Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka II Gospodarz: ŁKS KK Łódź

26.11.2023 10:00 ŁKS KK Łódź - SMOK Trójka Sieradz 57:6
26.11.2023 11:30 SMOK Trójka Sieradz - KS Kutno 2:52
26.11.2023 13:00 KS Kutno - ŁKS KK Łódź 59:32

Kolejka III Gospodarz: Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów

26.11.2023 10:00 Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów - PTK F&F Automatyka 69:38
26.11.2023 11:45 PTK F&F Automatyka - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 70:27
26.11.2023 13:30 Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 3:54

Kolejka IV Gospodarz: MUKS Bełchatów

17.12.2023 10:00 MUKS Bełchatów - SMOK Trójka Sieradz 56:6
17.12.2023 11:30 SMOK Trójka Sieradz - PTK F&F Automatyka 5:55
17.12.2023 13:00 PTK F&F Automatyka - MUKS Bełchatów 40:55

Kolejka VI Gospodarz: Widzew

17.12.2023 10:00 Widzew - KS Kutno 21:55
17.12.2023 11:15 KS Kutno - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 69:19
17.12.2023 12:30 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Widzew 13:54

Kolejka VII Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

14.01.2024 10:00 MUKS Bełchatów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 68:28
14.01.2024 11:45 ŁKS KK Łódź - MUKS Bełchatów 51:61
14.01.2024 13:30 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź 38:63

Kolejka IX Gospodarz: SMOK Trójka Sieradz

14.01.2024 11:00 Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów - SMOK Trójka Sieradz 50:0
14.01.2024 12:30 Widzew - Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów 31:50
14.01.2024 14:00 SMOK Trójka Sieradz - Widzew 8:58

Kolejka VIII Gospodarz: KS Kutno

14.01.2024 11:00 KS Kutno - MKS ÓSEMKA Skierniewice 45:28
14.01.2024 12:45 MKS ÓSEMKA Skierniewice - PTK F&F Automatyka 35:43
14.01.2024 14:30 PTK F&F Automatyka - KS Kutno 18:69

Kolejka XII Gospodarz: ŁKS KK Łódź

21.01.2024 10:00 PTK F&F Automatyka - ŁKS KK Łódź 41:42
21.01.2024 11:30 Widzew - PTK F&F Automatyka 50:19
21.01.2024 13:00 ŁKS KK Łódź - Widzew 28:56

Kolejka X Gospodarz: MUKS Bełchatów

21.01.2024 12:00 MUKS Bełchatów - Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów 38:75
21.01.2024 13:30 Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów - KS Kutno 55:40
21.01.2024 15:00 KS Kutno - MUKS Bełchatów 61:30

Kolejka XI Gospodarz: MKS ÓSEMKA Skierniewice

21.01.2024 14:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 54:26
21.01.2024 15:15 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - SMOK Trójka Sieradz 33:11
21.01.2024 16:30 SMOK Trójka Sieradz - MKS ÓSEMKA Skierniewice 5:55

Kolejka XIII Gospodarz: Widzew

25.02.2024 10:00 Widzew - MUKS Bełchatów 41:42
25.02.2024 11:30 MUKS Bełchatów - MKS ÓSEMKA Skierniewice 41:49
25.02.2024 13:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - Widzew 49:42

Kolejka XV

25.02.2024 11:00 PTK F&F Automatyka - Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów 41:77
03.03.2024 13:30 PTK F&F Automatyka - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
07.03.2024 17:30 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów --:--

Kolejka XIV Gospodarz: KS Kutno

25.02.2024 11:00 KS Kutno - ŁKS KK Łódź 60:10
25.02.2024 12:45 ŁKS KK Łódź - SMOK Trójka Sieradz 59:24
25.02.2024 14:30 SMOK Trójka Sieradz - KS Kutno 2:54

Kolejka I Gospodarz: MKS ÓSEMKA Skierniewice

03.03.2024 12:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - Widzew 30:34
03.03.2024 13:15 Widzew - MUKS Bełchatów 27:45
03.03.2024 14:30 MUKS Bełchatów - MKS ÓSEMKA Skierniewice 33:57

Kolejka V Gospodarz: Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów

10.03.2024 10:00 Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów - ŁKS KK Łódź --:--
10.03.2024 11:45 ŁKS KK Łódź - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
10.03.2024 13:30 MKS ÓSEMKA Skierniewice - Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów --:--

Kolejka XVII Gospodarz: ŁKS KK Łódź

17.03.2024 ŁKS KK Łódź - Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów --:--
17.03.2024 Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
17.03.2024 MKS ÓSEMKA Skierniewice - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka XVI Gospodarz: SMOK Trójka Sieradz

17.03.2024 10:00 SMOK Trójka Sieradz - MUKS Bełchatów --:--
17.03.2024 11:45 MUKS Bełchatów - PTK F&F Automatyka --:--
17.03.2024 13:30 PTK F&F Automatyka - SMOK Trójka Sieradz --:--

Kolejka XVIII Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

17.03.2024 10:00 KS Kutno - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
17.03.2024 11:45 Widzew - KS Kutno --:--
17.03.2024 13:30 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Widzew --:--

Kolejka XIX Gospodarz: MUKS Bełchatów

07.04.2024 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MUKS Bełchatów --:--
07.04.2024 ŁKS KK Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
07.04.2024 MUKS Bełchatów - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka XX Gospodarz: PTK F&F Automatyka

07.04.2024 KS Kutno - PTK F&F Automatyka --:--
07.04.2024 MKS ÓSEMKA Skierniewice - KS Kutno --:--
07.04.2024 PTK F&F Automatyka - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--

Kolejka XXI Gospodarz: Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów

07.04.2024 10:00 Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów - Widzew --:--
07.04.2024 11:45 Widzew - SMOK Trójka Sieradz --:--
07.04.2024 13:30 SMOK Trójka Sieradz - Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów --:--

Kolejka XXIII Gospodarz: SMOK Trójka Sieradz

21.04.2024 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
21.04.2024 MKS ÓSEMKA Skierniewice - SMOK Trójka Sieradz --:--
21.04.2024 11:00 SMOK Trójka Sieradz - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--

Kolejka XXIV Gospodarz: Widzew

21.04.2024 10:00 Widzew - ŁKS KK Łódź --:--
21.04.2024 11:30 ŁKS KK Łódź - PTK F&F Automatyka --:--
21.04.2024 13:00 PTK F&F Automatyka - Widzew --:--

Kolejka XXII Gospodarz: KS Kutno

21.04.2024 11:00 KS Kutno - MUKS Bełchatów --:--
21.04.2024 12:45 MUKS Bełchatów - Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów --:--
21.04.2024 14:30 Basket 4EVER roverland.pl Ksawerów - KS Kutno --:--

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz