Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
RMKS Xbest Rybnik ul. Powstańców Śl. 40/42
44-200 Rybnik tel. 606680885
fax. --- http://www.rmks.rybnik.pl
trogrom@onet.pl

ARENA

Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, 44-251 Rybnik - Boguszowice, ul. Jastrzębska 3b

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
07.10.2023 15:00 AZS Politechnika Korona Kraków (w) 89 : 52 P 52 18 48 37.5 1 15 6.7 19 63 30.2 13 20 65.0 13 25 38 13 17 20 20 7 5 3 44
14.10.2023 17:00 Contimax MOSiR Bochnia (d) 62 : 79 P 62 14 41 34.1 8 18 44.4 22 59 37.3 10 14 71.4 11 23 34 13 19 13 13 8 1 5 64
22.10.2023 17:00 Lider Swarzędz (w) 52 : 64 W 64 21 43 48.8 4 21 19.0 25 64 39.1 10 15 66.7 9 25 34 14 19 17 14 10 1 4 65
31.10.2023 18:30 MUKS Poznań (d) 55 : 69 P 55 15 42 35.7 4 15 26.7 19 57 33.3 13 17 76.5 14 18 32 12 14 22 19 5 3 3 46
14.11.2023 19:00 Widzew Łódź (d) 80 : 73 W 80 19 33 57.6 7 20 35.0 26 53 49.1 21 25 84.0 9 17 26 23 18 24 15 8 2 0 93
18.11.2023 17:00 PZU Ślęza II MOS Wrocław (w) 62 : 72 W 72 20 41 48.8 4 20 20.0 24 61 39.3 20 25 80.0 9 25 34 11 20 20 15 15 3 4 78
26.11.2023 16:00 Wisła Orlen Południe Kraków (d) 47 : 91 P 47 10 41 24.4 3 22 13.6 13 63 20.6 18 30 60.0 16 21 37 7 16 26 15 4 0 2 18
02.12.2023 17:00 KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. (w) 55 : 65 W 65 17 43 39.5 6 18 33.3 23 61 37.7 13 24 54.2 6 29 35 12 20 23 11 5 2 8 59
09.12.2023 16:00 Enea AZS II Poznań (d) 57 : 88 P 57 15 31 48.4 6 21 28.6 21 52 40.4 9 14 64.3 5 22 27 10 16 14 20 3 3 2 44
17.12.2023 13:00 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. (w) 84 : 88 W 88 20 46 43.5 7 32 21.9 27 78 34.6 27 36 75.0 13 26 39 12 15 25 11 18 5 4 91
23.12.2023 15:30 Isands Wichoś Jelenia Góra (d) 58 : 78 P 58 11 31 35.5 8 23 34.8 19 54 35.2 12 22 54.5 3 27 30 17 17 19 18 7 4 6 53
29.12.2023 20:00 AZS Politechnika Korona Kraków (d) 59 : 63 P 59 12 31 38.7 7 23 30.4 19 54 35.2 14 17 82.4 6 29 35 11 18 18 22 8 5 3 58
06.01.2024 18:00 Contimax MOSiR Bochnia (w) 89 : 70 P 70 21 52 40.4 4 19 21.1 25 71 35.2 16 17 94.1 9 23 32 5 16 10 8 8 2 0 62
13.01.2024 17:00 Lider Swarzędz (d) 64 : 53 W 64 17 44 38.6 5 25 20.0 22 69 31.9 15 18 83.3 5 23 28 14 21 20 8 15 1 3 64
27.01.2024 18:00 Widzew Łódź (w) 58 : 63 W 63 15 34 44.1 8 27 29.6 23 61 37.7 9 18 50.0 9 29 38 15 12 18 16 14 3 4 70
03.02.2024 14:00 PZU Ślęza II MOS Wrocław (d) 88 : 56 W 88 30 55 54.5 7 16 43.8 37 71 52.1 7 14 50.0 6 30 36 30 14 15 12 20 4 2 125
11.02.2024 16:00 MUKS Poznań (w) 85 : 70 P 70 19 41 46.3 7 18 38.9 26 59 44.1 11 19 57.9 7 17 24 11 19 23 22 11 4 2 57
17.02.2024 17:00 Wisła Orlen Południe Kraków (w) 87 : 68 P 68 12 35 34.3 10 24 41.7 22 59 37.3 14 18 77.8 4 18 22 13 20 19 11 7 2 2 60
24.02.2024 16:00 KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. (d) 66 : 64 W 66 11 24 45.8 8 27 29.6 19 51 37.3 20 28 71.4 5 29 34 12 18 22 17 7 3 0 65

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz