejka XIV Gospodarz: MKS ÓSEMKA Skierniewice

16.03.2024 MKS ÓSEMKA Skierniewice - AKS SMS SP 29 Łódź --:--
16.03.2024 AKS SMS SP 29 Łódź - Basket 4EVER Ksawerów --:--
16.03.2024 Basket 4EVER Ksawerów - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--

Kolejka XV Gospodarz: ŁKS KK Łódź

20.01.2024 10:00 ŁKS KK Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 62:28
20.01.2024 11:30 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - UKS Orlik Ujazd 0:51
20.01.2024 13:00 UKS Orlik Ujazd - ŁKS KK Łódź 60:37

Kolejka XVI Gospodarz: Basket 4EVER Ksawerów

20.01.2024 10:00 Basket 4EVER Ksawerów - PTK Fudacja My Kochamy Pabianice 33:83
20.01.2024 11:45 PTK Fudacja My Kochamy Pabianice - MKS ÓSEMKA Skierniewice 53:2
20.01.2024 13:30 MKS ÓSEMKA Skierniewice - Basket 4EVER Ksawerów 4:55

Kolejka XVII Gospodarz: KS Kutno

20.01.2024 12:00 KS Kutno - Widzew 39:42
20.01.2024 13:45 Widzew - MUKS Bełchatów 45:37
20.01.2024 15:30 MUKS Bełchatów - KS Kutno 21:28

Kolejka XVIII Gospodarz: UKS Orlik Ujazd

17.02.2024 10:00 UKS Orlik Ujazd - MUKS Bełchatów 37:21
17.02.2024 11:30 MUKS Bełchatów - Basket 4EVER Ksawerów 59:30
17.02.2024 13:00 Basket 4EVER Ksawerów - UKS Orlik Ujazd 30:40

Kolejka XIX Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

17.02.2024 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - KS Kutno 22:72
17.02.2024 11:45 KS Kutno - MKS ÓSEMKA Skierniewice 53:2
17.02.2024 13:30 MKS ÓSEMKA Skierniewice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 41:53

Kolejka XX Gospodarz: PTK Fudacja My Kochamy Pabianice

17.02.2024 12:15 PTK Fudacja My Kochamy Pabianice - ŁKS KK Łódź 32:40
17.02.2024 13:45 ŁKS KK Łódź - AKS SMS SP 29 Łódź 61:16
17.02.2024 15:15 AKS SMS SP 29 Łódź - PTK Fudacja My Kochamy Pabianice 4:55

Kolejka VII Gospodarz: MKS ÓSEMKA Skierniewice

24.02.2024 10:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - Widzew 4:55
24.02.2024 11:15 Widzew - MUKS Bełchatów 42:34
24.02.2024 12:30 MUKS Bełchatów - MKS ÓSEMKA Skierniewice 62:11

Kolejka XXI Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

02.03.2024 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź 2:53
02.03.2024 11:45 ŁKS KK Łódź - Basket 4EVER Ksawerów 67:36
02.03.2024 13:30 Basket 4EVER Ksawerów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 71:28

Kolejka XXII Gospodarz: Widzew

02.03.2024 12:30 Widzew - PTK Rotex 44:53
02.03.2024 13:45 PTK Rotex - AKS SMS SP 29 Łódź 58:8
02.03.2024 15:00 AKS SMS SP 29 Łódź - Widzew 12:63

Kolejka XXIV Gospodarz: MUKS Bełchatów

09.03.2024 10:00 MUKS Bełchatów - PTK Rotex --:--
09.03.2024 11:30 PTK Rotex - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
09.03.2024 13:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MUKS Bełchatów --:--

Kolejka XXV Gospodarz: PTK Fudacja My Kochamy Pabianice

09.03.2024 10:00 PTK Fudacja My Kochamy Pabianice - Widzew --:--
09.03.2024 11:30 Widzew - Basket 4EVER Ksawerów --:--
09.03.2024 13:00 Basket 4EVER Ksawerów - PTK Fudacja My Kochamy Pabianice --:--

Kolejka XXVI Gospodarz: AKS SMS SP 29 Łódź

09.03.2024 10:15 UKS Orlik Ujazd - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
09.03.2024 11:30 MKS ÓSEMKA Skierniewice - AKS SMS SP 29 Łódź --:--
09.03.2024 9:00 AKS SMS SP 29 Łódź - UKS Orlik Ujazd --:--

Kolejka XXIX Gospodarz: ŁKS KK Łódź

23.03.2024 ŁKS KK Łódź - MUKS Bełchatów --:--

Kolejka XXVII Gospodarz: PTK Rotex

23.03.2024 10:00 PTK Rotex - Basket 4EVER Ksawerów --:--
23.03.2024 11:30 Basket 4EVER Ksawerów - UKS Orlik Ujazd --:--
23.03.2024 13:00 UKS Orlik Ujazd - PTK Rotex --:--

Kolejka XXVIII Gospodarz: KS Kutno

23.03.2024 11:00 KS Kutno - AKS SMS SP 29 Łódź --:--
23.03.2024 12:45 AKS SMS SP 29 Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
23.03.2024 14:30 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - KS Kutno --:--

Kolejka IX Gospodarz: AKS SMS SP 29 Łódź

24.03.2024 10:00 MUKS Bełchatów - AKS SMS SP 29 Łódź --:--
24.03.2024 11:30 ŁKS KK Łódź - MUKS Bełchatów --:--
24.03.2024 13:00 AKS SMS SP 29 Łódź - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka XXIII Gospodarz: UKS Orlik Ujazd

24.03.2024 10:00 UKS Orlik Ujazd - PTK Fudacja My Kochamy Pabianice --:--
24.03.2024 11:30 PTK Fudacja My Kochamy Pabianice - KS Kutno --:--
24.03.2024 13:00 KS Kutno - UKS Orlik Ujazd --:--

Kolejka XXX Gospodarz: PTK Rotex

06.04.2024 PTK Rotex - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
06.04.2024 PTK Fudacja My Kochamy Pabianice - MUKS Bełchatów --:--
06.04.2024 MKS ÓSEMKA Skierniewice - MUKS Bełchatów --:--
06.04.2024 PTK Rotex - PTK Fudacja My Kochamy Pabianice --:--

Kolejka XXXII Gospodarz: AKS SMS SP 29 Łódź

06.04.2024 AKS SMS SP 29 Łódź - Basket 4EVER Ksawerów --:--

Kolejka XXXIII Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

06.04.2024 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Widzew --:--

Kolejka XXXI Gospodarz: UKS Orlik Ujazd

06.04.2024 11:00 UKS Orlik Ujazd - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka XXXIV Gospodarz: MUKS Bełchatów

13.04.2024 MUKS Bełchatów - PTK Fudacja My Kochamy Pabianice --:--
13.04.2024 PTK Fudacja My Kochamy Pabianice - PTK Rotex --:--
13.04.2024 PTK Rotex - MUKS Bełchatów --:--

Kolejka XXXV Gospodarz: UKS Orlik Ujazd

13.04.2024 10:00 UKS Orlik Ujazd - Widzew --:--
13.04.2024 11:30 Widzew - AKS SMS SP 29 Łódź --:--
13.04.2024 13:00 AKS SMS SP 29 Łódź - UKS Orlik Ujazd --:--

Kolejka XXXVII Gospodarz: Basket 4EVER Ksawerów

13.04.2024 10:00 Basket 4EVER Ksawerów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--

Kolejka XXXVI Gospodarz: KS Kutno

13.04.2024 11:00 KS Kutno - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
13.04.2024 12:45 MKS ÓSEMKA Skierniewice - ŁKS KK Łódź --:--
13.04.2024 14:30 ŁKS KK Łódź - KS Kutno --:--

Kolejka XXXVIII Gospodarz: ŁKS KK Łódź

27.04.2024 ŁKS KK Łódź - PTK Rotex --:--
27.04.2024 PTK Rotex - KS Kutno --:--
27.04.2024 KS Kutno - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka XXXIX Gospodarz: MKS ÓSEMKA Skierniewice

27.04.2024 MKS ÓSEMKA Skierniewice - PTK Fudacja My Kochamy Pabianice --:--
27.04.2024 PTK Fudacja My Kochamy Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
27.04.2024 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--

Kolejka XLI Gospodarz: MUKS Bełchatów

27.04.2024 MUKS Bełchatów - AKS SMS SP 29 Łódź --:--

Kolejka XL Gospodarz: Widzew

27.04.2024 9:30 Widzew - UKS Orlik Ujazd --:--

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz